MAN TGX
- 2021
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 12419 cm³
- 375 kW ≈ 510 k
VINWMA23KZZ2MP167148
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 12:50 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WMA23KZZ2MP167148
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MAN
- Model
- TGX
- Typ
- / L.2007.46.002
- Rok výroby
- 2021
- Datum 1. registrace
- 12. 5. 2021
- Datum 1. registrace v ČR
- 12. 5. 2021
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12419 cm³
- Výkon
- 375 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: DS Sihelský s.r.o. (IČO 25145428) od 12. 5. 2021
- Vlastník: DS Sihelský s.r.o. (IČO 25145428) od 10. 6. 2026
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 12. 5. 2021 | První registrace | SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) | Registr silničních vozidel |
| 12. 5. 2021 | Nový provozovatel | DS Sihelský s.r.o. (IČO 25145428) | Registr silničních vozidel |
| 10. 6. 2026 | Nový vlastník | DS Sihelský s.r.o. (IČO 25145428) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22. 1. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Nymburk (č. 3220) | 426 448 km | způsobilé | 1 lehká | 22. 1. 2027 |
| 9. 12. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Velim (č. 3238) | 350 809 km | způsobilé | bez závad | 9. 12. 2026 |
| 15. 12. 2023 | Pravidelná STK | Velim (č. 3238) | 263 232 km | způsobilé | bez závad | 15. 12. 2024 |
| 15. 12. 2023 | Měření emisí | Velim (č. 420422) | 263 233 km | způsobilé | bez závad | 15. 12. 2025 |
| 14. 6. 2023 | Technická silniční kontrola | Praha (č. 7701) | 212 920 km | způsobilé | bez závad | |
| 19. 12. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Nymburk (č. 3220) | 164 536 km | způsobilé | bez závad | 19. 12. 2023 |
| 17. 12. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Nymburk (č. 3220) | 54 919 km | způsobilé | bez závad | 17. 12. 2022 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)Nový provozovatel DS Sihelský s.r.o. (IČO 25145428)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 5. 2022
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 12. 2022 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 28802, Nymburk · protokol CZ-3220-21-12-0215
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 12. 2023 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 28802, Nymburk · protokol CZ-3220-22-12-0185
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Na Baních 1535, 15664, Praha · protokol CZ-7701-23-06-0113
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 12. 2024 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-23-12-0668
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 12. 2025 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-24-12-0405
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 1. 2027 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 28802, Nymburk · protokol CZ-3220-26-01-0201
-
Nový vlastník DS Sihelský s.r.o. (IČO 25145428)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 2 (MAN TGX 2021 v ČR obvykle 2,7, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 10,8 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 91,1 %
Srovnáváme s 425 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu MAN TGX
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (53)
Identifikace
- Tovární značka
- MAN
- Obchodní označení
- TGX
- Typ
- / L.2007.46.002
- Varianta
- 23K04ZBBABAT5BA
- Verze
- R2ACC
- Typ kód
- L.2007.46.002
- VIN
- WMA23KZZ2MP167148
- PČV
- 16804438
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BC TAHAČ NÁVĚSŮ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- MAN TRUCK & BUS SE, MNICHOV, SRN
- Rok výroby
- 2021
- Datum 1. registrace
- 12. 5. 2021
- Datum 1. registrace v ČR
- 12. 5. 2021
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- MAN
- Typ motoru
- D2676LF78
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 375 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12419
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ 1 ZADNÍ
- Retarder
- ano
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2018/932
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.36
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 95/ 1350
- Za jízdy
- 79
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6175/ 2500/ 3335
- Rozvor [mm]
- 2800+1100
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 8204
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 25000/ 24000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
5500/ 5000
11500/ 11000
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 60000/ 48000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/80R22.5 156 L/ 22.5X9.00 ET161.0
285/70R19.5 146 L/ 19.5X7.50 ET142.0
315/70R22.5 150 L [2]/ 22.5X9.00 ET161.0
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G50-X
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 3420-763-42
- ES/EU
- e4*2007/46*0230*42
- Číslo ORV
- UBM329192
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- TN, LS
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WMA23KZZ2MP167148
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.