MAN TGX
- 2021
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 12419 cm³
- 375 kW ≈ 510 k
VINWMA23KZZ6MP168366
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 21:56 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WMA23KZZ6MP168366
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,7 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 28 dnů (25. 8. 2026 až 22. 9. 2026). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MAN
- Model
- TGX
- Typ
- / L.2007.46.002
- Rok výroby
- 2021
- Datum 1. registrace
- 2. 9. 2021
- Datum 1. registrace v ČR
- 2. 9. 2021
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12419 cm³
- Výkon
- 375 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) od 22. 9. 2026
- Provozovatel: FRANC TRANSPORT s.r.o. (IČO 29143748) od 22. 9. 2026
Obvyklé u modelu ve stáří 5 let: 395–561 tis. km (medián 478 883 km, 414 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2. 9. 2021 | První registrace | SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) | Registr silničních vozidel |
| 2. 9. 2021 | Nový provozovatel | Q CARGO s.r.o. (IČO 27060829) | Registr silničních vozidel |
| 1. 9. 2025 | Nový vlastník | Q CARGO s.r.o. (IČO 27060829) | Registr silničních vozidel |
| 25. 8. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o. (IČO 46965904) | Registr silničních vozidel |
| 22. 9. 2026 | Nový vlastník | ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) | Registr silničních vozidel |
| 22. 9. 2026 | Nový provozovatel | FRANC TRANSPORT s.r.o. (IČO 29143748) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22. 9. 2026 | Pravidelná STK | Kralupy nad Vltavou (č. 3215) | 264 524 km | způsobilé | bez závad | 22. 9. 2027 |
| 8. 9. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3100) | 220 305 km | způsobilé | 2 lehké
| 8. 9. 2026 |
| 8. 10. 2024 | Technická silniční kontrola | Praha (č. 7700) | 169 458 km | způsobilé | bez závad | |
| 6. 9. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3100) | 164 610 km | způsobilé | 1 lehká
| 6. 9. 2025 |
| 22. 7. 2024 | Technická silniční kontrola | Ústí nad Labem (č. 7704) | 158 952 km | způsobilé | bez závad | |
| 4. 9. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3100) | 108 675 km | způsobilé | 2 lehké
| 4. 9. 2024 |
| 27. 2. 2023 | Technická silniční kontrola | Praha (č. 7700) | 75 428 km | způsobilé | bez závad | |
| 1. 9. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3100) | 49 902 km | způsobilé | 3 lehké
| 1. 9. 2023 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)Nový provozovatel Q CARGO s.r.o. (IČO 27060829)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 9. 2022Vybavení zapsané v registru: TOČNICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 9. 2023 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-22-09-0006
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Kongresová 1666/2, 14000, Praha 4 · protokol CZ-7700-23-02-0062
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 9. 2024 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-23-09-0040
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 40179, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-24-07-0164
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 9. 2025 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-24-09-0314
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Kongresová 1666/2, 14000, Praha 4 · protokol CZ-7700-24-10-0011
-
Nový vlastník Q CARGO s.r.o. (IČO 27060829)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 9. 2026 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-25-09-0299
-
Nový vlastník a provozovatel MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o. (IČO 46965904)Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)Nový provozovatel FRANC TRANSPORT s.r.o. (IČO 29143748)Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 9. 2027 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-26-09-1043Konec vyřazení z provozu ŘÍČANY
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 4 (MAN TGX 2021 v ČR obvykle 2,7, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 10,8 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 91,1 %
Srovnáváme s 425 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu MAN TGX
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TOČNICE
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (50)
Identifikace
- Tovární značka
- MAN
- Obchodní označení
- TGX
- Typ
- / L.2007.46.002
- Varianta
- 23K04ZBBABAT5BA
- Verze
- R2ACC
- Typ kód
- L.2007.46.002
- VIN
- WMA23KZZ6MP168366
- PČV
- 17004861
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BC TAHAČ NÁVĚSŮ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- MAN TRUCK & BUS SE, MNICHOV, SRN
- Rok výroby
- 2021
- Datum 1. registrace
- 2. 9. 2021
- Datum 1. registrace v ČR
- 2. 9. 2021
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- MAN
- Typ motoru
- D2676LF78
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 375 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12419
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ -1 ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 85
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2018/932
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.36
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 95/ 1350
- Za jízdy
- 79
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6175/ 2500/ 3908
- Rozvor [mm]
- 2 800 + 1 100
- Provozní hmotnost
- 8274
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 25000/ 25000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8 000/ 8 000
5 500/ 5 500
11 500/ 10 500
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 52000/ 48000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/70R22.5 156 L/ 22.5X9.00 ET161.0
285/70R19.5 146 M/ 19.5X7.50 ET142.0
315/70R22.5 150 L [2]/ 22.5X9.00 ET161.0
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 3420-765-42
- ES/EU
- e4*2007/46*0230*42
- Číslo ORV
- UBO620337
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- 01.09.2025 TP ZNEHODNOCEN - VRÁCEN NA ŽÁDOST VLASTNÍKA
- Další záznamy
- #D.2; #3; #4: L.2007.46.002; 23K04ZBBABAT5BA; R2ACC
#V.9: 2018/932; EURO 6 D
Vzdálenost 'a' čela vozidla od čepu točnice max./min. (mm): 4500/4500
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WMA23KZZ6MP168366
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.