MAN TGM

  • 2025
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 6871 cm³
  • 184 kW ≈ 250 k

VINWMA26DZZ2SP291663

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 6:13 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WMA26DZZ2SP291663

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
MAN
Model
TGM
Typ
/ L.2018.858.009
Datum 1. registrace
4. 7. 2025
Datum 1. registrace v ČR
4. 7. 2025
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
6871 cm³
Výkon
184 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 3. 7. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
11 276 km
při prohlídce 3. 7. 2026
1
Vlastníků v registru
Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
od 4. 7. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
4. 7. 2025 První registrace Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. (IČO 25013891) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

11 00011 500 6/20267/2026 26. 6. 2026: 11 018 km3. 7. 2026: 11 276 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
3. 7. 2026 Pravidelná STK Chlumec (č. 3516) 11 276 km způsobilé bez závad 3. 7. 2027
26. 6. 2026 Měření emisí Chlumec (č. 451034) 11 018 km způsobilé bez závad 26. 6. 2028

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. (IČO 25013891)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 7. 2026
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 7. 2027 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-26-07-0269
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (51)

Identifikace

Tovární značka
MAN
Obchodní označení
TGM
Typ
/ L.2018.858.009
Varianta
26D01ZBBBZBY4AA
Verze
D9ABD
Typ kód
L.2018.858.009
VIN
WMA26DZZ2SP291663
PČV
19035968
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BA
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
MAN TRUCK & BUS SE, MNICHOV, SRN
Datum 1. registrace
4. 7. 2025
Datum 1. registrace v ČR
4. 7. 2025
Druh (typ)
14 PŘEPRAVA VOZIDEL (HCS T600)
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
MAN
Typ motoru
D0836LFLBK
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
184 / 2200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
6871
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2019/1939E
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO VI
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.53
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
90/ 1650
Za jízdy
78

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
9227/ 2500/ 3000
Rozvor [mm]
5075
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
9812
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
16000/ 15000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6300/ 6300
11000/ 11000
/
/
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
305/70R19.5 148 M/ 19.5X8.25 ET157.0
305/70R19.5 145 M [2]/ 19.5X8.25 ET157.0
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
HCS CENTRUM S.R.O.,PLANÁ NAD LUŽNICÍ, ČR
Výrobní číslo karoserie
22-25-16-916
Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ES/EU
e8*NIV18/858*TA5027
Číslo ORV
UBL537535
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
[Alternativní provedení vozidla:
*23,24: (#S,S.1): dle provedení
*41: (#15): dle provedení
*31: (#13): dle provedení]
#V.9: 2019/1939E; EURO 6 E
Dle EN 15940 lze použít parafinovou naftu s možným podílem bio složky do max. 7%
Vozidlo je vybaveno doplňkovým výrobním štítkem 2. stupně HCS Centrum s.r.o. Vozidlo je vybaveno zvláštním výstražným světelným zařízením oranžové barvy. Vozidlo je vybaveno pracovními světlomety, které jsou určeny k použití pouze při vykonávání pracovní činnosti a stání vozidla. Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
M: 5075

Další ověření (externí odkazy)