MAN TGS

  • 2020
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12419 cm³
  • 346 kW ≈ 470 k

VINWMA26SZZ4LP145528

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 3:15 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WMA26SZZ4LP145528

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
MAN
Model
TGS
Typ
/ L.2007.46.004
Rok výroby
2020
Datum 1. registrace
18. 8. 2020
Datum 1. registrace v ČR
18. 8. 2020
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12419 cm³
Výkon
346 kW
Kategorie
N3G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 28. 8. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
243 701 km
při prohlídce 28. 8. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 6 let: 102–246 tis. km (medián 150 048 km, 183 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníci v registru
MOBIKO plus a.s.
od 27. 8. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
18. 8. 2020 První registrace SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) Registr silničních vozidel
18. 8. 2020 Nový provozovatel MOBIKO plus a.s. (IČO 26788675) Registr silničních vozidel
27. 8. 2025 Nový vlastník MOBIKO plus a.s. (IČO 26788675) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000 20222023202420252026 20. 8. 2021: 31 745 km20. 8. 2021: 31 746 km16. 8. 2022: 68 790 km18. 8. 2022: 68 837 km18. 8. 2023: 109 286 km21. 8. 2023: 109 324 km16. 8. 2024: 160 523 km19. 8. 2024: 160 568 km14. 8. 2025: 199 596 km15. 8. 2025: 199 683 km28. 8. 2026: 243 683 km28. 8. 2026: 243 701 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
28. 8. 2026 Pravidelná STK Kopřivnice (č. 3816) 243 701 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
28. 8. 2027
28. 8. 2026 Měření emisí Šenov u Nového Jičína (č. 480406) 243 683 km způsobilé bez závad 28. 8. 2028
15. 8. 2025 Pravidelná STK Žďár nad Sázavou (č. 3724) 199 683 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
15. 8. 2026
14. 8. 2025 Měření emisí Velká Bíteš (č. 471421) 199 596 km způsobilé bez závad 14. 8. 2026
19. 8. 2024 Pravidelná STK Žďár nad Sázavou (č. 3724) 160 568 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
19. 8. 2025
16. 8. 2024 Měření emisí Velká Bíteš (č. 471421) 160 523 km způsobilé bez závad 16. 8. 2025
21. 8. 2023 Pravidelná STK Žďár nad Sázavou (č. 3724) 109 324 km způsobilé
2 lehké
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
21. 8. 2024
18. 8. 2023 Měření emisí Velká Bíteš (č. 471421) 109 286 km způsobilé bez závad 18. 8. 2024
18. 8. 2022 Pravidelná STK Žďár nad Sázavou (č. 3724) 68 837 km způsobilé bez závad 18. 8. 2023
16. 8. 2022 Měření emisí Velká Bíteš (č. 471421) 68 790 km způsobilé bez závad 16. 8. 2023
20. 8. 2021 Pravidelná STK Valašské Meziříčí (č. 3817) 31 746 km způsobilé bez závad 20. 8. 2022
20. 8. 2021 Měření emisí Valašské Meziříčí (č. 481012) 31 745 km způsobilé bez závad 20. 8. 2022

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)
    Nový provozovatel MOBIKO plus a.s. (IČO 26788675)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 8. 2021
    Vybavení zapsané v registru: MAJÁK ORANŽOVÝ
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 8. 2022 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-21-08-0092
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 8. 2023 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 59148, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-22-08-0084
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 8. 2024 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 59148, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-23-08-0095
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 8. 2025 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 59148, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-24-08-0094
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 8. 2026 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 59148, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-25-08-0067
  7. Nový vlastník MOBIKO plus a.s. (IČO 26788675)
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 8. 2027 · stanice: Dělnická 831, 742 21, Kopřivnice · protokol CZ-3816-26-08-0141
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (MAN TGS 2020 v ČR obvykle 2,2, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 21,2 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %

Srovnáváme s 85 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu MAN TGS

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • MAJÁK ORANŽOVÝ
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (55)

Identifikace

Tovární značka
MAN
Obchodní označení
TGS
Typ
/ L.2007.46.004
Varianta
26S01ZAAABBT6GA
Verze
W3ACC
Typ kód
L.2007.46.004
VIN
WMA26SZZ4LP145528
PČV
16428845
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
SKLÁPĚČKOVÝ
Kategorie vozidla
N3G
Výrobce vozidla
MAN TRUCK & BUS SE, MNICHOV, SRN
Rok výroby
2020
Datum 1. registrace
18. 8. 2020
Datum 1. registrace v ČR
18. 8. 2020
Druh (typ)
BA10 SKLÁPĚCÍ VOZIDLO
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
MAN
Typ motoru
D2676LF79
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
346 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12419
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ 2 STŘEDNÍ A ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2018/932
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.36
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
95/ 1350
Za jízdy
79

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
7550/ 2550/ 3200
Rozvor [mm]
3300+1400
Provozní hmotnost
12440
Hmotnosti zatížení SZ
1000
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
28000/ 26000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
11500/ 9500
11500/ 9500
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
36096/ 28000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
1500/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
60000/ 48000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/80R22.5 156 K/ 22.5X9.00
315/80R22.5 150 K [2]/ 22.5X9.00
315/80R22.5 150 K [2]/ 22.5X9.00
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
MOLČÍK KIPPER A.S., VALTICE, ČR
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA C50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
10141-393-38
ES/EU
e4*2007/46*0232*38
Číslo ORV
UBK201801
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
Zaevidovaná přestavba ve II. stupni

Další ověření (externí odkazy)