MAN TGS 26.400

  • 2020
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 9037 cm³
  • 294 kW ≈ 400 k

VINWMA26SZZ8LP143605

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 19:44 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WMA26SZZ8LP143605

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 149 dnů (15. 6. 2020 až 11. 11. 2020). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
MAN
Model
TGS 26.400
Typ
/ L.2007.46.004
Rok výroby
2020
Datum 1. registrace
15. 6. 2020
Datum 1. registrace v ČR
15. 6. 2020
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
9037 cm³
Výkon
294 kW
Kategorie
N3G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 29. 4. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
98 520 km
při prohlídce 29. 4. 2026
3
Vlastníků v registru
ČNES dopravní stavby, a.s.
od 27. 1. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
15. 6. 2020 První registrace ČNES dopravní stavby, a.s. (IČO 47781734) Registr silničních vozidel
11. 11. 2020 Nový vlastník Deutsche Leasing ČR, spol. s r.o. (IČO 25723758) Registr silničních vozidel
27. 1. 2026 Nový vlastník ČNES dopravní stavby, a.s. (IČO 47781734) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

050 000100 000 202120222023202420252026 28. 5. 2020: 972 km2. 11. 2020: 9 699 km11. 6. 2021: 18 845 km11. 6. 2021: 18 850 km8. 6. 2022: 36 301 km9. 6. 2022: 36 312 km13. 6. 2023: 52 535 km13. 6. 2023: 52 539 km11. 6. 2024: 70 741 km11. 6. 2024: 70 746 km9. 6. 2025: 87 772 km10. 6. 2025: 87 799 km28. 4. 2026: 98 515 km29. 4. 2026: 98 520 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
29. 4. 2026 Pravidelná STK Kladno (č. 3242) 98 520 km způsobilé bez závad 29. 4. 2027
28. 4. 2026 Měření emisí Kladno (č. 420328) 98 515 km způsobilé bez závad 28. 4. 2028
10. 6. 2025 Pravidelná STK Kladno (č. 3242) 87 799 km způsobilé bez závad 10. 6. 2026
9. 6. 2025 Měření emisí Kladno (č. 420328) 87 772 km způsobilé bez závad 9. 6. 2027
11. 6. 2024 Pravidelná STK Kladno (č. 3242) 70 746 km způsobilé bez závad 11. 6. 2025
11. 6. 2024 Měření emisí Kladno (č. 420328) 70 741 km způsobilé bez závad 11. 6. 2026
13. 6. 2023 Pravidelná STK Kladno (č. 3242) 52 539 km způsobilé bez závad 13. 6. 2024
13. 6. 2023 Měření emisí Kladno (č. 420328) 52 535 km způsobilé bez závad 13. 6. 2025
9. 6. 2022 Pravidelná STK Kladno (č. 3214) 36 312 km způsobilé bez závad 9. 6. 2023
8. 6. 2022 Měření emisí Kladno (č. 420328) 36 301 km způsobilé bez závad 8. 6. 2024
11. 6. 2021 Pravidelná STK Kladno (č. 3242) 18 850 km způsobilé bez závad 11. 6. 2022
11. 6. 2021 Měření emisí Kladno (č. 420328) 18 845 km způsobilé bez závad 11. 6. 2022
2. 11. 2020 Evidenční kontrola Kladno (č. 3242) 9 699 km způsobilé bez závad
28. 5. 2020 Před schvál. tech. způsob. vozidla Jičín (č. 3615) 972 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-20-05-0371
  2. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel ČNES dopravní stavby, a.s. (IČO 47781734)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 6. 2021
    Vybavení zapsané v registru: MAJÁK ORANŽOVÝ
  3. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KROČEHLAVSKÁ 1025, 27203, KLADNO - DUBÍ · protokol CZ-3242-20-11-0031
  4. Nový vlastník Deutsche Leasing ČR, spol. s r.o. (IČO 25723758)
  5. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  6. Konec vyřazení z provozu KLADNO
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 6. 2022 · stanice: KROČEHLAVSKÁ 1025, 27203, KLADNO - DUBÍ · protokol CZ-3242-21-06-0590
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 6. 2023 · stanice: Železničářů 885, 272 80, Kladno · protokol CZ-3214-22-06-0069
  9. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  10. Konec vyřazení z provozu KLADNO
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 6. 2024 · stanice: KROČEHLAVSKÁ 1025, 27203, KLADNO - DUBÍ · protokol CZ-3242-23-06-0495
  12. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  13. Konec vyřazení z provozu KLADNO
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 6. 2025 · stanice: KROČEHLAVSKÁ 1025, 27203, KLADNO - DUBÍ · protokol CZ-3242-24-06-0409
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 6. 2026 · stanice: KROČEHLAVSKÁ 1025, 27203, KLADNO - DUBÍ · protokol CZ-3242-25-06-0497
  16. Nový vlastník ČNES dopravní stavby, a.s. (IČO 47781734)
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 4. 2027 · stanice: KROČEHLAVSKÁ 1025, 27203, KLADNO - DUBÍ · protokol CZ-3242-26-04-1328
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • MAJÁK ORANŽOVÝ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (64)

Identifikace

Tovární značka
MAN
Obchodní označení
TGS 26.400
Typ
/ L.2007.46.004
Varianta
26S01ZAAABB*
Verze
W3AAC
Typ kód
L.2007.46.004
VIN
WMA26SZZ8LP143605
PČV
16321853
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
CISTERNOVÝ
Kategorie vozidla
N3G
Výrobce vozidla
MAN TRUCK & BUS SE, MNICHOV, SRN
Rok výroby
2020
Datum 1. registrace
15. 6. 2020
Datum 1. registrace v ČR
15. 6. 2020
Druh (typ)
CISTERNOVÝ - MK13
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
MAN
Typ motoru
D1556LF07
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
294 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
9037
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ -2 STŘEDNÍ A ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2018/932
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.51
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
87/ 1350
Za jízdy
79

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
7440/ 2550/ 3320
Rozvor [mm]
3300+1400
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
12085
Hmotnosti zatížení SZ
1000
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
28000/ 26000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
13000/ 9000
13000/ 9000
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
30080/ 28000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
1500/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
50000/ 48000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65R22.5 160 K/ 22.5X11.75
315/80R22.5 150 K [2]/ 22.5X9.00
315/80R22.5 150 K [2]/ 22.5X9.00
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
KOBIT SPOL. S R.O., PRAHA, ČR
Výrobní číslo karoserie
862/3432/20
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA C50-X
ABS
ano
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
10141-381-38
ES/EU
e4*2007/46*0232*38
Číslo ORV
UBL040409
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENA.
#D.2 (*5; *6; *7): L.2007.46.004; 26S01ZAAABBS9GA; W3AAC
#V.9B (*17): 2018/932; EURO 6 D
URČENÍ VOZIDLA PODLE SMĚRNICE 2017/2400
ZVLÁŠTNÍ VÝSTRAŽNÁ ROTAČNÍ ORANŽOVÁ SVĚTLA NA STŘEŠE KABINY VOZIDLA.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
MYCÍ CISTERNA - MK13
VOZIDLO JE VYBAVENO VÝROBNÍM ŠTÍTKEM ZÁKLADNÍHO VOZIDLA VÝROBCE MAN TRUCK
A DOPLŇKOVÝM VÝROBNÍM ŠTÍTKEM DRUHÉHO STUPNĚ VÝROBY KOBIT, SPOL. S R.O.
NA VOZIDLE NAMONTOVÁNA UPÍNACÍ DESKA VÝROBCE KOBIT TYP: UZ1 SCHVÁLENÁ ZTP Č. C-1282
DLE SCHVÁLENÍ C-1282 SCVÁLENÉ MD ČR DNE 13.02.2018 PROVEDENO:
VOZIDLO JE VYBAVENO ZVLÁŠTNÍM SVĚTELNÝM VÝSTRAŽ. ZAŘÍZ. ORANŽOVÉ BARVY
VOZIDLO JE VYBAVENO JEDNÍM DOLŇKOVÝM PÁREM SVÍTILEN S DÁLKOVÝM,
POTKÁVACÍM, OBRYSOVÝM A SMĚROVÝM SVĚTLEM S UDĚLENOU VYJÍMKOU NA MONTÁŽ A ZAPOJENÍ PŘÍDAVNÝCH SVĚTEL NA VOZIDLE.
TENTO ZÁPIS PODLE VYHLÁŠKY Č.343/2014 SB. JE NA ZÁKLADĚ ROZHODNUTÍ MINISTERSTVA DOPRAVY Č.J. 374/2018-150-SCH2
DNE 10.6.2020 DOPLNĚNY TECHNICKÉ ÚDAJE DLE STK, COC LISTU,SCHVÁLENÍ Č. MUJC/2020/54/DOP/KREJ/12

Další ověření (externí odkazy)