MAN TGS
- 2015
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 12419 cm³
- 324 kW ≈ 441 k
VINWMA26SZZXGP070100
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 13:21 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WMA26SZZXGP070100
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MAN
- Model
- TGS
- Typ
- / L.2007.46.004
- Rok výroby
- 2015
- Datum 1. registrace
- 25. 11. 2015
- Datum 1. registrace v ČR
- 25. 11. 2015
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12419 cm³
- Výkon
- 324 kW
- Kategorie
- T1b – TRAKTOR KOLOVÝ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: AGROS-Kojice, spol. s r.o. (IČO 49815768) od 25. 11. 2015
- Provozovatel: AGROS-Kojice, spol. s r.o. (IČO 49815768) od 25. 11. 2015
Obvyklé u modelu ve stáří 10 let: 171–391 tis. km (medián 253 864 km, 78 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 25. 11. 2015 | První registrace | AGROS-Kojice, spol. s r.o. (IČO 49815768) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. 12. 2025 | Opakovaná STK | Pardubice (č. 3610) | 83 118 km | způsobilé | 1 lehká
| 6. 11. 2027 |
| 6. 11. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Kutná Hora (č. 3216) | 82 684 km | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| 6. 11. 2027 |
| 14. 11. 2024 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3610) | 74 780 km | způsobilé | 4 lehké
| 14. 11. 2025 |
| 12. 11. 2024 | Měření emisí | Týnec nad Labem (č. 520404) | 74 738 km | způsobilé | bez závad | 12. 11. 2026 |
| 16. 11. 2023 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3610) | 65 225 km | způsobilé | 5 lehkých
| 16. 11. 2024 |
| 7. 11. 2023 | Měření emisí | Týnec nad Labem (č. 520404) | 64 996 km | způsobilé | bez závad | 7. 11. 2025 |
| 16. 11. 2022 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3610) | 52 899 km | způsobilé | 4 lehké
| 16. 11. 2023 |
| 11. 11. 2022 | Měření emisí | Týnec nad Labem (č. 520404) | 52 775 km | způsobilé | bez závad | 11. 11. 2024 |
| 18. 11. 2021 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3610) | 44 329 km | způsobilé | bez závad | 18. 11. 2022 |
| 16. 11. 2021 | Měření emisí | Týnec nad Labem (č. 520404) | 44 282 km | způsobilé | bez závad | 16. 11. 2022 |
| 20. 11. 2020 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3610) | 33 236 km | způsobilé | bez závad | 20. 11. 2021 |
| 18. 11. 2020 | Měření emisí | Týnec nad Labem (č. 520404) | 33 198 km | způsobilé | bez závad | 18. 11. 2021 |
| 22. 11. 2019 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3610) | 27 264 km | způsobilé | 3 lehké
| 22. 11. 2020 |
| 15. 11. 2019 | Měření emisí | Týnec nad Labem (č. 520404) | 27 205 km | způsobilé | bez závad | 15. 11. 2020 |
| 23. 11. 2018 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3610) | 21 683 km | způsobilé | bez závad | 23. 11. 2019 |
| 21. 11. 2018 | Měření emisí | Týnec nad Labem (č. 520404) | 21 637 km | způsobilé | bez závad | 21. 11. 2019 |
| 23. 11. 2017 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | 16 361 km | způsobilé | bez závad | 23. 11. 2018 |
| 23. 11. 2016 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | 8 803 km | způsobilé | bez závad | 23. 11. 2017 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel AGROS-Kojice, spol. s r.o. (IČO 49815768)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 11. 2016Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 11. 2017 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-16-11-1151
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 11. 2018 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-17-11-1095
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 11. 2019 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-18-11-1123
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 11. 2020 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-19-11-1077
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 11. 2021 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-20-11-0869
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 11. 2022 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-21-11-0979
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 11. 2023 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-22-11-0830
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 11. 2024 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-23-11-0784
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 11. 2025 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-24-11-0603
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 6. 12. 2025 · stanice: HRNČÍŘSKÁ 207, 28445, KUTNÁ HORA · protokol CZ-3216-25-11-0175
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 11. 2027 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-25-12-0288
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Zprávy z registru
- 25TZV1294
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (MAN TGS 2015 v ČR obvykle 2,3, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 63 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %
Srovnáváme s 27 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu MAN TGS
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (56)
Identifikace
- Tovární značka
- MAN
- Obchodní označení
- TGS
- Typ
- / L.2007.46.004
- Varianta
- 26S01ZAAA
- Verze
- 7CAAB
- Typ kód
- L.2007.46.004
- VIN
- WMA26SZZXGP070100
- PČV
- 13774265
- Druh vozidla
- TRAKTOR KOLOVÝ
- Kategorie vozidla
- T1b
- Výrobce vozidla
- MAN TRUCK & BUS, AG, MNICHOV, SRN
- Rok výroby
- 2015
- Datum 1. registrace
- 25. 11. 2015
- Datum 1. registrace v ČR
- 25. 11. 2015
- Druh (typ)
- (99) NOSIČ VÝMĚNNÝCH ADAPTÉRŮ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- MAN TRUCK & BUS, AG, MNICHOV, SRN
- Typ motoru
- D2676LF46
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 324 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12419
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ -2 STŘEDNÍ A ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 75
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 136/2014A
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.51
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 84/ 1350
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 8650/ 2550/ 3410
- Rozvor [mm]
- 4500+1400
- Provozní hmotnost
- 13038
- Hmotnosti zatížení SZ
- 1000
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 33000/ 26000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 9000/ 9000
13000/ 9500
13000/ 9500
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 36096/ 28000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 1500/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 60000/ 48000
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/65 R22.5 160 K / 22.5 X 11.75
315/80 R22.5 150 K [2] / 22.5 X 9.00
315/80 R22.5 150 K [2] / 22.5 X 9.00
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- RAMAT SERVIS, S.R.O., ZLIV, ČR
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA C50-X,RINGFEDER 5050A
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo ORV
- UBL718303
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Varianta RZ
- 151
- Doplňkový text na TP
- Dne 23.6.2025 provedena přestavba vozidla - změna kategorie
- Další záznamy
- Vozidlo splňuje podmínky ADR a je typu AT.
Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
#D.2 (*5; +6; *7): L.2007.46.004; 26S01ZAAABBE2GA; 7CAAB
#V.9b (+17): 136/2014A; EURO 6 A
Vozidlo plni požadavky zákona č. 56/2001
Dne 23.6.2025 provedena přestavba vozidla: změna kategorie:
Původní záznamy zůstávají v platnosti
*O.1: 23 500 / 23 500 kg – pro přívěs s nápravami uprostřed
*15: 56 500 kg – největší technicky přípustná hmotnost soupravy pro přívěs s nápravami uprostřed
Vozidlo je vybaveno hákovým zdvihacím zařízením, v.č. N14010
Vozidlo je vybaveno zvláštním výstražným světelným zařízením oranžové barvy
Vozidlo je vybaveno ochrannou konstrukcí při převrácení, rám typu 8rops1 v.č.251038
Vozidlo je vybaveno výrobním štítkem základního vozidla výrobce MAN & Bus AG s vyznačením typového schválení a doplňkovým výrobním štítkem po přestavbě, který je umístěn v blízkosti výrobního štítku vozidla.
Vozidlo po přestavbě plní požadavky stanovené zák. 56/2001 Sb. a splňuje seznam všech regulačních aktů podle směrnice 2003/37/ES.
Doporučený rozměr tabulky registrační značky 520 x 110 mm.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WMA26SZZXGP070100
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.