MAN TGX 33.480

  • 2013
  • ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 12419 cm³
  • 353 kW ≈ 480 k

VINWMA26XZZ2DM613014

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 3:52 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WMA26XZZ2DM613014

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo), datum dovozu 19. 3. 0014. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
MAN
Model
TGX 33.480
Typ
/ L.2007.46.004
Datum 1. registrace
12. 3. 2013
Datum 1. registrace v ČR
24. 3. 2014
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12419 cm³
Výkon
353 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 3. 6. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
98 070 km
při prohlídce 3. 6. 2026
2
Vlastníci v registru
Lumír Linhart
od 4. 6. 2018

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
19. 3. 0014 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
19. 3. 1914 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
12. 3. 2013 První registrace Registr silničních vozidel
24. 3. 2014 Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) Registr silničních vozidel
24. 3. 2014 Nový provozovatel Lumír Linhart (IČO 42739055) Registr silničních vozidel
4. 6. 2018 Nový vlastník Lumír Linhart (IČO 42739055) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

050 000100 000 201520172019202120232025 18. 3. 2014: 22 001 km18. 3. 2014: 22 001 km21. 4. 2015: 40 528 km6. 5. 2016: 50 595 km5. 5. 2017: 58 768 km29. 5. 2018: 66 492 km11. 6. 2019: 74 482 km28. 5. 2020: 78 776 km29. 5. 2020: 78 797 km16. 7. 2021: 82 753 km26. 5. 2022: 85 478 km26. 5. 2022: 85 499 km19. 6. 2023: 88 210 km6. 6. 2024: 91 740 km11. 6. 2024: 91 772 km10. 6. 2025: 94 784 km3. 6. 2026: 98 065 km3. 6. 2026: 98 070 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
3. 6. 2026 Pravidelná STK Turnov (č. 3617) 98 070 km způsobilé bez závad 3. 6. 2027
3. 6. 2026 Měření emisí Pěnčín (č. 550501) 98 065 km způsobilé bez závad 3. 6. 2028
10. 6. 2025 Pravidelná STK Mělník (č. 3202) 94 784 km způsobilé bez závad 10. 6. 2026
11. 6. 2024 Pravidelná STK Turnov (č. 3617) 91 772 km způsobilé bez závad 11. 6. 2025
6. 6. 2024 Měření emisí Kněžmost (č. 520704) 91 740 km způsobilé bez závad 6. 6. 2025
19. 6. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Kosmonosy (č. 3218) 88 210 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
19. 6. 2025
26. 5. 2022 Pravidelná STK Turnov (č. 3617) 85 499 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
26. 5. 2023
26. 5. 2022 Měření emisí Kněžmost (č. 520704) 85 478 km způsobilé bez závad 26. 5. 2024
16. 7. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Kosmonosy (č. 3218) 82 753 km způsobilé
3 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
16. 7. 2023
29. 5. 2020 Pravidelná STK Turnov (č. 3617) 78 797 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
29. 5. 2021
28. 5. 2020 Měření emisí Kněžmost (č. 520704) 78 776 km způsobilé bez závad 28. 5. 2021
11. 6. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Roudnice nad Labem (č. 3513) 74 482 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
11. 6. 2020
29. 5. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Roudnice nad Labem (č. 3513) 66 492 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
29. 5. 2020
5. 5. 2017 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3513) 58 768 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
5. 5. 2018
6. 5. 2016 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3513) 50 595 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
6. 5. 2017
21. 4. 2015 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3513) 40 528 km způsobilé
1 lehká
  • 7.13.2.1 Označení nebo nápisy na vozidle jsou částečně poškozené, avšak jsou čitelné a plní svoji funkci. lehká
21. 4. 2016
18. 3. 2014 Před schvál. tech. způsob. vozidla Ústecký kraj (č. 3513) 22 001 km způsobilé bez závad 18. 3. 2014
18. 3. 2014 Evidenční kontrola Ústecký kraj (č. 3513) 22 001 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. Dovoz ze zahraničí Spolková republika Německo
  2. Dovoz ze zahraničí Spolková republika Německo
  3. První registrace ve světě
  4. Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM
  5. První registrace v ČR
    Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)
    Nový provozovatel Lumír Linhart (IČO 42739055)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 3. 2015
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 4. 2016 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 5. 2017 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 5. 2018 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-17-05-0369
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 5. 2019 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-18-05-2051
  10. Nový vlastník Lumír Linhart (IČO 42739055)
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 6. 2020 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-19-06-0682
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 5. 2021 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-20-05-2110
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 7. 2022 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-21-07-0358
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 5. 2023 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-22-05-2403
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 6. 2024 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-23-06-0632
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 6. 2025 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-24-06-0694
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 6. 2026 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-25-06-0759
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 6. 2027 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-26-06-0266
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Zprávy z registru

  • Zprávu zapsal: Halašková Libuše,Typ vozu: MAN TGX
  • Zprávu zapsal: Halašková Libuše,Typ vozu: MAN TGX

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (68)

Identifikace

Tovární značka
MAN
Obchodní označení
TGX 33.480
Typ
/ L.2007.46.004
Varianta
26X01B34GA
Verze
395458003988007CAAB
Typ kód
L.2007.46.004
VIN
WMA26XZZ2DM613014
PČV
12984223
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
SKLÁPĚČKOVÝ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
MAN TRUCK & BUS, AG, MNICHOV, SRN
Datum 1. registrace
12. 3. 2013
Datum 1. registrace v ČR
24. 3. 2014
Druh (typ)
SKLÁPĚČKOVÝ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
MAN TRUCK & BUS, AG, MNICHOV, SRN
Typ motoru
D2676LF18
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
353 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12419
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ - 2 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ano
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Nejvyšší rychlost omezení
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2008/74K
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.2
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
90/ 1425
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
7500/ 2550/ 3350
Rozvor [mm]
3200 + 1400
Provozní hmotnost
13140
Hmotnosti zatížení SZ
1000
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
33000/ 26000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
13000/ 9500
13000/ 9500
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
26470/ 26470
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
1500/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
48000/ 48000
Ložná délka
4880
Ložná šířka
2420
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R 22,5 160/--- K/ 22,5 X 9,00
315/80 R 22,5 ---/150 K (2)/ 22,5 X 9,00
315/80 R 22,5 ---/150 K (2)/ 22,5 X 9,00
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
SCHWARZMÜLLER, GMBH, RAKOUSKO
Výrobní číslo karoserie
322214
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Barva doplňková
ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA C50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
3420-602-02
ES/EU
E4*2007/46*0232*07
Číslo TP
UF614392
Číslo ORV
UAR813592
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
1. REGISTRACE VOZIDLA DLE TP SRN - 12.03.2013
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
protokol STK: CZ-3513-14-03-1242 - PŘEDLOŽEN
22.4.2015 oprava typu motoru: D2676LF18.

Další ověření (externí odkazy)