MAN TGS 26.540 6X2/2 BLS

  • 2010
  • ŠEDÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12419 cm³
  • 397 kW ≈ 540 k

VINWMA30SZZ0AM554520

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 14:05 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WMA30SZZ0AM554520

STK propadla 23. 4. 2026. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 23. 4. 2026 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 63 dnů (12. 4. 2021 až 14. 6. 2021). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2010. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
MAN
Model
TGS 26.540 6X2/2 BLS
Typ
/ TGA09
Rok výroby
2010
Datum 1. registrace
8. 7. 2010
Datum 1. registrace v ČR
12. 4. 2021
Barva
ŠEDÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12419 cm³
Výkon
397 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 23. 4. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
350 115 km
při prohlídce 23. 4. 2025
4
Vlastníci v registru
LBC Logistics s.r.o.
od 5. 5. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
8. 7. 2010 První registrace Registr silničních vozidel
12. 4. 2021 Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) Registr silničních vozidel
12. 4. 2021 Nový vlastník a provozovatel VAMIRO s.r.o. (IČO 25001469) Registr silničních vozidel
14. 6. 2021 Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) Registr silničních vozidel
6. 5. 2024 Nový vlastník Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444) Registr silničních vozidel
6. 5. 2024 Nový provozovatel RENDAX s.r.o. (IČO 14028727) Registr silničních vozidel
5. 5. 2025 Nový vlastník a provozovatel LBC Logistics s.r.o. (IČO 11715600) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

320 000330 000340 000350 000360 000 2022202320242025 12. 4. 2021: 327 750 km12. 4. 2021: 337 750 km10. 6. 2021: 339 608 km7. 4. 2022: 342 739 km5. 4. 2023: 343 390 km9. 4. 2024: 345 117 km23. 4. 2025: 350 082 km23. 4. 2025: 350 115 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
23. 4. 2025 Pravidelná STK Skalice nad Svitavou (č. 3718) 350 115 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
23. 4. 2026
23. 4. 2025 Měření emisí Chornice (č. 560904) 350 082 km způsobilé bez závad 23. 4. 2026
9. 4. 2024 Pravidelná STK Obrnice (č. 3515) 345 117 km způsobilé
2 lehké
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
9. 4. 2025
5. 4. 2023 Pravidelná STK Obrnice (č. 3515) 343 390 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
5. 4. 2024
7. 4. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Ústí nad Labem (č. 3523) 342 739 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
7. 4. 2024
10. 6. 2021 Evidenční kontrola Obrnice (č. 3515) 339 608 km způsobilé bez závad
12. 4. 2021 Před schvál. tech. způsob. vozidla Ústí nad Labem (č. 3523) 337 750 km způsobilé bez závad 12. 4. 2022
12. 4. 2021 Měření emisí Ústí nad Labem (č. 451035) 327 750 km způsobilé bez závad 12. 4. 2023

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel VAMIRO s.r.o. (IČO 25001469)
    Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 4. 2022 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-21-04-0377
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 4. 2022 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE
  3. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ČESKÉ ZLATNÍKY 87, 43401, OBRNICE · protokol CZ-3515-21-06-0100
  4. Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 4. 2023 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-22-04-0311
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 4. 2024 · stanice: ČESKÉ ZLATNÍKY 87, 43401, OBRNICE · protokol CZ-3515-23-04-0064
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 4. 2025 · stanice: ČESKÉ ZLATNÍKY 87, 43401, OBRNICE · protokol CZ-3515-24-04-0109
  8. Nový vlastník Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444)
    Nový provozovatel RENDAX s.r.o. (IČO 14028727)
  9. Vybavení zapsané v registru: NESTANDARD. PNEU
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 4. 2026 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-25-04-0192
  11. Nový vlastník a provozovatel LBC Logistics s.r.o. (IČO 11715600)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Spolková republika Německo (datum dovozu není v registru uvedeno)

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • NESTANDARD. PNEU

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (55)

Identifikace

Tovární značka
MAN
Obchodní označení
TGS 26.540 6X2/2 BLS
Typ
/ TGA09
Varianta
30S
Verze
I
Typ kód
TGA09
VIN
WMA30SZZ0AM554520
PČV
16748576
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
MAN NFZ. A.G., MNICHOV, SRN
Rok výroby
2010
Datum 1. registrace
8. 7. 2010
Datum 1. registrace v ČR
12. 4. 2021
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
MAN NFZ. A.G., MNICHOV, SRN
Typ motoru
D 2676 LF13
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
397 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12419
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ - 2 DRUHÁ/TŘETÍ
Retarder
ano
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2006/81G
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 5
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
89/ 1425
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
7350/ 2500/ 3850
Rozvor [mm]
3025+1360
Provozní hmotnost
18890
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
26000/ 26000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
9000/ 9000
9500/ 13000
9500/ 13000
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
40000/ 44000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R22.5 160K/ 22.5X11.75
315/80 R22.5 ---/150K [2]/ 22.5X9.00
315/80 R22.5 ---/150K [2]/ 22.5X9.00
/

Karoserie a výbava

Barva
ŠEDÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X, JOST JSK 37C185 Z4 atest e1 00-0116
ABS
ano
ASR
ano
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo ORV
UBK996880
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
DOVOZ SRN DNE 08.10.2024 ZAPSÁNY ALTERNATIVNÍ KOLA A PNEU A OPRAVENY KOLONKY 20,21,22.
Další záznamy
DOVOZ SRN, PRVNÍ REGISTRACE: 08.07.2010
PŮVODNÍ TP: DR433855, ZBI058198114, K06207264, PŮVODNÍ RZ: PE0351
VOZIDLO JE VYBAVENO HYDRAULICKOU RUKOU, VÝROBCE HIAB LOADER CRANES S.L. ZARAGOZA SPAIN,
TYP 600EP-3 HIPRO, SÉRIOVÉ ČÍSLO 6000319.
VOZIDLO SPLŇUJE PODMÍNKY ADR A JE TYPU AT;FL;OX;EX/II;EX/III.
VOZIDLO JE VYBAVENO ZVLÁŠTNÍMI VÝSTRAŽNÝMI SVĚTLY ORANŽOVÉ BARVY.
-
*1; NÁKLADNÍ AUTOMOBIL ADR
*S; S.1; 2;3;4
*12; 7 904 MM
*14; 3 076-3 799
*M; 2 900 + 1 350
*F.1; F.2: 26 000-30 000/26 000
*N; 7 100-9 000/7 100-9 000;7 100-9 000/7 100-9 000;11 500-13 000/11 500
*18; F.3; 46 000-60 000/46 000-48 000
*19; TŘÍDA S-ČEP 40 MM
*20.1; DLE SPECIFIKACE VÝROBCE V NÁVODU K POUŽITÍ
*21.2; DLE SPECIFIKACE VÝROBCE V NÁVODU K POUŽITÍ
*22.3; DLE SPECIFIKACE VÝROBCE V NÁVODU K POUŽITÍ
*25; 26; 27A,B,C; SPOTŘEBU PALIVA VÝROBCE NEUDÁVÁ, STANOVÍ DRŽITEL PO VYSLEDOVÁNÍ VOZIDLA V PROVOZU.
*56; NE
*57; MAN
TECHNICKÝ PROTOKOL A PŘÍLOHA K TECHNICKÉMU PROTOKOLU BYLY
VYSTAVENY NA ŽÁDOST ZÁKAZNÍKA JAKO PŘÍLOHA K PROTOKOLU CZ-3523-21-04-0377.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č.56/2001 SB.
NÁSLEDUJÍCÍ DATA JSOU DOPLNENA AUTOMATICKY. PRED VYUŽITÍM DOPORUCUJEME PROVÉST KONTROLU.
VOZIDLO JE VYBAVENO HYDRAULICKOU RUKOU, VÝROBCE HIAB LOADER CRANES S.L. ZARAGOZA SPAIN, TYP 600EP-3 HIPRO, SÉRIOVÉ ČÍSLO 6000319.
-
VOZIDLO SPLŇUJE PODMÍNKY ADR A JE TYPU AT;FL;OX;EX/II;EX/III.
VOZIDLO JE VYBAVENO ZVLÁŠTNÍMI VÝSTRAŽNÝMI SVĚTLY ORANŽOVÉ BARVY.
-
*1; NÁKLADNÍ AUTOMOBIL ADR
*S; S.1; 2;3;4
*12; 7 904 MM
*14; 3 076-3 799
*M; 2 900 + 1 350
*F.1; F.2: 26 000-30 000/26 000
*N; 7 100-9 000/7 100-9 000;7 100-9 000/7 100-9 000;11 500-13 000/11 500
*18; F.3; 46 000-60 000/46 000-48 000
*19; TŘÍDA S-ČEP 40 MM
*20.1; DLE SPECIFIKACE VÝROBCE V NÁVODU K POUŽITÍ
*21.2; DLE SPECIFIKACE VÝROBCE V NÁVODU K POUŽITÍ
*22.3; DLE SPECIFIKACE VÝROBCE V NÁVODU K POUŽITÍ
*25; 26; 27A,B,C; SPOTŘEBU PALIVA VÝROBCE NEUDÁVÁ, STANOVÍ DRŽITEL PO VYSLEDOVÁNÍ VOZIDLA V PROVOZU.
*56; NE
*57; MAN
TECHNICKÝ PROTOKOL A PŘÍLOHA K TECHNICKÉMU PROTOKOLU BYLY
VYSTAVENY NA ŽÁDOST ZÁKAZNÍKA JAKO PŘÍLOHA K PROTOKOLU CZ-3523-21-04-0377.
M: 3025+1360
DNE 08.10.2024 DLE VYJÁDŘENÍ AKREDITOVANÉHO ZÁSTUPCE OPRAVENY KOLONKY 20,21,22 A VOZIDLO MŮŽE BÝT ALTERANTIVNĚ (VARIABILNĚ) VYBAVENO: *20: 22.5 X 11.75; 385/55 R22.5 160K
*21-22: 22.5 X 9.00; 315/70 R22.5 ---/150 K [2].

Další ověření (externí odkazy)