MAN TGS 26.480 6X4 BL
- 2013
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 12419 cm³
- 353 kW ≈ 480 k
VINWMA30SZZ0DP045014
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 21:08 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WMA30SZZ0DP045014
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 82 dnů (11. 3. 2020 až 1. 6. 2020). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MAN
- Model
- TGS 26.480 6X4 BL
- Typ
- / L.2007.46.004
- Datum 1. registrace
- 2. 5. 2013
- Datum 1. registrace v ČR
- 2. 5. 2013
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12419 cm³
- Výkon
- 353 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: Vladimír Husar (IČO 65717198) od 1. 6. 2020
- Vlastník: Vladimír Husar (IČO 65717198) od 11. 11. 2024
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2. 5. 2013 | První registrace | Josef Dolejší (IČO 65384946) | Registr silničních vozidel |
| 11. 3. 2020 | Nový vlastník a provozovatel | Martin Oberfalcer (IČO 71087028) | Registr silničních vozidel |
| 1. 6. 2020 | Nový vlastník | MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606) | Registr silničních vozidel |
| 1. 6. 2020 | Nový provozovatel | Vladimír Husar (IČO 65717198) | Registr silničních vozidel |
| 11. 11. 2024 | Nový vlastník | Vladimír Husar (IČO 65717198) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31. 8. 2026 | Pravidelná STK | Trutnov (č. 3601) | 504 114 km | způsobilé | 3 lehké
| 31. 8. 2027 |
| 31. 8. 2026 | Měření emisí | Vrchlabí (č. 561012) | 504 089 km | způsobilé | bez závad | 31. 8. 2027 |
| 2. 10. 2025 | Pravidelná STK | Trutnov (č. 3601) | 498 709 km | způsobilé | 3 lehké
| 2. 10. 2026 |
| 2. 10. 2025 | Měření emisí | Vrchlabí (č. 561012) | 498 683 km | způsobilé | bez závad | 2. 10. 2026 |
| 5. 11. 2024 | Pravidelná STK | Trutnov (č. 3601) | 497 031 km | způsobilé | 3 lehké
| 5. 11. 2025 |
| 5. 11. 2024 | Měření emisí | Vrchlabí (č. 561012) | 497 006 km | způsobilé | bez závad | 5. 11. 2025 |
| 7. 11. 2023 | Pravidelná STK | Trutnov (č. 3601) | 495 353 km | způsobilé | 5 lehkých
| 7. 11. 2024 |
| 3. 11. 2023 | Měření emisí | Vrchlabí (č. 561012) | 495 088 km | způsobilé | bez závad | 3. 11. 2024 |
| 14. 11. 2022 | Pravidelná STK | Trutnov (č. 3601) | 488 269 km | způsobilé | 3 lehké
| 14. 11. 2023 |
| 14. 11. 2022 | Měření emisí | Vrchlabí (č. 561012) | 488 244 km | způsobilé | bez závad | 14. 11. 2023 |
| 25. 11. 2021 | Pravidelná STK | Trutnov (č. 3601) | 480 422 km | způsobilé | 3 lehké
| 25. 11. 2022 |
| 25. 11. 2021 | Měření emisí | Vrchlabí (č. 561012) | 480 392 km | způsobilé | bez závad | 25. 11. 2022 |
| 27. 11. 2020 | Pravidelná STK | Trutnov (č. 3601) | 474 199 km | způsobilé | 6 lehkých
| 27. 11. 2021 |
| 27. 11. 2020 | Měření emisí | Vrchlabí (č. 561012) | 474 175 km | způsobilé | bez závad | 27. 11. 2021 |
| 28. 5. 2020 | Evidenční kontrola | Benešov (č. 3223) | 471 120 km | způsobilé | bez závad | |
| 10. 3. 2020 | Evidenční kontrola | Říčany (č. 3227) | 471 050 km | způsobilé | bez závad | |
| 16. 12. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Dolní Břežany (č. 3243) | 471 010 km | způsobilé | 4 lehké
| 16. 12. 2020 |
| 17. 12. 2018 | Pravidelná STK | Říčany (č. 3227) | 431 158 km | způsobilé | 4 lehké
| 17. 12. 2019 |
| 17. 12. 2018 | Měření emisí | Říčany (č. 420934) | 431 157 km | způsobilé | bez závad | 17. 12. 2019 |
| 1. 12. 2017 | Pravidelná STK | Dolní Břežany (č. 3243) | 255 506 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 1. 12. 2018 |
| 11. 11. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3227) | 277 017 km | způsobilé | 1 lehká
| 11. 11. 2017 |
| 14. 12. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3227) | 210 733 km | způsobilé | bez závad | 14. 12. 2016 |
| 5. 1. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3227) | 135 571 km | způsobilé | bez závad | 5. 1. 2016 |
| 7. 1. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3227) | 63 518 km | způsobilé | bez závad | 7. 1. 2015 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Josef Dolejší (IČO 65384946)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 5. 2014Vybavení zapsané v registru: ABSVybavení zapsané v registru: OMEZ. RYCHLOSTIVybavení zapsané v registru: ZÁVĚS
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 1. 2015 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANYPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 1. 2015 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-14-01-0310
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 1. 2016 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-15-01-0061
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 12. 2016 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANYPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 12. 2016 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-15-12-0794
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 11. 2017 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-16-11-0673
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 12. 2018 · stanice: PRAŽSKÁ 830, 25241, DOLNÍ BŘEŽANY · protokol CZ-3243-17-12-0016
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 12. 2019 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-18-12-0842
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 12. 2020 · stanice: PRAŽSKÁ 830, 25241, DOLNÍ BŘEŽANY · protokol CZ-3243-19-12-1217Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-20-03-0566Konec vyřazení z provozu ČERNOŠICE
-
Nový vlastník a provozovatel Martin Oberfalcer (IČO 71087028)Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-20-05-2546
-
Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)Nový provozovatel Vladimír Husar (IČO 65717198)Konec vyřazení z provozu ŘÍČANY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 11. 2021 · stanice: MLADOBUCKÁ 483, 54102, TRUTNOV · protokol CZ-3601-20-11-0748
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 11. 2022 · stanice: MLADOBUCKÁ 483, 54102, TRUTNOV · protokol CZ-3601-21-11-0846
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 11. 2023 · stanice: MLADOBUCKÁ 483, 54102, TRUTNOV · protokol CZ-3601-22-11-0371
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 11. 2024 · stanice: MLADOBUCKÁ 483, 54102, TRUTNOV · protokol CZ-3601-23-11-0190
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 11. 2025 · stanice: MLADOBUCKÁ 483, 54102, TRUTNOV · protokol CZ-3601-24-11-0080
-
Nový vlastník Vladimír Husar (IČO 65717198)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 10. 2026 · stanice: MLADOBUCKÁ 483, 54102, TRUTNOV · protokol CZ-3601-25-10-0052
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 8. 2027 · stanice: MLADOBUCKÁ 483, 54102, TRUTNOV · protokol CZ-3601-26-08-0577
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- OMEZ. RYCHLOSTI
- ZÁVĚS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (64)
Identifikace
- Tovární značka
- MAN
- Obchodní označení
- TGS 26.480 6X4 BL
- Typ
- / L.2007.46.004
- Varianta
- 30S01B30GA
- Verze
- 3954580039
- Typ kód
- L.2007.46.004
- VIN
- WMA30SZZ0DP045014
- PČV
- 12630316
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- SKLÁPĚČKOVÝ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- MAN TRUCK & BUS, AG, MNICHOV, SRN
- Datum 1. registrace
- 2. 5. 2013
- Datum 1. registrace v ČR
- 2. 5. 2013
- Druh (typ)
- SKLÁPĚČKOVÁ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- MAN TRUCK & BUS, AG, MNICHOV, SRN
- Typ motoru
- D 2676 LF07
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 353 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12419
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ - 2 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 89
- Nejvyšší rychlost omezení
- 89
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2008/74G
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 5
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 1.2
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 90/ 1425
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7470/ 2550/ 3200
- Rozvor [mm]
- 3200 + 1400
- Provozní hmotnost
- 11510
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 28000/ 26000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
13000/ 9500
13000/ 9500
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 36000/ 28000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 60000/ 48000
- Ložná délka
- 4880
- Ložná šířka
- 2420
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/65 R22,5 160 K/ 22.5 X 11,75
315/80 R22,5 156/150 K (2)/ 22.5 X 9.00
315/80 R22,5 156/150 K (2)/ 22.5 X 9.00
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- MOLČÍK KIPPER A.S., MORAVSKÁ NOVÁ VES
- Výrobní číslo karoserie
- MLS1300052
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA C50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 3420-602-01
- ES/EU
- e4*2007/46*0232*
- Číslo ORV
- UBJ941975
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- ČP 2586665211 9.3.2016 ZÁPIS NÁSTAVBY
- Další záznamy
- PŘI POUŽITÍ PŘÍVĚSU S PEVNOU OJÍ (TANDEMOVÝ PŘÍVĚS) ČINÍ MAXIMÁLNÍ PŘÍPOJNÁ HMOTNOST PŘÍVĚSU 23 000 KG
Údaj v kolonce D2(6) a D2(7) je uveden ve zkráceném rozsahu.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
NÁSTAVBA N-1356-05, SCHVÁLENA MD ČR DNE 05.03.2015.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WMA30SZZ0DP045014
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.