MAN TGS 33.480 6X4 BL

  • 2013
  • ZEL-ŽLUTÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 12419 cm³
  • 353 kW ≈ 480 k

VINWMA30SZZ4DP044402

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 6:53 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WMA30SZZ4DP044402

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 2× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
MAN
Model
TGS 33.480 6X4 BL
Typ
/ L.2007.46.004
Datum 1. registrace
6. 5. 2013
Datum 1. registrace v ČR
6. 5. 2013
Barva
ZEL-ŽLUTÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12419 cm³
Výkon
353 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Stav tachometru
650 136 km
při prohlídce 21. 6. 2023
stav v některé prohlídce nižší než dříve
3
Vlastníci v registru
Truck Centrum Ladman s.r.o.
od 14. 10. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
6. 5. 2013 První registrace SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) Registr silničních vozidel
6. 5. 2013 Nový provozovatel SILVA CZ, s.r.o. (IČO 26968649) Registr silničních vozidel
20. 4. 2018 Nový vlastník SILVA CZ, s.r.o. (IČO 26968649) Registr silničních vozidel
14. 10. 2022 Nový vlastník a provozovatel Truck Centrum Ladman s.r.o. (IČO 27936473) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

02 500 0005 000 0007 500 000 20152017201920212023 24. 4. 2014: 76 943 km21. 4. 2015: 171 175 km19. 4. 2016: 276 916 km19. 4. 2017: 353 826 km18. 4. 2018: 448 683 km16. 4. 2019: 526 943 km16. 4. 2019: 526 947 km15. 4. 2020: 591 489 km15. 4. 2020: 591 490 km14. 4. 2021: 622 634 km14. 4. 2021: 622 637 km12. 4. 2022: 640 841 km5. 10. 2022: 6 500 985 km21. 6. 2023: 650 135 km21. 6. 2023: 650 136 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
21. 6. 2023 Pravidelná STK Kralupy nad Vltavou (č. 3215) 650 136 km nižší než dříve způsobilé
5 lehkých
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
21. 6. 2024
21. 6. 2023 Měření emisí Kralupy nad Vltavou (č. 420622) 650 135 km nižší než dříve způsobilé bez závad 21. 6. 2024
5. 10. 2022 Evidenční kontrola Mělník (č. 3202) 6 500 985 km způsobilé bez závad
12. 4. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Jihlava (č. 3714) 640 841 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
12. 4. 2023
14. 4. 2021 Pravidelná STK Jihlava (č. 3714) 622 637 km způsobilé
3 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
14. 4. 2022
14. 4. 2021 Měření emisí Jihlava (č. 570703) 622 634 km způsobilé bez závad 14. 4. 2022
15. 4. 2020 Pravidelná STK Jihlava (č. 3714) 591 490 km způsobilé
5 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
15. 4. 2021
15. 4. 2020 Měření emisí Jihlava (č. 570704) 591 489 km způsobilé bez závad 15. 4. 2021
16. 4. 2019 Pravidelná STK Jihlava (č. 3714) 526 947 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
16. 4. 2020
16. 4. 2019 Měření emisí Jihlava (č. 570703) 526 943 km způsobilé bez závad 16. 4. 2020
18. 4. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Kraj Vysočina (č. 3714) 448 683 km způsobilé bez závad 18. 4. 2019
19. 4. 2017 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3714) 353 826 km způsobilé bez závad 19. 4. 2018
19. 4. 2016 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3714) 276 916 km způsobilé bez závad 19. 4. 2017
21. 4. 2015 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3756) 171 175 km způsobilé bez závad 21. 4. 2016
24. 4. 2014 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3735) 76 943 km způsobilé bez závad 24. 4. 2015

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)
    Nový provozovatel SILVA CZ, s.r.o. (IČO 26968649)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 5. 2014
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 4. 2015 · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 66501, ROSICE
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 4. 2016 · stanice: JIHLAVSKÁ 29, 62500, BRNO, STARÝ LÍSKOVEC
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 4. 2017 · stanice: BRTNICKÁ 23, 58601, JIHLAVA
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 4. 2018 · stanice: BRTNICKÁ 23, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3714-17-04-0140
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 4. 2019 · stanice: BRTNICKÁ 23, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3714-18-04-0154
  7. Nový vlastník SILVA CZ, s.r.o. (IČO 26968649)
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 4. 2020 · stanice: BRTNICKÁ 23, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3714-19-04-0128
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 4. 2021 · stanice: BRTNICKÁ 23, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3714-20-04-0091
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 4. 2022 · stanice: BRTNICKÁ 23, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3714-21-04-0061
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 4. 2023 · stanice: BRTNICKÁ 23, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3714-22-04-0067
  12. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-22-10-0209
  13. Nový vlastník a provozovatel Truck Centrum Ladman s.r.o. (IČO 27936473)
    Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  14. Konec vyřazení z provozu NERATOVICE
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 6. 2024 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-23-06-1101
  16. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (62)

Identifikace

Tovární značka
MAN
Obchodní označení
TGS 33.480 6X4 BL
Typ
/ L.2007.46.004
Varianta
30S01B30GA
Verze
4554580039
Typ kód
L.2007.46.004
VIN
WMA30SZZ4DP044402
PČV
12633222
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
MAN TRUCK & BUS, AG, MNICHOV, SRN
Datum 1. registrace
6. 5. 2013
Datum 1. registrace v ČR
6. 5. 2013
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
MAN TRUCK & BUS, AG, MNICHOV, SRN
Typ motoru
D 2066 LF40
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
353 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12419
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ - 2 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
85

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2008/74G
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.2
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
90/ 1425
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
10400/ 2500/ 4000
Rozvor [mm]
4500;1400
Provozní hmotnost
14400
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
33000/ 26000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
13000/ 9500
13000/ 9500
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
30000/ 26000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
65000/ 48000
Ložná délka
6500
Ložná šířka
2300
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/70 R22.5 154 K / 22.5 X 9.00
315/70 R22.5 154 K / 22.5 X 9.00
315/70 R22.5 154/150 K [2] / 22.5 X 9.00
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
DOLL GMBH, OPENAU, SRN
Barva
ZEL-ŽLUTÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA C50-X RINGFEDER 5050A
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
ZTP
3420-602-01
ES/EU
e4*2007/46*0232*
Číslo TP
UF243255
Číslo ORV
UBD010292
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
[Alternativní provedení vozidla :
*1: NÁKLADNÍ AUTOMOBIL ADR; VOZIDLO URČENÉ K DOSTAVBĚ
*2: SKŘÍŇOVÝ; VALNÍKOVÝ; SKLÁPĚČKOVÝ
*3: N3G
*6:
(26S/26X/30S/30X/56S/70S/79X/82S)(02/16)(A/B)(13/14/15/16/17/18/19/20/
25/26/
27/28/29/30/31/32/33/34/39)(G/I/J)A
*7:
(31/32/33/35/37/39/40/41/43/45/46/47/48)(35/38/40/42/43/46/47/48/49/50
/51/52
/53/54)(37/41/44/46/47/50/51/52/53/54/55/56/57/58)00(31/32/33/35/37/39
41/43/45/46/47/48)(59/68/72/76/77/79/81/82/83/84/85/86/87/88)00(Q1/Q4/
Q7/R3
/R7/S0/S3/S8/T0/T2/T3/T4/T9/U2/U8/U9/V0/V1/V2/V6/V8/W1/W3/W4/W5/W6/W7/
X0/X3 X6/X7/X8/X9/Y1ažY9/Z1ažZ9/0Aaž9A/0Baž9B/0Caž7C)A(A/B/C)(A/B)
*8:
(TGS/X)(26/33)(320/360/400/440/480/540/680)(6x4/6/6H)(BB/BL/BBS/BLS)
*12: D2066 LF40 až 47/57 až 60, D2676 LF06/07/08/09/17/18/ , D2868LF05
*14: 236; 265; 295; 353; 397; 500
*15: 12 419; 16 160
*17: 2008/74K; 2006/81G; 2006/81K
*18: 0.80; 0.90; 1.00; 1.10; 1.20
*19: SCHVÁLENÝ NÁSTAVBÁŘ
*23: 3; 4; 6; 7
*24: 3; 4; 6; 7
*26: 0; 1
*29: 6 700 - 7 450
*31: 2 900 - 3 800
*32: 3 200; 3 600; 3 850; 3 900 + 1 400
*35: 8 300 - 9 400
*36: 24 300-33 000/24 300-26 000
*37: 6 300-10 000/6 300-10 000; 9 000-13 000/9 000-9 500; 9 000-13
000/9 000-9
500
*38: Z 1 000
*39: 18 000-130 000/18 000-28 000
*41: 44 000-160 000/44 000-48 000

Další ověření (externí odkazy)