MAN TGS 26.440 6X4 BL

  • 2015
  • MODRÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12419 cm³
  • 324 kW ≈ 441 k

VINWMA30SZZ7FP065148

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 18:18 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WMA30SZZ7FP065148

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
MAN
Model
TGS 26.440 6X4 BL
Typ
/ L.2007.46.004
Rok výroby
2015
Datum 1. registrace
6. 11. 2015
Datum 1. registrace v ČR
6. 11. 2015
Barva
MODRÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12419 cm³
Výkon
324 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL ADR
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 16. 4. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
431 270 km
při prohlídce 16. 4. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 11 let (všechny roky výroby): 254–431 tis. km (medián 333 052 km, 62 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

3
Vlastníci v registru
KOVODEMONT CZECH, a.s.
od 19. 11. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
6. 11. 2015 První registrace SAVE CZ s.r.o. (IČO 25965778) Registr silničních vozidel
3. 12. 2020 Nový vlastník Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863) Registr silničních vozidel
3. 12. 2020 Nový provozovatel KOVODEMONT CZECH, a.s. (IČO 27945804) Registr silničních vozidel
19. 11. 2025 Nový vlastník KOVODEMONT CZECH, a.s. (IČO 27945804) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000600 000 201620182020202220242026 5. 11. 2015: 1 093 km7. 12. 2016: 48 018 km17. 1. 2017: 54 218 km14. 12. 2017: 100 073 km14. 12. 2017: 100 074 km11. 12. 2018: 159 748 km11. 12. 2018: 158 748 km11. 12. 2019: 190 870 km12. 11. 2020: 235 373 km5. 1. 2021: 238 117 km19. 4. 2022: 276 754 km19. 5. 2022: 279 711 km4. 10. 2022: 292 487 km17. 4. 2023: 313 608 km17. 4. 2024: 354 744 km10. 4. 2025: 392 359 km15. 4. 2025: 392 920 km16. 4. 2026: 431 269 km16. 4. 2026: 431 270 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
16. 4. 2026 Pravidelná STK Spořice (č. 3521) 431 270 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
16. 4. 2027
16. 4. 2026 Měření emisí Spořice (č. 550309) 431 269 km způsobilé bez závad 16. 4. 2027
15. 4. 2025 Pravidelná STK Obrnice (č. 3515) 392 920 km způsobilé
5 lehkých
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
15. 4. 2026
10. 4. 2025 Technická silniční kontrola Ústí nad Labem (č. 7704) 392 359 km způsobilé bez závad
17. 4. 2024 Pravidelná STK Obrnice (č. 3515) 354 744 km způsobilé
3 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
17. 4. 2025
17. 4. 2023 Pravidelná STK Obrnice (č. 3515) 313 608 km způsobilé
3 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
17. 4. 2024
4. 10. 2022 Technická silniční kontrola Ústí nad Labem (č. 7704) 292 487 km způsobilé bez závad
19. 5. 2022 Opakovaná STK Obrnice (č. 3515) 279 711 km způsobilé
4 lehké
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
19. 4. 2023
19. 4. 2022 Pravidelná STK Obrnice (č. 3515) 276 754 km dočasně způsobilé
4 lehké, 3 vážné
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.1.4.1.2 Zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrana, nárazník, je-li vyžadován, chybí, je neúplný nebo některá část zařízení je poškozená tak, že zařízení neplní svůj účel nebo konstrukce zařízení nebo jeho montáž na vozidle není v souladu s požadavky. vážná
  • 6.1.6.2.1 Poškození, praskliny nebo deformace některé části spojovacího zařízení (pouze samostatné tažné vozidlo). vážná
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 1.4.1.1.1 Parkovací brzda na některém z kol vozidla není funkční. vážná
19. 5. 2022
5. 1. 2021 Pravidelná STK Obrnice (č. 3515) 238 117 km způsobilé
5 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
5. 1. 2022
12. 11. 2020 Evidenční kontrola Skuteč (č. 3634) 235 373 km způsobilé bez závad
11. 12. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Pardubice (č. 3622) 190 870 km způsobilé
5 lehkých
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
11. 12. 2020
11. 12. 2018 Pravidelná STK Pardubice (č. 3622) 158 748 km způsobilé
4 lehké
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
11. 12. 2019
11. 12. 2018 Měření emisí Pardubice (č. 460634) 159 748 km způsobilé bez závad 11. 12. 2019
14. 12. 2017 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3622) 100 074 km způsobilé
3 lehké
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
14. 12. 2018
14. 12. 2017 Měření emisí Pardubice (č. 460634) 100 073 km – bez závad 14. 12. 2018
17. 1. 2017 Opakovaná STK Pardubický kraj (č. 3622) 54 218 km způsobilé
4 lehké
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.1.4.3.1 Některé spojovací prvky zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku jsou uvolněné nebo upevnění zařízení na vozidle je uvolněné, avšak tato závada nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
7. 12. 2017
7. 12. 2016 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3622) 48 018 km dočasně způsobilé
2 lehké, 3 vážné
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.6.8.1 Neodborná oprava nebo změna spojovacího zařízení, která má vliv na spolehlivost spojení vozidel. vážná
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.10.4.1 Parametry (provedení, velikost) zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie / zástěrky nebo způsob jejich montáže na vozidle není v souladu s požadavky. vážná
  • 3.1.1.1 Překážka v poli přímého výhledu řidiče směrem dopředu v úhlu 180°C, která narušuje jeho výhled dopředu či do stran nebo sledování zařízení pro nepřímí výhled. vážná
6. 1. 2017
5. 11. 2015 Evidenční kontrola Pardubický kraj (č. 3622) 1 093 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE
  2. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel SAVE CZ s.r.o. (IČO 25965778)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 11. 2016
    Vybavení zapsané v registru: ABS
    Vybavení zapsané v registru: OMEZ. RYCHLOSTI
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 6. 1. 2017 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-16-12-0379
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 12. 2017 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-17-01-0733
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 12. 2018 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-17-12-0913
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 12. 2019 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-18-12-0505
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 12. 2020 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-19-12-0697
  8. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: VÍTĚZSLAVA NOVÁKA 621, 53973, SKUTEČ · protokol CZ-3634-20-11-0441
  9. Nový vlastník Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863)
    Nový provozovatel KOVODEMONT CZECH, a.s. (IČO 27945804)
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 1. 2022 · stanice: ČESKÉ ZLATNÍKY 87, 43401, OBRNICE · protokol CZ-3515-21-01-0037
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 19. 5. 2022 · stanice: ČESKÉ ZLATNÍKY 87, 43401, OBRNICE · protokol CZ-3515-22-04-0196
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 4. 2023 · stanice: ČESKÉ ZLATNÍKY 87, 43401, OBRNICE · protokol CZ-3515-22-05-0249
  13. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 40179, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-22-10-0015
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 4. 2024 · stanice: ČESKÉ ZLATNÍKY 87, 43401, OBRNICE · protokol CZ-3515-23-04-0177
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 4. 2025 · stanice: ČESKÉ ZLATNÍKY 87, 43401, OBRNICE · protokol CZ-3515-24-04-0225
  16. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 40179, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-25-04-0066
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 4. 2026 · stanice: ČESKÉ ZLATNÍKY 87, 43401, OBRNICE · protokol CZ-3515-25-04-0145
  18. Nový vlastník KOVODEMONT CZECH, a.s. (IČO 27945804)
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 4. 2027 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-26-04-0460
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Zprávy z registru

  • Zprávu zapsal: Halašková Libuše,Typ vozu: MAN TGS
  • Zprávu zapsal: Halašková Libuše,Typ vozu: MAN TGS

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • OMEZ. RYCHLOSTI
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (62)

Identifikace

Tovární značka
MAN
Obchodní označení
TGS 26.440 6X4 BL
Typ
/ L.2007.46.004
Varianta
30S01ZAAAB
Verze
W3AAB
Typ kód
L.2007.46.004
VIN
WMA30SZZ7FP065148
PČV
13750677
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL ADR
Druh vozidla 2. ř.
NOSIČ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
MAN TRUCK & BUS, AG, MNICHOV, SRN
Rok výroby
2015
Datum 1. registrace
6. 11. 2015
Datum 1. registrace v ČR
6. 11. 2015
Druh (typ)
NOSIČ KONTEJNERŮ NKH 20AT-600
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
MAN TRUCK & BUS, AG, MNICHOV, SRN
Typ motoru
D 2676LF46
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
324 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12419
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ - 2 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Nejvyšší rychlost omezení
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 64/2012B
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.51
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
84/ 1350
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
9120/ 2500/ 3090
Rozvor [mm]
4800;1350
Provozní hmotnost
12040
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
28000/ 26000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
13000/ 9500
13000/ 9500
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
25000/ 25000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
60000/ 48000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/80 R22.5 156 L / 22.5 X 9.00
315/80 R22.5 156/150 L [2]/ 22.5 X 9.00
315/70 R22.5 156/150 L [2] / 22.5 X 9.00
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
FORNAL TRADING , S.R.O., MĚRŮTKY, ČR
Výrobní číslo karoserie
NH3079
Barva
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA S-ČEP 40MM; ROCKINGER 400 G150A
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
3420-606-08
ES/EU
e4*2007/46*0232*
Číslo ORV
UBM664800
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
nové
Další záznamy
: VOZIDLO SPLŇUJE PODMÍNKY ADR A JE TYPU AT;FL;OX;EX/II;EX/III.
*60: VOZIDLO JE VYBAVENO ZVLÁŠTNÍMI VÝSTRAŽNÝMI SVĚTLY ORANŽOVÉ
BARVY.]
* ČÍSLO HOMOLOGACE TYPU ES E4*2007/46*0232*16
*23: 2
*36: 28 000/26 000
*37: 8 000/8 000; 13 000/9 500; 13 000/9 500
*41: 60 000/48 000
*57: MAN
ÚDAJ V KOLONCE D2(6) A D2(7) JE UVEDEN VE ZKRÁCENÉM ROZSAHU.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)