MAN TGS 33.400 6X4 BL
- 2011
- ORANŽOVÁ
- motorová nafta (NM)
- 10518 cm³
- 294 kW ≈ 400 k
VINWMA30SZZ9BL063239
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 19:24 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WMA30SZZ9BL063239
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Rakouská republika). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2011. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MAN
- Model
- TGS 33.400 6X4 BL
- Typ
- TGA 08
- Datum 1. registrace
- 20. 9. 2011
- Datum 1. registrace v ČR
- 22. 2. 2024
- Barva
- ORANŽOVÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 10518 cm³
- Výkon
- 294 kW
- Kategorie
- N3G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: SILNICE ČÁSLAV - HOLDING, a.s. (IČO 25261282) od 22. 2. 2024
- Provozovatel: SILNICE ČÁSLAV - HOLDING, a.s. (IČO 25261282) od 22. 2. 2024
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 20. 9. 2011 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 22. 2. 2024 | Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) | Registr silničních vozidel | |
| 22. 2. 2024 | Nový vlastník a provozovatel | SILNICE ČÁSLAV - HOLDING, a.s. (IČO 25261282) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29. 4. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Velim (č. 3238) | 395 069 km | způsobilé | bez závad | 29. 4. 2027 |
| 28. 4. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Velim (č. 3238) | 372 774 km | způsobilé | bez závad | 28. 4. 2026 |
| 20. 2. 2024 | Před schvál. tech. způsob. vozidla + měření emisí | Velim (č. 3238) | 348 085 km | způsobilé | bez závad | 20. 2. 2025 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 2. 2025 · stanice: PALACKÉHO 94, 281 01, VELIM · protokol CZ-3238-24-02-0983
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel SILNICE ČÁSLAV - HOLDING, a.s. (IČO 25261282)Vybavení zapsané v registru: MAJÁK ORANŽOVÝ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 4. 2026 · stanice: PALACKÉHO 94, 281 01, VELIM · protokol CZ-3238-25-04-1620
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 4. 2027 · stanice: PALACKÉHO 94, 281 01, VELIM · protokol CZ-3238-26-04-1650
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Záznamy bez uvedeného data
- Dovoz ze zahraničí – Rakouská republika (datum dovozu není v registru uvedeno)
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK ORANŽOVÝ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (48)
Identifikace
- Tovární značka
- MAN
- Obchodní označení
- TGS 33.400 6X4 BL
- Typ
- TGA 08
- Typ kód
- TGA 08
- VIN
- WMA30SZZ9BL063239
- PČV
- 18298531
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BA
- Kategorie vozidla
- N3G
- Výrobce vozidla
- MAN NFZ. A.G., MNICHOV, SRN
- Datum 1. registrace
- 20. 9. 2011
- Datum 1. registrace v ČR
- 22. 2. 2024
- Druh (typ)
- 10 SKLÁPĚCÍ VOZIDLO
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- MAN NFZ. A.G., MNICHOV, SRN
- Typ motoru
- D 2066 LF58
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 294 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 10518
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ 2 DRUHÁ A TŘETÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 2008/74K EEV
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 1
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 89/ 1425
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7800/ 2550/ 3700
- Rozvor [mm]
- 3600+1400
- Provozní hmotnost
- 11940
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 33000/ 26000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 9000/ 9000
13000/ 9500
13000/ 9500
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 22000/ 22000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 65000/ 40000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/65 R22.5 160 K/ 22.5 X 11.75
315/80 R22.5 ---/149 K [2]/ 22.5 X 9.00
315/80 R22.5 ---/149 K [2]/ 22.5 X 9.00
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- MEILLER GMBH, WAIDHOFEN, RAKOUSKO
- Barva
- ORANŽOVÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA S-ČEP 40 MM
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo ORV
- UBI424754
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- NA KABINĚ VOZIDLA JE UMÍSTĚNA PŘÍDAVNÁ SVĚTELNÁ RAMPA SE ZVS ORANŽOVÉ BARVY
A PÁREM DÁLKOVÝCH SVĚTLOMETŮ A PÁREM POTKÁVACÍCH SVĚTEL.
VOZIDLO JE VYBAVENO PŘEDNÍ A BOČNÍ UPÍNACÍ DESKOU PRO ZAŘÍZENÍ NA ZIMNÍ ÚDRŽBU.
PO PŘIPOJENÍ ZAŘÍZENÍ NA ZIMNÍ ÚDRŽBU VOZIDLO PŘEKRAČUJE MAXIMÁLNÍ POVOLENÉ ROZMĚRY A HMOTNOSTI A NESMÍ BÝT PŘEKROČENA MAXIMÁLNÍ RYCHLOST 62 KM/H. V TOMTO PŘÍPADĚ PODLÉHÁ PROVOZ VOZIDLA REŽIMU ZVLÁŠTNÍHO UŽÍVÁNÍ KOMUNIKACE PODLE ZÁKONA Č.13/1997 SB.
M: 3600+1400
22.02.2024 SCHVÁLENA TECHNICKÁ ZPŮSOBILOST POD Č.J. MĚÚ/9376/2024/DOP V ROZSAHU ÚDAJŮ UVEDENÝCH V PROTOKOLU ZKUŠEBNÍ STANICE PRO SCHVÁLENÍ TECHNICKÉ ZPŮSOBILOSTI JEDNOTLIVĚ DOVEZENÉHO VOZIDLA Č. 01267K02262. PŘEDLOŽENY RAKOUSKÉ ORV Č. I.+II.: A26280179.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WMA30SZZ9BL063239
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.