MAN TGS
- 2020
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 12419 cm³
- 346 kW ≈ 470 k
VINWMA37SZZ0LP145785
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 11:14 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WMA37SZZ0LP145785
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MAN
- Model
- TGS
- Typ
- L.2007.46.006
- Rok výroby
- 2020
- Datum 1. registrace
- 22. 6. 2020
- Datum 1. registrace v ČR
- 22. 6. 2020
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12419 cm³
- Výkon
- 346 kW
- Kategorie
- N3G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: ROKA Transport s.r.o. (IČO 05662851) od 1. 3. 2021
- Vlastník: ROKA Transport s.r.o. (IČO 05662851) od 5. 9. 2025
Obvyklé u vozidel z roku výroby 2020 při prohlídce v roce 2026: 102–246 tis. km (medián 150 048 km, 183 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 22. 6. 2020 | První registrace | AUTOIMPEX spol. s r.o. (IČO 44015500) | Registr silničních vozidel |
| 1. 3. 2021 | Nový vlastník | Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863) | Registr silničních vozidel |
| 1. 3. 2021 | Nový provozovatel | ROKA Transport s.r.o. (IČO 05662851) | Registr silničních vozidel |
| 5. 9. 2025 | Nový vlastník | ROKA Transport s.r.o. (IČO 05662851) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25. 2. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Třebíč (č. 3711) | 197 177 km | způsobilé | 6 lehkých
| 25. 2. 2027 |
| 17. 3. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Třebíč (č. 3711) | 161 781 km | způsobilé | 5 lehkých
| 17. 3. 2026 |
| 28. 1. 2025 | Měření emisí | Velká Bíteš (č. 571404) | 156 499 km | způsobilé | bez závad | 28. 1. 2026 |
| 19. 3. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Třebíč (č. 3711) | 127 273 km | způsobilé | 5 lehkých
| 19. 3. 2025 |
| 15. 3. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Třebíč (č. 3711) | 101 840 km | způsobilé | 7 lehkých
| 15. 3. 2024 |
| 14. 2. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Třebíč (č. 3711) | 72 401 km | způsobilé | 8 lehkých
| 14. 2. 2023 |
| 22. 2. 2021 | Evidenční kontrola | Pelhřimov (č. 3311) | 26 814 km | způsobilé | bez závad | |
| 27. 1. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Čechtice (č. 3233) | 26 760 km | způsobilé | bez závad | 27. 1. 2022 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel AUTOIMPEX spol. s r.o. (IČO 44015500)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 6. 2021
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 1. 2022 · stanice: LOKET 52, 257 65, ČECHTICE · protokol CZ-3233-21-01-0552
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 393 01, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-21-02-0964
-
Nový vlastník Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863)Nový provozovatel ROKA Transport s.r.o. (IČO 05662851)
-
Vyřazení z provozu PELHŘIMOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 2. 2023 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 154, 674 01, TŘEBÍČ, JEJKOV · protokol CZ-3711-22-02-0093Konec vyřazení z provozu PELHŘIMOV
-
Vyřazení z provozu NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 3. 2024 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 154, 674 01, TŘEBÍČ, JEJKOV · protokol CZ-3711-23-03-0109
-
Konec vyřazení z provozu NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 3. 2025 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 154, 674 01, TŘEBÍČ, JEJKOV · protokol CZ-3711-24-03-0125
-
Konec vyřazení z provozu NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 3. 2026 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 154, 674 01, TŘEBÍČ, JEJKOV · protokol CZ-3711-25-03-0120
-
Nový vlastník ROKA Transport s.r.o. (IČO 05662851)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 2. 2027 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 154, 674 01, TŘEBÍČ, JEJKOV · protokol CZ-3711-26-02-0160
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 3 (MAN TGS 2020 v ČR v průměru 2,2, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 21,2 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %
Srovnáváme s 85 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu MAN TGS
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (56)
Identifikace
- Tovární značka
- MAN
- Obchodní označení
- TGS
- Typ
- L.2007.46.006
- Varianta
- 37S01ZAAABBT6HB
- Verze
- 1FACC
- Typ kód
- L.2007.46.006
- VIN
- WMA37SZZ0LP145785
- PČV
- 16338180
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BA
- Kategorie vozidla
- N3G
- Výrobce vozidla
- MAN TRUCK & BUS SE, MNICHOV, SRN
- Rok výroby
- 2020
- Datum 1. registrace
- 22. 6. 2020
- Datum 1. registrace v ČR
- 22. 6. 2020
- Druh (typ)
- 10 SKLÁPĚCÍ VOZIDLO
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- MAN
- Typ motoru
- D2676LF79
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 346 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12419
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 4/ - 2 TŘETÍ A ČTVRTÁ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 2018/932
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0,36
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 95/ 1350
- Za jízdy
- 79
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 8580/ 2550/ 3200
- Rozvor [mm]
- 1795+2505+1400
- Provozní hmotnost
- 14020
- Hmotnosti zatížení SZ
- 1000
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 35000/ 32000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
8000/ 8000
13000/ 9500
13000/ 9500 - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 30080/ 28000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 1500/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 50000/ 48000
- Ložná délka
- 5700
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/80R22.5 156 L/ 22.5X9.00
315/80R22.5 156 L/ 22.5X9.00
315/80R22.5 150 L [2]/ 22.5X9.00
315/80R22.5 150 L [2]/ 22.5X9.00
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- MOLČÍK KIPPER, A.S., VALTICE, ČR
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA C50-X
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 10143-194-38
- ES/EU
- e4*2007/46*0234*38
- Číslo ORV
- UBL749457
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCVÁLENÉHO TYPU NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENA
#D.2(*5;*6;*7): L.2007.46.006; 37S01ZAAABBT6HB; 1FACC
#V.9B (*17): 2018/932; EURO 6 D
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
DNE 22.6.2020 DOPLNĚNY ÚDAJE DLE ES PROHLÁŠENÍ O SHODĚ DOKONČENÉHO VOZIDLA.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WMA37SZZ0LP145785
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.