MAN TGS 35.440 8X4 BB

  • 2010
  • MODRÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 10518 cm³
  • 324 kW ≈ 441 k

VINWMA37SZZ3BP024490

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 5:29 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WMA37SZZ3BP024490

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 7 dnů (28. 11. 2018 až 5. 12. 2018). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2010. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
MAN
Model
TGS 35.440 8X4 BB
Typ
/ GNSP37SM1DS
Rok výroby
2010
Datum 1. registrace
15. 11. 2010
Datum 1. registrace v ČR
28. 11. 2018
Barva
MODRÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
10518 cm³
Výkon
324 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 15. 6. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
399 261 km
při prohlídce 15. 7. 2026
3
Vlastníci v registru
VEKREMAN, s.r.o.
od 10. 8. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
15. 11. 2010 První registrace Registr silničních vozidel
28. 11. 2018 Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) Registr silničních vozidel
28. 11. 2018 Nový vlastník a provozovatel VEKREMAN, s.r.o. (IČO 03514536) Registr silničních vozidel
5. 12. 2018 Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) Registr silničních vozidel
10. 8. 2026 Nový vlastník VEKREMAN, s.r.o. (IČO 03514536) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

340 000360 000380 000400 000 2019202120232025 13. 11. 2018: 355 758 km24. 11. 2021: 376 570 km7. 12. 2022: 381 731 km7. 12. 2022: 381 738 km26. 2. 2024: 386 503 km7. 5. 2025: 392 478 km15. 6. 2026: 399 254 km15. 7. 2026: 399 261 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
15. 7. 2026 Opakovaná STK Hořovice (č. 3217) 399 261 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
15. 6. 2027
15. 6. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Hořovice (č. 3217) 399 254 km nezpůsobilé
2 lehké, 10 vážných, 1 nebezpečná
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.18.3.1 Mechanismus zařízení k automatickému seřizování pák brzdových klíčů je nadměrně opotřebený. vážná
  • 1.4.2.1.1 Některé z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou, nedosahuje požadovaného brzdného účinku. vážná
  • 4.1.1.1.5 U potkávacího nebo dálkového světlometu zdroj světla ve světlometu chybně upevněn nebo je vadný, takže nesplňuje fotometrické vlastnosti (nevytváří požadovanou kresbu) nebo způsobuje oslnění. vážná
  • 4.1.1.2.2 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený tak, že poškození zjevně ovlivňuje nebo bude ovlivňovat jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. vážná
  • 4.1.2.1.1 Výškové seřízení sklonu rozhraní potkávacího světlometu neodpovídá požadavkům. vážná
  • 4.1.2.1.2 Stranové seřízení rozhraní potkávacího světlometu neodpovídá požadavkům. vážná
  • 4.1.2.1.4 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu neodpovídá požadavkům. vážná
  • 4.1.2.1.5 Seřízení dálkového světlometu neodpovídá požadavkům. vážná
  • 5.3.1.1.1 V pohyblivém uložení (pouzdra / čepy / silentbloky) systému mechanického odpružení jsou větší vůle než provozní nebo některé spojovací prvky (třmeny, svorníky) jsou uvolněné nebo spojení neodpovídá požadavkům. vážná
  • 6.2.3.1 Dveře nelze z venku nebo zevnitř otevřít nebo spolehlivě zavřít nebo nelze dveře otevřít v plném rozsahu. vážná
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 1.2.1.2.2 Rozdíl brzdných sil (při brzdění nebo odbrzdění) na kolech téže nápravy je větší než 30 %. V případě jízdní zkoušky se vozidlo nadměrně vychyluje z přímého směru. nebezpečná
15. 6. 2027
7. 5. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Hořovice (č. 3217) 392 478 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
7. 5. 2026
26. 2. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Hořovice (č. 3217) 386 503 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
26. 2. 2025
7. 12. 2022 Pravidelná STK Hořovice (č. 3217) 381 738 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
7. 12. 2023
7. 12. 2022 Měření emisí Hořovice (č. 520203) 381 731 km způsobilé bez závad 7. 12. 2024
24. 11. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Hořovice (č. 3217) 376 570 km způsobilé
5 lehkých
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
24. 11. 2022
13. 11. 2018 Před registrací + měření emisí Hořovice (č. 3217) 355 758 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 3.1.2.1 Clona proti slunci čelního okna u spolujezdce, je-li instalována, chybí je poškozená tak, že neplní svoji funkci nebo nelze nastavit v požadované poloze nebo neodpovídá požadavkům. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
13. 11. 2019

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 11. 2020 · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICE · protokol CZ-3217-18-11-0114
  3. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel VEKREMAN, s.r.o. (IČO 03514536)
    Vybavení zapsané v registru: MAJÁK ORANŽOVÝ
  4. Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 11. 2022 · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICE · protokol CZ-3217-21-11-0252
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 12. 2023 · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICE · protokol CZ-3217-22-12-0056
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 2. 2025 · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICE · protokol CZ-3217-24-02-0285
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 5. 2026 · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICE · protokol CZ-3217-25-05-0043
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICE · protokol CZ-3217-26-06-0181
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 6. 2027 · stanice: MASARYKOVA 1432/34B, 26801, HOŘOVICE · protokol CZ-3217-26-07-0089
  11. Nový vlastník VEKREMAN, s.r.o. (IČO 03514536)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Spolková republika Německo (datum dovozu není v registru uvedeno)

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • MAJÁK ORANŽOVÝ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (59)

Identifikace

Tovární značka
MAN
Obchodní označení
TGS 35.440 8X4 BB
Typ
/ GNSP37SM1DS
Typ kód
GNSP37SM1DS
VIN
WMA37SZZ3BP024490
PČV
15505790
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
SKLÁPĚČKOVÝ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
MAN NFZ.
Rok výroby
2010
Datum 1. registrace
15. 11. 2010
Datum 1. registrace v ČR
28. 11. 2018
Druh (typ)
SKLÁPĚCÍ KORBA JEDNOSTRANNÁ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
MAN NFZ.
Typ motoru
D 2066 LF40
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
324 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
10518
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
4/ - 2 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ano
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 1999/96B2
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.9
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
89/ 1425
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
8800/ 2550/ 3200
Rozvor [mm]
1795; 2505; 1400
Provozní hmotnost
14715
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
40000/ 32000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
8000/ 8000
13000/ 9500
13000/ 9500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
48000/ 48000
Ložná délka
5600
Ložná šířka
2350
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
156/150G/ 22.5 X 9.00 13 R 22.5
56/150L/ 22.5 X 9.00 13 R 22.5
156/150K (2) / 22.5 X 9.00 13 R 22.5
156/150K (2) / 22.5 X 9.00 13 R 22.5

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
BENNES JPM. NAUICELLE FRANCIE
Výrobní číslo karoserie
10180033
Barva
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo ORV
UBN894243
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
KOOP-6327968053
Další záznamy
DOVOZ SRN,PŘEDLOŽEN TP Č. FB346702, REG.ZNAČKA R 278E
PLNÍ ZÁKON Č. 56/2001 SB, VE ZNĚNÍ POZDĚJŠÍCH ZMĚN A DOPLŇKŮ

Další ověření (externí odkazy)