MAN TGS

  • 2021
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12419 cm³
  • 375 kW ≈ 510 k

VINWMA39SZZ0LP141245

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 16:41 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WMA39SZZ0LP141245

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
MAN
Model
TGS
Typ
/ L.2007.46.006
Rok výroby
2021
Datum 1. registrace
10. 3. 2021
Datum 1. registrace v ČR
10. 3. 2021
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12419 cm³
Výkon
375 kW
Kategorie
N3G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 5. 3. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
155 974 km
při prohlídce 5. 3. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 5 let: 85–204 tis. km (medián 132 189 km, 159 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníků v registru
Radek Brožovský
od 21. 4. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
10. 3. 2021 První registrace Oberbank Leasing spol. s r.o. (IČO 27091325) Registr silničních vozidel
10. 3. 2021 Nový provozovatel Radek Brožovský (IČO 41910303) Registr silničních vozidel
21. 4. 2026 Nový vlastník Radek Brožovský (IČO 41910303) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

050 000100 000150 000200 000 2023202420252026 9. 3. 2022: 37 239 km9. 3. 2023: 72 703 km8. 3. 2024: 108 416 km7. 3. 2025: 127 874 km5. 3. 2026: 155 974 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
5. 3. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Sezimovo Ústí (č. 3304) 155 974 km způsobilé bez závad 5. 3. 2027
7. 3. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Sezimovo Ústí (č. 3304) 127 874 km způsobilé bez závad 7. 3. 2027
8. 3. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Sezimovo Ústí (č. 3304) 108 416 km způsobilé bez závad 8. 3. 2025
9. 3. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Sezimovo Ústí (č. 3304) 72 703 km způsobilé bez závad 9. 3. 2024
9. 3. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Sezimovo Ústí (č. 3304) 37 239 km způsobilé bez závad 9. 3. 2023

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník Oberbank Leasing spol. s r.o. (IČO 27091325)
    Nový provozovatel Radek Brožovský (IČO 41910303)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 3. 2022
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 3. 2023 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-22-03-0314
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 3. 2024 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-23-03-0251
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 3. 2025 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-24-03-0325
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 3. 2026 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-25-03-0226
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 3. 2027 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-26-03-0231
  7. Nový vlastník Radek Brožovský (IČO 41910303)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (MAN TGS 2021 v ČR obvykle 2,0, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 21,7 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 98,6 %

Srovnáváme s 69 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu MAN TGS

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (58)

Identifikace

Tovární značka
MAN
Obchodní označení
TGS
Typ
/ L.2007.46.006
Varianta
39S01ZAAABBT5HB
Verze
2HACC
Typ kód
L.2007.46.006
VIN
WMA39SZZ0LP141245
PČV
16702596
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BA
Kategorie vozidla
N3G
Výrobce vozidla
MAN TRUCK & BUS SE, MNICHOV, SRN
Rok výroby
2021
Datum 1. registrace
10. 3. 2021
Datum 1. registrace v ČR
10. 3. 2021
Druh (typ)
10 SKLÁPĚCÍ VOZIDLO
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
MAN
Typ motoru
D2676LF78
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
375 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12419
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
4/ 2 TŘETÍ A ČTVRTÁ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2018/932
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.36
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
95/ 1350
Za jízdy
79

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
8650/ 2550/ 3500
Rozvor [mm]
1795+2505+1400
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
14868
Hmotnosti zatížení SZ
1000
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
37000/ 32000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
8000/ 8000
13000/ 9500
13000/ 9500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
28876/ 28000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
1500/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
48000/ 48000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/80R22.5 156 L/ 22.5X9.00
315/80R22.5 156 L/ 22.5X9.00
315/80R22.5 150 K [2]/ 22.5X9.00
315/80R22.5 150 K [2]/ 22.5X9.00

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
F.X.MEILLER FAHRZEUG-UND MASCHINENFABRIK
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA C50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
10143-213-37
ES/EU
e4*2007/46*0234*37
Číslo ORV
UBN414857
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENA.
#D.2 (*5; *6; *7): L.2007.46.006; 39S01ZAAABBT5HB; 2HACC
#V.9B (*17): 2018/932; EURO 6 D
ZVLÁŠTNÍ, VÝSTRAŽNÉ, ROTAČNÍ, ORANŽOVÉ SVĚTLOMETY NA STŘEŠE KABINY. VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
*3/4: FXM-TG-4-MAN/39SMKZAAABVT5HB/2HACCD10/D421
*8: F.X. MEILLER FAHRZEUG-UND
MASCHINENFABRIK GMBH & CO. KG, MÜNCHEN, NĚMECKO
NA VÝROBNÍM ŠTÍTKU VOZIDLA JE UVEDENO
ČÍSLO ES HOMOLOGACE TYPU VOZIDLA E4*2007/46*0234* V I. STUPNI VÝROBY (VÝROBCE MAN
TRUCK & BUS AG, NĚMECKO) A DÁLE JE VOZIDLO VYBAVENO DOPLŇKOVÝM VÝROBNÍM ŠTÍTKEM S
ČÍSLEM HOMOLOGACE TYPU VOZIDLA E1*2007/46*1020* (VÝROBCE F.X. MEILLER FAHRZEUG-UND
MASCHINENFABRIK GMBH & CO. KG, MÜNCHEN, NĚMECKO) VE II. STUPNI VÝROBY.
ZTP Č. C-10068-001-022
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)