MAN TGS
- 2021
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 9037 cm³
- 294 kW ≈ 400 k
VINWMA39SZZ2MP159912
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 19:14 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WMA39SZZ2MP159912
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MAN
- Model
- TGS
- Typ
- / L.2007.46.006-1
- Datum 1. registrace
- 8. 12. 2021
- Datum 1. registrace v ČR
- 8. 12. 2021
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 9037 cm³
- Výkon
- 294 kW
- Kategorie
- N3G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: NETO HOLDING s.r.o. (IČO 27763897) od 8. 12. 2021
- Provozovatel: NETO HOLDING s.r.o. (IČO 27763897) od 8. 12. 2021
Obvyklé u modelu ve stáří 4 roky: 66–162 tis. km (medián 108 574 km, 199 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 8. 12. 2021 | První registrace | NETO HOLDING s.r.o. (IČO 27763897) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10. 12. 2025 | Pravidelná STK | Sviadnov (č. 3822) | 102 742 km | způsobilé | bez závad | 10. 12. 2026 |
| 10. 12. 2025 | Měření emisí | Sviadnov (č. 580201) | 13 126 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 10. 12. 2026 |
| 10. 12. 2024 | Pravidelná STK | Sviadnov (č. 3822) | 73 561 km | způsobilé | 1 lehká
| 10. 12. 2025 |
| 10. 12. 2024 | Měření emisí | Sviadnov (č. 580201) | 73 560 km | způsobilé | bez závad | 10. 12. 2025 |
| 7. 12. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Sviadnov (č. 3822) | 47 832 km | způsobilé | bez závad | 7. 12. 2024 |
| 9. 12. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Sviadnov (č. 3822) | 29 819 km | způsobilé | bez závad | 9. 12. 2023 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel NETO HOLDING s.r.o. (IČO 27763897)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 12. 2022
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 12. 2023 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV · protokol CZ-3822-22-12-0097
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 12. 2024 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV · protokol CZ-3822-23-12-0065
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 12. 2025 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV · protokol CZ-3822-24-12-0109
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 12. 2026 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV · protokol CZ-3822-25-12-0133
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (49)
Identifikace
- Tovární značka
- MAN
- Obchodní označení
- TGS
- Typ
- / L.2007.46.006-1
- Varianta
- 39S01ZBBBZBS9HB
- Verze
- 4NACC
- Typ kód
- L.2007.46.006-1
- VIN
- WMA39SZZ2MP159912
- PČV
- 17146553
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BA
- Kategorie vozidla
- N3G
- Výrobce vozidla
- MAN TRUCK & BUS SE, MNICHOV, SRN
- Datum 1. registrace
- 8. 12. 2021
- Datum 1. registrace v ČR
- 8. 12. 2021
- Druh (typ)
- 15 AUTOMÍCHAČKA
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- MAN
- Typ motoru
- D1556LF07
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 294 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 9037
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 4/ 2 TŘETÍ A ČTVRTÁ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2018/932D
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.51
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 87/ 1350
- Za jízdy
- 79
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 10085/ 2550/ 3920
- Rozvor [mm]
- 1 795 + 3 205 + 1 400
- Provozní hmotnost
- 15280
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 42000/ 32000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
8000/ 8000
13000/ 9500
13000/ 9500 - Ložná délka
- 2193
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/80R22.5 156 K/ 22.5X9.00
315/80R22.5 156 K/ 22.5X9.00
315/80R22.5 150 K [2]/ 22.5X9.00
315/80R22.5 150 K [2]/ 22.5X9.00
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- IMER-L&T, BASALDELLA DI CAMPOFORMIDO, ITALY
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 /
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 10143-183*
- ES/EU
- e4*2007/46*0234*41
- Číslo TP
- UM278228
- Číslo ORV
- UBB916565
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- NA VÝROBNÍM ŠTÍTKU JE UVEDENA HOMOLOGACE TYPU ES Č. E4*2007/46*0234*41 V PRVNÍM STUPNI VÝROBY, VE DRUHÉM STUPNI VÝROBY JE UVEDENA HOMOLOGACE TYPU ES Č. E6*2018/858*00047*00
SPOTŘEBU VOZIDLA URČÍ PROVOZOVATEL VOZIDLA
DNE 08.12.2021 VOZIDLO NOVÉ DOSUD NEREGISTROVÁNO ***COC LIST***
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WMA39SZZ2MP159912
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.