MAN TGS

  • 2020
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12419 cm³
  • 346 kW ≈ 470 k

VINWMA41SZZ1LP145316

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 17:02 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WMA41SZZ1LP145316

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
MAN
Model
TGS
Typ
L.2007.46.006
Rok výroby
2020
Datum 1. registrace
28. 5. 2020
Datum 1. registrace v ČR
28. 5. 2020
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12419 cm³
Výkon
346 kW
Kategorie
N3G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 12. 5. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
291 172 km
při prohlídce 19. 5. 2026

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2020 při prohlídce v roce 2026: 102–246 tis. km (medián 150 048 km, 183 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníci v registru
STAVBY - BALLER s.r.o.
od 11. 6. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
28. 5. 2020 První registrace ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) Registr silničních vozidel
28. 5. 2020 Nový provozovatel STAVBY - BALLER s.r.o. (IČO 29396841) Registr silničních vozidel
11. 6. 2025 Nový vlastník STAVBY - BALLER s.r.o. (IČO 29396841) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000 20222023202420252026 19. 5. 2021: 44 653 km17. 5. 2022: 115 658 km17. 5. 2022: 115 659 km17. 5. 2023: 162 831 km3. 5. 2024: 198 787 km14. 5. 2024: 199 247 km14. 5. 2025: 237 578 km12. 5. 2026: 290 539 km12. 5. 2026: 290 540 km19. 5. 2026: 291 172 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
19. 5. 2026 Opakovaná STK Opava (č. 3827) 291 172 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
12. 5. 2027
12. 5. 2026 Pravidelná STK Opava (č. 3827) 290 540 km dočasně způsobilé
2 lehké, 2 vážné
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 5.2.3.6.1 Hloubka vzorku pneumatiky v hlavních dezénových drážkách nebo zářezech není v některé části šířky běhounu v souladu s požadavky. vážná
  • 5.2.3.5.1 Závažné poškození nebo proříznutí pneumatiky (např. v oblasti patky, boku, ramene, běhounu, obnažení kordu kostry, oddělování protektoru, vytrhávání pryže od běhounu, vy boulení, vznik obvodových trhlin). vážná
11. 6. 2026
12. 5. 2026 Měření emisí Opava (č. 580601) 290 539 km způsobilé bez závad 12. 5. 2027
14. 5. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Přerov (č. 3812) 237 578 km způsobilé bez závad 14. 5. 2026
14. 5. 2024 Pravidelná STK Přerov (č. 3812) 199 247 km způsobilé
1 lehká
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
14. 5. 2025
3. 5. 2024 Měření emisí Přerov (č. 580802) 198 787 km způsobilé bez závad 3. 5. 2025
17. 5. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Opava (č. 3827) 162 831 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
17. 5. 2024
17. 5. 2022 Pravidelná STK Opava (č. 3827) 115 659 km způsobilé bez závad 17. 5. 2023
17. 5. 2022 Měření emisí Opava (č. 580601) 115 658 km způsobilé bez závad 17. 5. 2023
19. 5. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Opava (č. 3827) 44 653 km způsobilé
2 lehké
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.2.3.5.1 Kapotu / víko zavazadlového prostoru nelze spolehlivě zajistit v otevřené poloze. lehká
19. 5. 2022

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)
    Nový provozovatel STAVBY - BALLER s.r.o. (IČO 29396841)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 5. 2021
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 5. 2022 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 746 00, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-21-05-1162
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 5. 2023 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 746 00, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-22-05-1255
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 5. 2024 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 746 00, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-23-05-1202
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 5. 2025 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 750 13, PŘEROV · protokol CZ-3812-24-05-0183
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 5. 2026 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 750 13, PŘEROV · protokol CZ-3812-25-05-0209
  7. Nový vlastník STAVBY - BALLER s.r.o. (IČO 29396841)
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 11. 6. 2026 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 746 00, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-26-05-0616
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 5. 2027 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 746 00, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-26-05-1075
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (MAN TGS 2020 v ČR v průměru 2,2, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 21,2 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %

Srovnáváme s 85 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu MAN TGS

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (55)

Identifikace

Tovární značka
MAN
Obchodní označení
TGS
Typ
L.2007.46.006
Varianta
41S01ZAAABBT6HB
Verze
1FACC
Typ kód
L.2007.46.006
VIN
WMA41SZZ1LP145316
PČV
16303022
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BA10 SKLÁPĚCÍ VOZIDLO
Kategorie vozidla
N3G
Výrobce vozidla
MAN TRUCK & BUS SE, MNICHOV, SRN
Rok výroby
2020
Datum 1. registrace
28. 5. 2020
Datum 1. registrace v ČR
28. 5. 2020
Druh (typ)
BA10 SKLÁPĚCÍ VOZIDLO
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
MAN
Typ motoru
D2676LF79
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
346 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12419
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
4/ 2 třetí a čtvrtá
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
2018/932
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,36
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
95/ 1350
Za jízdy
79

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
8720/ 2550/ 3200
Rozvor [mm]
1795+2505+1400
Provozní hmotnost
14020
Hmotnosti zatížení SZ
1000
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
35000/ 32000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
7500/ 7500
10000/ 9500
10000/ 9500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
30080/ 28000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
1500/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
50000/ 48000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65R22.5 160 K/ 22.5X11.75
385/65R22.5 160 K/ 22.5X11.75
315/80R22.5 150 K [2]/ 22.5X9.00
315/80R22.5 150 K [2]/ 22.5X9.00

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
MOLČÍK KIPPER A.S., VALTICE, ČR
Výrobní číslo karoserie
ML2000090
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA C50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
10143-199-38
ES/EU
e4*2007/46*0234*38
Číslo ORV
UBL505443
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101

Další ověření (externí odkazy)