MAN TGS 32.400 8X4 BB
- 2010
- ZELENÁ
- motorová nafta (NM)
- 10518 cm³
- 294 kW ≈ 400 k
VINWMA49SZZ0AM551403
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 8:40 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WMA49SZZ0AM551403
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo), datum dovozu 1. 12. 2015. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2010. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MAN
- Model
- TGS 32.400 8X4 BB
- Typ
- / TGA 10
- Datum 1. registrace
- 15. 3. 2010
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 12. 2015
- Barva
- ZELENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 10518 cm³
- Výkon
- 294 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Richard Záhora (IČO 10104461) od 1. 12. 2015
- Provozovatel: Richard Záhora (IČO 10104461) od 1. 12. 2015
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 15. 3. 2010 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 1. 12. 2015 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 1. 12. 2015 | Nový vlastník a provozovatel | Richard Záhora (IČO 10104461) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18. 5. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Slavkov u Brna (č. 3725) | 259 626 km | způsobilé | 3 lehké
| 18. 5. 2027 |
| 5. 5. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Slavkov u Brna (č. 3725) | 252 898 km | způsobilé | 3 lehké
| 5. 5. 2026 |
| 2. 5. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Slavkov u Brna (č. 3725) | 244 600 km | způsobilé | 4 lehké
| 2. 5. 2025 |
| 16. 3. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Slavkov u Brna (č. 3725) | 236 282 km | způsobilé | 5 lehkých
| 16. 3. 2024 |
| 24. 2. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Slavkov u Brna (č. 3725) | 225 437 km | způsobilé | 2 lehké
| 24. 2. 2023 |
| 24. 2. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Slavkov u Brna (č. 3725) | 210 952 km | způsobilé | 2 lehké
| 24. 2. 2022 |
| 20. 2. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Slavkov u Brna (č. 3725) | 193 586 km | způsobilé | 3 lehké
| 20. 2. 2021 |
| 19. 2. 2019 | Pravidelná STK | Rosice (č. 3735) | 178 138 km | způsobilé | bez závad | 19. 2. 2020 |
| 19. 2. 2019 | Měření emisí | Rosice (č. 570322) | 178 139 km | způsobilé | bez závad | 19. 2. 2020 |
| 31. 1. 2018 | Pravidelná STK | Slavkov u Brna (č. 3725) | 162 935 km | způsobilé | 2 lehké
| 31. 1. 2019 |
| 25. 1. 2018 | Měření emisí | Slavkov u Brna (č. 470318) | 162 831 km | – | bez závad | 25. 1. 2019 |
| 3. 1. 2017 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3725) | 149 711 km | způsobilé | bez závad | 3. 1. 2018 |
| 25. 11. 2015 | Před registrací | Jihočeský kraj (č. 3307) | 137 378 km | způsobilé | bez závad | 25. 11. 2015 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
-
První registrace v ČRDovoz ze zahraničí Spolková republika NěmeckoNový vlastník a provozovatel Richard Záhora (IČO 10104461)Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 12. 2016 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 1. 2018 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-17-01-0047
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 1. 2019 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-18-01-1143
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 2. 2020 · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 66501, ROSICE · protokol CZ-3735-19-02-0499
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 2. 2021 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-20-02-0818
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 2. 2022 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-21-02-1104
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 2. 2023 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-22-02-1205
-
Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 3. 2024 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-23-03-0755
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 5. 2025 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-24-05-0043
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 5. 2026 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-25-05-0091
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 5. 2027 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-26-05-0669
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (51)
Identifikace
- Tovární značka
- MAN
- Obchodní označení
- TGS 32.400 8X4 BB
- Typ
- / TGA 10
- Typ kód
- TGA 10
- VIN
- WMA49SZZ0AM551403
- PČV
- 13783369
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- MAN NFZ. AG, MNICHOV, SRN
- Datum 1. registrace
- 15. 3. 2010
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 12. 2015
- Druh (typ)
- 15 AUTOMÍCHAČKA BETONU
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- MAN
- Typ motoru
- D2066 LF 41
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 294 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 10518
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 4/ - 2 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 206/81G
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.9
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 89/ 1425
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 9150/ 2550/ 3850
- Rozvor [mm]
- 1795+2505+1400
- Provozní hmotnost
- 13800
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 32000/ 32000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7500/ 7500
9500/ 9500
9500/ 9500
/ - Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/80R22.5 154 G/ 22.5X9.00
315/80R22.5 154 G/ 22.5X9.00
315/80R22.5 139 G [2]/ 22.5X9.00
315/80R22.5 139 G [2]/ 22.5X9.00
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- STETTER, SRN
- Barva
- ZELENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA C
- ABS
- ano
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- UG604017
- Číslo ORV
- UAQ850928
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- VOZIDLO VYBAVENO ZVLÁŠTNÍMI VÝSTRAŽNÝMI SVĚTLY ORANŽOVÉ BARVY.
PRVNÍ REG. DLE TP 15.03.2010. ORIGINÁL TP (SRN) ODEBRÁN.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WMA49SZZ0AM551403
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.