MAN TGS
- 2017
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 10518 cm³
- 265 kW ≈ 360 k
VINWMA56SZZ0HM736302
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 23:57 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WMA56SZZ0HM736302
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MAN
- Model
- TGS
- Typ
- / L.2007.46.004
- Datum 1. registrace
- 27. 3. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 3. 2017
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 10518 cm³
- Výkon
- 265 kW
- Kategorie
- N3G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: TRANS-SERVIS, spol. s r.o. (IČO 46353097) od 4. 4. 2024
- Provozovatel: TRANS-SERVIS, spol. s r.o. (IČO 46353097) od 4. 4. 2024
Obvyklé u modelu ve stáří 9 let: 169–333 tis. km (medián 247 390 km, 233 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 27. 3. 2017 | První registrace | SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) | Registr silničních vozidel |
| 27. 3. 2017 | Nový provozovatel | Českomoravský beton, a.s. (IČO 49551272) | Registr silničních vozidel |
| 26. 4. 2022 | Nový vlastník | Českomoravský beton, a.s. (IČO 49551272) | Registr silničních vozidel |
| 4. 4. 2024 | Nový vlastník a provozovatel | TRANS-SERVIS, spol. s r.o. (IČO 46353097) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. 1. 2026 | Pravidelná STK | Praha (č. 3106) | 165 451 km | způsobilé | 4 lehké
| 7. 1. 2027 |
| 7. 1. 2026 | Měření emisí | Praha (č. 510516) | 165 447 km | způsobilé | bez závad | 7. 1. 2027 |
| 24. 1. 2025 | Opakovaná STK | Klatovy (č. 3412) | 146 531 km | způsobilé | 3 lehké
| 23. 1. 2026 |
| 23. 1. 2025 | Pravidelná STK | Klatovy (č. 3412) | 146 258 km | dočasně způsobilé | 3 lehké, 8 vážných
| 22. 2. 2025 |
| 23. 1. 2025 | Měření emisí | Klatovy (č. 440415) | 146 528 km | způsobilé | bez závad | 23. 1. 2026 |
| 6. 2. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Klatovy (č. 3412) | 128 195 km | způsobilé | 2 lehké
| 6. 2. 2025 |
| 31. 1. 2024 | Pravidelná STK | Plzeň (č. 3413) | 128 144 km | nezpůsobilé | 2 vážné, 1 nebezpečná
| |
| 31. 1. 2024 | Měření emisí | Plzeň (č. 540514) | 128 143 km | způsobilé | bez závad | 31. 1. 2025 |
| 8. 2. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeň (č. 3413) | 111 637 km | způsobilé | bez závad | 8. 2. 2024 |
| 22. 4. 2022 | Evidenční kontrola | Plzeň (č. 3413) | 98 820 km | způsobilé | bez závad | |
| 9. 2. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeň (č. 3413) | 96 076 km | způsobilé | bez závad | 9. 2. 2023 |
| 18. 2. 2021 | Opakovaná STK | Plzeň (č. 3413) | 79 460 km | způsobilé | bez závad | 15. 2. 2022 |
| 15. 2. 2021 | Pravidelná STK | Plzeň (č. 3413) | 79 289 km | dočasně způsobilé | 4 vážné
| 17. 3. 2021 |
| 15. 2. 2021 | Měření emisí | Plzeň (č. 540514) | 79 288 km | způsobilé | bez závad | 15. 2. 2022 |
| 4. 3. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeň (č. 3413) | 62 400 km | způsobilé | bez závad | 4. 3. 2021 |
| 14. 3. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeň (č. 3413) | 43 372 km | způsobilé | 1 lehká
| 14. 3. 2020 |
| 19. 3. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeňský kraj (č. 3413) | 24 234 km | způsobilé | bez závad | 19. 3. 2019 |
| 14. 3. 2017 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Zlínský kraj (č. 3713) | 1 692 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-17-03-1168
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)Nový provozovatel Českomoravský beton, a.s. (IČO 49551272)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 3. 2019 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-18-03-3607
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 3. 2020 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-19-03-3075
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2021 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-20-03-0640
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 17. 3. 2021 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-21-02-2811
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 2. 2022 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-21-02-3749
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 2. 2023 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-22-02-2022
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-22-04-4846
-
Nový vlastník Českomoravský beton, a.s. (IČO 49551272)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 2. 2024 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-23-02-1532
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-24-01-6253
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 2. 2025 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-24-02-0069
-
Nový vlastník a provozovatel TRANS-SERVIS, spol. s r.o. (IČO 46353097)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 22. 2. 2025 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-25-01-0210
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 1. 2026 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-25-01-0214
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 1. 2027 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-26-01-0332
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (55)
Identifikace
- Tovární značka
- MAN
- Obchodní označení
- TGS
- Typ
- / L.2007.46.004
- Varianta
- 56S01ZBBB*
- Verze
- 7CACA
- Typ kód
- L.2007.46.004
- VIN
- WMA56SZZ0HM736302
- PČV
- 14484912
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AUTODOMÍCHÁVAČ
- Kategorie vozidla
- N3G
- Výrobce vozidla
- MAN TRUCK BUS AG, MNICHOV, SRN
- Datum 1. registrace
- 27. 3. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 3. 2017
- Druh (typ)
- 15 AUTOMÍCHAČKA BETONU
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- MAN, SRN
- Typ motoru
- D2066LF85
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 265 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 10518
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ -3
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 627/2014C
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO VI
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 85/ 1350
- Za jízdy
- 82
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 8587/ 2450/ 3776
- Rozvor [mm]
- 3 600 + 1 400
- Provozní hmotnost
- 13590
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 33000/ 26000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
13 000/ 9 500
13 000/ 9 500
/ - Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/80R22.5 156L/ 22.5X9,00
315/80R22.5 150K /2// 22.5X9,00
315/80R22.55 150K /2// 22.5X9,00
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- CIFA S.P.A, I
- Výrobní číslo karoserie
- 57649
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 10141-183-25
- ES/EU
- e4*2007/46*0232*
- Číslo ORV
- UBI485732
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- DNE 15,03,2017 SCHVÁLENA DOSTAVBA II STUPNĚ POD Č.J.:OD/307/2017
STAVBA II STUPNĚ POVOLENA AKREDITOVANÝM VÝROBCEM VOZIDLA
DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENA.
#D.2 (*5; *6; *7): L.2007.46.004; 56S01ZBBBZBG5JA; 7CACA
#V.9B (*17): 627/2014C; EURO 6 C
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
M: 3600+1400+NEUVEDENO+NEUVEDENO+NEUVEDENO+NEUVEDENO+NEUVEDENO+NEUVEDENO
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WMA56SZZ0HM736302
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.