MAN TGS 33.440 6X6 BB
- 2013
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 10518 cm³
- 324 kW ≈ 441 k
VINWMA56SZZ4EP047678
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 23:56 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WMA56SZZ4EP047678
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MAN
- Model
- TGS 33.440 6X6 BB
- Typ
- L.2007.46.004
- Rok výroby
- 2013
- Datum 1. registrace
- 2. 8. 2013
- Datum 1. registrace v ČR
- 2. 8. 2013
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 10518 cm³
- Výkon
- 324 kW
- Kategorie
- N3G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: PROTOM Strakonice, s.r.o. (IČO 43841252) od 2. 8. 2013
- Provozovatel: PROTOM Strakonice, s.r.o. (IČO 43841252) od 2. 8. 2013
Obvyklé u modelu 13 let po roce výroby (všechny roky výroby): 309–431 tis. km (medián 387 340 km, 39 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2. 8. 2013 | První registrace | PROTOM Strakonice, s.r.o. (IČO 43841252) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30. 6. 2026 | Pravidelná STK | Písek (č. 3318) | 297 010 km | způsobilé | 3 lehké
| 30. 6. 2027 |
| 30. 6. 2026 | Měření emisí | Vodňany (č. 530713) | 296 992 km | způsobilé | bez závad | 30. 6. 2027 |
| 7. 7. 2025 | Pravidelná STK | Písek (č. 3318) | 278 078 km | způsobilé | 5 lehkých
| 7. 7. 2026 |
| 7. 7. 2025 | Měření emisí | Vodňany (č. 530713) | 278 060 km | způsobilé | bez závad | 7. 7. 2026 |
| 9. 7. 2024 | Pravidelná STK | Písek (č. 3318) | 260 003 km | způsobilé | 4 lehké
| 9. 7. 2025 |
| 9. 7. 2024 | Měření emisí | Písek (č. 430519) | 260 002 km | způsobilé | bez závad | 9. 7. 2025 |
| 14. 7. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Písek (č. 3318) | 238 352 km | způsobilé | 6 lehkých
| 14. 7. 2024 |
| 14. 7. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Písek (č. 3318) | 219 988 km | způsobilé | 5 lehkých
| 14. 7. 2023 |
| 13. 8. 2021 | Opakovaná STK | Písek (č. 3318) | 203 321 km | způsobilé | 4 lehké
| 15. 7. 2022 |
| 15. 7. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Písek (č. 3318) | 202 206 km | dočasně způsobilé | 3 lehké, 2 vážné
| 14. 8. 2021 |
| 17. 7. 2020 | Opakovaná STK | Písek (č. 3318) | 174 791 km | způsobilé | 2 lehké
| 16. 7. 2021 |
| 16. 7. 2020 | Pravidelná STK | Písek (č. 3318) | 174 738 km | dočasně způsobilé | 2 lehké, 1 vážná
| 15. 8. 2020 |
| 16. 7. 2020 | Měření emisí | Písek (č. 430519) | 174 737 km | způsobilé | bez závad | 16. 7. 2021 |
| 17. 7. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Písek (č. 3318) | 156 210 km | způsobilé | 3 lehké
| 17. 7. 2020 |
| 19. 7. 2018 | Pravidelná STK | Písek (č. 3318) | 136 235 km | způsobilé | 2 lehké
| 19. 7. 2019 |
| 19. 7. 2018 | Měření emisí | Písek (č. 430519) | 136 234 km | – | bez závad | 19. 7. 2019 |
| 19. 7. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3318) | 113 816 km | způsobilé | 2 lehké
| 19. 7. 2018 |
| 20. 7. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3318) | 85 329 km | způsobilé | 1 lehká
| 20. 7. 2017 |
| 4. 11. 2015 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3318) | 71 947 km | způsobilé | bez závad | 27. 7. 2016 |
| 27. 10. 2015 | Technická silniční kontrola | Jihočeský kraj (č. 8307) | 70 537 km | dočasně způsobilé | 1 lehká, 2 vážné
| 20. 11. 2015 |
| 27. 7. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3318) | 63 366 km | způsobilé | 2 lehké
| 27. 7. 2016 |
| 31. 7. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3318) | 30 999 km | způsobilé | 2 lehké
| 31. 7. 2015 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel PROTOM Strakonice, s.r.o. (IČO 43841252)Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 8. 2014 · stanice: FIKTIVNÍ, 999 99, OBECNÍ ÚŘADY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 7. 2015 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 7. 2016 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK
-
Technická silniční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 20. 11. 2015 · stanice: VELKÉ NÁMĚSTÍ 2, 386 01, STRAKONICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 7. 2016 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK
-
Vyřazení z provozu STRAKONICE
-
Konec vyřazení z provozu STRAKONICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 7. 2017 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 7. 2018 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-17-07-0175
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 7. 2019 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-18-07-0168
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 7. 2020 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-19-07-0162
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 15. 8. 2020 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-20-07-0121
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 7. 2021 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-20-07-0131
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 14. 8. 2021 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-21-07-0124
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 7. 2022 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-21-08-0108
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 7. 2023 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-22-07-0115
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 7. 2024 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-23-07-0107
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 7. 2025 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-24-07-0070
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 7. 2026 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-25-07-0057
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 6. 2027 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-26-06-0251
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (61)
Identifikace
- Tovární značka
- MAN
- Obchodní označení
- TGS 33.440 6X6 BB
- Typ
- L.2007.46.004
- Varianta
- 56S01B13JA
- Verze
- 3954580039
- Typ kód
- L.2007.46.004
- VIN
- WMA56SZZ4EP047678
- PČV
- 12744146
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Kategorie vozidla
- N3G
- Výrobce vozidla
- MAN TRUCK & BUS, AG, MNICHOV, SRN
- Rok výroby
- 2013
- Datum 1. registrace
- 2. 8. 2013
- Datum 1. registrace v ČR
- 2. 8. 2013
- Druh (typ)
- TŘÍSTRANNÝ SKLÁPĚČ
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- MAN TRUCK & BUS, AG, MNICHOV, SRN
- Typ motoru
- D 2066 LF40
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 324 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 10518
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ - 2 ZADNÍ
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 2008/74G
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 5
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0,9
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 89/ 1425
- Za jízdy
- 82
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7950/ 2500/ 3500
- Rozvor [mm]
- 3600+1400
- Provozní hmotnost
- 12990
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 33000/ 26000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
13000/ 9500
13000/ 9500
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 26000/ 26000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 44000/ 44000
- Ložná délka
- 4900
- Ložná šířka
- 2380
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/80 R22.5 156 K / 22.5 X 9.00
315/80 R22.5 156/150 K [2]/ 22.5 X 9.00
315/80 R22.5 156/150 K [2] / 22.5 X 9.00
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- F.X. MEILLER, SLANÝ, ČR
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA C50-X RINGFEDER 5050A
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 3420-602-01
- ES/EU
- e4*2007/46*0232
- Číslo ORV
- UBN408876
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- 16.12.2015 VYŘ. 678/15 NA 12 MĚS.
- Další záznamy
- DVA VÝSTRAŽNÉ, ROTAČNÍ, ORANŽOVÉ SVĚTLOMETY NA STŘEŠE KABINY VOZIDLA. DNE 30.7.2013 POD Č.J. C-1163-01-03 DOSTAVBA VOZIDLA F.X.MEILLER, SLANÝ, S.R.O., NETOVICKÁ 386, SLANÝ. VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č.56/2001SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WMA56SZZ4EP047678
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.