MAN TGS 26.440 6X4 BL

  • 2011
  • ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 10518 cm³
  • 324 kW ≈ 441 k

VINWMA56SZZ5AP022816

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 4:45 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WMA56SZZ5AP022816

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2011. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
MAN
Model
TGS 26.440 6X4 BL
Typ
MAN TGS 26.440 6X4 BL TGS / TGS
Rok výroby
2011
Datum 1. registrace
21. 3. 2011
Datum 1. registrace v ČR
21. 3. 2011
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
10518 cm³
Výkon
324 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUT. ADR
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 29. 7. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
368 714 km
při prohlídce 29. 7. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 15 let (všechny roky výroby): 291–553 tis. km (medián 386 343 km, 36 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

1
Vlastník v registru
Pavel Kaprálek
od 21. 3. 2011

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
21. 3. 2011 První registrace Pavel Kaprálek (IČO 49078259) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000 2013201520172019202120232025 20. 3. 2012: 33 580 km20. 3. 2013: 65 800 km20. 3. 2014: 90 290 km19. 3. 2015: 115 511 km17. 3. 2016: 138 524 km4. 5. 2016: 140 433 km27. 5. 2016: 143 352 km10. 3. 2017: 156 056 km28. 6. 2017: 163 547 km24. 7. 2017: 166 434 km22. 3. 2018: 176 775 km22. 3. 2018: 176 795 km18. 3. 2019: 203 879 km18. 3. 2019: 203 880 km24. 3. 2020: 230 800 km19. 7. 2021: 261 518 km18. 7. 2022: 280 346 km19. 7. 2023: 302 363 km19. 7. 2023: 302 463 km16. 7. 2024: 325 468 km30. 7. 2025: 350 447 km29. 7. 2026: 368 714 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
29. 7. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Liberec (č. 3504) 368 714 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
29. 7. 2027
30. 7. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Liberec (č. 3504) 350 447 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
30. 7. 2026
16. 7. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Liberec (č. 3504) 325 468 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
16. 7. 2025
19. 7. 2023 Pravidelná STK Liberec (č. 3504) 302 463 km způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
19. 7. 2024
19. 7. 2023 Měření emisí Liberec (č. 450532) 302 363 km způsobilé bez závad 19. 7. 2024
18. 7. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Liberec (č. 3504) 280 346 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
18. 7. 2023
19. 7. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Liberec (č. 3504) 261 518 km způsobilé
8 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
19. 7. 2022
24. 3. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Liberec (č. 3504) 230 800 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
24. 3. 2021
18. 3. 2019 Pravidelná STK Liberec (č. 3504) 203 880 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
18. 3. 2020
18. 3. 2019 Měření emisí Liberec (č. 450532) 203 879 km způsobilé bez závad 18. 3. 2020
22. 3. 2018 Pravidelná STK Liberec (č. 3504) 176 795 km způsobilé
2 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
22. 3. 2019
22. 3. 2018 Měření emisí Liberec (č. 450532) 176 775 km – bez závad 22. 3. 2019
24. 7. 2017 TSK - Opakovaná Liberecký kraj (č. 3504) 166 434 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
24. 7. 2018
28. 6. 2017 Technická silniční kontrola Liberecký kraj (č. 8505) 163 547 km dočasně způsobilé
2 vážné
  • 6.1.4.1.2 Zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrana, nárazník, je-li vyžadován, chybí, je neúplný nebo některá část zařízení je poškozená tak, že zařízení neplní svůj účel nebo konstrukce zařízení nebo jeho montáž na vozidle není v souladu s požadavky. vážná
  • 3.1.1.1 Překážka v poli přímého výhledu řidiče směrem dopředu v úhlu 180°C, která narušuje jeho výhled dopředu či do stran nebo sledování zařízení pro nepřímí výhled. vážná
26. 7. 2017
10. 3. 2017 Pravidelná STK Liberecký kraj (č. 3504) 156 056 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
10. 3. 2018
27. 5. 2016 TSK - Opakovaná Liberecký kraj (č. 3504) 143 352 km způsobilé bez závad 27. 5. 2017
4. 5. 2016 Technická silniční kontrola Liberecký kraj (č. 8505) 140 433 km dočasně způsobilé
2 vážné
  • 4.8.1.1.5 Deska zadního značení poškozená, deformovaná nebo barevně změněná tak (např. od slunce), že poškození zjevně negativně ovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost) nebo může způsobit zranění (ostré hrany). vážná
  • 6.2.10.4.1 Parametry (provedení, velikost) zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie / zástěrky nebo způsob jejich montáže na vozidle není v souladu s požadavky. vážná
28. 5. 2016
17. 3. 2016 Pravidelná STK Liberecký kraj (č. 3504) 138 524 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
17. 3. 2017
19. 3. 2015 Pravidelná STK Liberecký kraj (č. 3504) 115 511 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
19. 3. 2016
20. 3. 2014 Pravidelná STK Liberecký kraj (č. 3504) 90 290 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
20. 3. 2015
20. 3. 2013 Pravidelná STK Liberecký kraj (č. 3504) 65 800 km způsobilé bez závad 20. 3. 2014
20. 3. 2012 Pravidelná STK Liberecký kraj (č. 3504) 33 580 km způsobilé
1 lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
20. 3. 2013

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Pavel Kaprálek (IČO 49078259)
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 3. 2013 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N.
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 3. 2014 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N.
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 3. 2015 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N.
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 3. 2016 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N.
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 3. 2017 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N.
  7. Technická silniční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 28. 5. 2016 · stanice: nám. Dr. E. Beneše 1/1, 46059, Liberec
  8. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N.
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 3. 2018 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-17-03-0606
  10. Technická silniční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 26. 7. 2017 · stanice: nám. Dr. E. Beneše 1/1, 46059, Liberec · protokol CZ-8505-17-06-0007
  11. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-17-07-1036
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 3. 2019 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-18-03-1213
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 3. 2020 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-19-03-0896
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 3. 2021 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-20-03-1190
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 7. 2022 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-21-07-0991
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 7. 2023 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-22-07-0778
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 7. 2024 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-23-07-0878
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 7. 2025 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-24-07-0849
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 7. 2026 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-25-07-1674
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 7. 2027 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-26-07-1629
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 1 (MAN TGS 26.440 6X4 BL 2011 v ČR obvykle 3,0, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 95 %

Srovnáváme s 20 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (60)

Identifikace

Tovární značka
MAN
Obchodní označení
TGS 26.440 6X4 BL
Typ
MAN TGS 26.440 6X4 BL TGS / TGS
Typ kód
TGS
VIN
WMA56SZZ5AP022816
PČV
10370900
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUT. ADR
Druh vozidla 2. ř.
SKLÁPĚČKOVÝ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
MAN NFZ., A.G., SRN
Rok výroby
2011
Datum 1. registrace
21. 3. 2011
Datum 1. registrace v ČR
21. 3. 2011
Druh (typ)
10 SKLÁPĚCÍ
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
MAN NFZ., A.G., SRN
Typ motoru
D 2066 LFL40
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
324 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
10518
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ -3
Retarder
ano
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
85
Nejvyšší rychlost omezení
85

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2006/81G
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.9
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
87/ 1425
Za jízdy
82

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
7750/ 2500/ 3300
Rozvor [mm]
3600; 1400
Provozní hmotnost
13000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
30000/ 26000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
13000/ 9500
13000/ 9500
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
30000/ 24000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
60000/ 48000
Ložná délka
5100
Ložná šířka
2360
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/80 R22.5 156 K/ 22.5 X 9.00
315/80 R22.5 156/150 K [2]/ 22.5 X 9.00
315/80 R22.5 156/150 K [2]/ 22.5 X 9.00
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
MOLČÍK KIPPER A.S., MORAVSKÁ NOVÁ VES, ČR
Výrobní číslo karoserie
WMA56SZZ5AP022816
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA C50-X
ABS
ano
Brzdy provozní
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
3420-500-00
Číslo TP
UN589652
Číslo ORV
UAG777572
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
VOZIDLI SPLŇUJE PODMÍNKY ADR A JE TYPU AT. * O.1: V PŘÍPADĚ POUŽITÍ PŘÍVĚSU S CENTRÁLNÍ OJÍ ( TANDEMOVÝ PŘÍVĚS) 18 000/18 000 KG. VOZIDLO PLNÍ USTANOVENÍ ZÁKONA Č.56/2001 SB.
VOZIDLO S NAMONTOVANOU NÁSTAVBOU PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB., KROMĚ PŘÍPADNÝCH VYJÍMEK STANOVENÝCH PRO PODVOZEK.

Další ověření (externí odkazy)