MAURER COBRA
- 2020
- ZELENÁ
- motorová nafta (NM)
- 12419 cm³
- 368 kW ≈ 500 k
VINWMA56SZZ7LP134228
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 3:43 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WMA56SZZ7LP134228
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Rakouská republika). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MAURER
- Model
- COBRA
- Typ
- / 56S
- Datum 1. registrace
- 20. 4. 2020
- Datum 1. registrace v ČR
- 20. 8. 2024
- Barva
- ZELENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12419 cm³
- Výkon
- 368 kW
- Kategorie
- SS – PRACOVNÍ STROJ SAMOJÍZDNÝ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) od 20. 8. 2024
- Provozovatel: Miroslav Kadlec (IČO 18853196) od 20. 8. 2024
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 20. 4. 2020 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 20. 8. 2024 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 20. 8. 2024 | Nový vlastník | SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) | Registr silničních vozidel |
| 20. 8. 2024 | Nový provozovatel | Miroslav Kadlec (IČO 18853196) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28. 8. 2024 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Jičín (č. 3615) | 10 979 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 28. 8. 2028 |
| 6. 8. 2024 | Před registrací + měření emisí | Jičín (č. 3615) | 131 958 km | způsobilé | 1 lehká | 6. 8. 2025 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 8. 2025 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-24-08-0053
-
První registrace v ČRNový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)Nový provozovatel Miroslav Kadlec (IČO 18853196)
-
Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 8. 2028 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-24-08-0287
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu JIČÍN
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Záznamy bez uvedeného data
- Dovoz ze zahraničí – Rakouská republika (datum dovozu není v registru uvedeno)
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (54)
Identifikace
- Tovární značka
- MAURER
- Obchodní označení
- COBRA
- Typ
- / 56S
- Varianta
- 56S01ZAAAABG7JA
- Verze
- 7CACH
- Typ kód
- 56S
- VIN
- WMA56SZZ7LP134228
- PČV
- 18570698
- Druh vozidla
- PRACOVNÍ STROJ SAMOJÍZDNÝ
- Druh vozidla 2. ř.
- ŠTĚPKOVAČ
- Kategorie vozidla
- SS
- Výrobce vozidla
- TONI MAURER GMBH, TÜRKHEIM, NĚMECKO
- Datum 1. registrace
- 20. 4. 2020
- Datum 1. registrace v ČR
- 20. 8. 2024
- Druh (typ)
- DRTIČ - DŘEVNÍ HMOTY JENZ HEM 593 R-COBRA
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- MAN AG, MÜNCHEN, SRN
- Typ motoru
- D2676LF51
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 368 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12419
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ 3
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 627/2014C
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO VI
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.5
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 87/ 1350
- Za jízdy
- 81
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 9150/ 2550/ 4000
- Rozvor [mm]
- 3600+1400
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 28775
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 33000/ 30000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 9000/ 9000
13000/ 10500
13000/ 10500
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 26000/ 12500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 1500/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 44000/ 40000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/65 R22,5 160/---K/ 22,5 x 11,75
315/80 R22,5 ---/150K /2// 22,5 x 9,00
315/80 R22,5 ---/150K /2// 22,5 x 9,00
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- JENZ GMBH, PETERSHAGEN, NĚMECKO
- Barva
- ZELENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 1 / 1 /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA C50-X
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ES/EU
- e1*2007/46*2030*00
- Číslo ORV
- UBJ552514
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Varianta RZ
- 151
- Další záznamy
- VOZIDLO ZVLÁŠTNÍHO URČENÍ
OTOČNÁ KABINA ŘIDIČE VÝROBCE CLAAS TYP X10-020.
STROJNÍ ZAŘÍZENÍ PRO DRCENÍ DŘEVNÍ HMOTY JENZ HEM 593R-COBRA.
ZVEDACÍ A MANIPULAČNÍ ZAŘÍZENÍ PALINGER EPSILON S11OF101.
ŠTÍPACÍ ZAŘÍZENÍ JENZ - NAVRTÁVACÍ KUŽELOVÝ TRN.
VOZIDLO JE VYBAVENO SVĚTELNÝM VÝSTRAŽNÝM ZAŘÍZENÍM ORANŽOVÉ BARVY /MAJÁKY/
NA VÝROBNÍCH ŠTÍTCÍCH VOZIDLA JE ČÍSLO HOMOLOGACE TYPU ES PRO PRVNÍ STUPEŇ VÝROBY
MAN E4*2007/46*0232 A PRO DRUHÝ STUPEŇ VÝROBY MAURER E1*2007/46*2030.
PROVOZNÍ HMOTNOST NAVÝŠENA V RAKOUSKU Z 27 500 KG NA 28 775 KG Z DŮVODU MONTÁŽE ŠTÍPACÍHO ZAŘÍZENÍ.
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
G: 27500 - 28775 /DLE MONTÁŽE ŠTÍPACÍHO ZAŘÍZENÍ JENZ/
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č.56/2001 SB. S VÝJIMKAMI:
- PROVOZNÍ HMOTNOST, CELKOVÁ HMOTNOST VOZIDLA A ZATÍŽENÍ NÁPRAV PŘEKRAČUJE STANOVENÝ
LIMIT / CELKOVÁ HMOTNOST PŘEKROČENA O 4000 KG, ZATÍŽENÍ DRUHÉ A TŘETÍ NÁPRAVY PŘEKROČENO O 1000 KG /.
PROVOZ VOZIDLA PODLÉHÁ ZVLÁŠTNÍMU UŽÍVÁNÍ SILNIC PODLE ZÁKONA Č. 13/1997 SB.
VOZIDLO PODLÉHÁ ZVLÁŠTNÍMU UŽÍVÁNÍ Z DŮVODU PŘEKROČENÍ POHOTOVOSTNÍ HMOTNOSTI, CELKOVÉ
HMOTNOSTÍ A ZATÍŽENÍ NÁPRAV.
O POVOLENÍ PROVOZU NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH POŽÁDÁ PROVOZOVATEL STROJE PŘÍSLUŠNÝ SPRÁVNÍ ORGÁN.
ROK VÝROBY VOZIDLA NEURČEN, DLE TP RAKOUSKA DATUM PRVNÍ REGISTRACE DNE 20.04.2020
DNE 20.08.2024 VOZIDLO ZAREGISTROVÁNO DLE COC LISTU MAN, COC LISTU MAURER, STK, TP RAKOUSKA
DNE 02.09.2024 PROVEDENA PŘESTAVBA VOZIDLA : VOZIDLO ZVLÁŠTNÍHO URČENÍ KATEGORIE N3GS NA VOZIDLO:
SAMOJÍZDNÝ PRACOVNÍ STROJ KATEGORIE SS DRTIČ DŘEVNÍ HMOTY, V SOULADU S PROHLÁŠENÍM VÝROBCE TONY MAURER GMBH
A V SOULADU S ROZHODNUTÍM MUJC/2024/54/DOP/KREJ/11.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WMA56SZZ7LP134228
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.