MAN/A-TEC

  • 2019
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 10518 cm³
  • 265 kW ≈ 360 k

VINWMA71SZZXJM791109

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 14:01 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WMA71SZZXJM791109

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
MAN/A-TEC
Typ
/ L.2007.46.003
Datum 1. registrace
7. 6. 2019
Datum 1. registrace v ČR
7. 6. 2019
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
10518 cm³
Výkon
265 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 4. 6. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
163 767 km
při prohlídce 29. 6. 2026
1
Vlastník v registru
TS města a.s.
od 7. 6. 2019

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
7. 6. 2019 První registrace TS města a.s. (IČO 25303660) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

050 000100 000150 000200 000 202120222023202420252026 4. 6. 2020: 28 599 km11. 6. 2021: 52 209 km8. 6. 2022: 76 680 km8. 6. 2023: 100 806 km6. 6. 2024: 123 713 km5. 6. 2025: 143 188 km4. 6. 2026: 162 961 km29. 6. 2026: 163 767 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
29. 6. 2026 Opakovaná STK Žďár nad Sázavou (č. 3724) 163 767 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
4. 6. 2027
4. 6. 2026 Pravidelná STK Žďár nad Sázavou (č. 3724) 162 961 km dočasně způsobilé
5 lehkých, 5 vážných
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.1.1 V pohyblivém spoji pákového mechanismu řízení (např. kulový čep, kloub, pouzdro) je větší vůle než montážní. vážná
  • 4.4.1.1.2 Nesvítí některá směrová svítilna. vážná
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.1.2 Zástěrka / zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie, je-li vyžadováno, chybí nebo je poškozené natolik, že neplní svoji funkci. vážná
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 4.2.3.1.1 Vozidlo není vybaveno některými předepsanými obrysovými nebo denními svítilnami. vážná
  • 4.2.3.1.7 Intenzita vyzařovaného světla obrysové nebo denní svítilny zjevně neodpovídá požadavkům (je nízká / vysoká). vážná
4. 7. 2026
5. 6. 2025 Pravidelná STK Žďár nad Sázavou (č. 3724) 143 188 km způsobilé
2 lehké
  • 4.1.1.1.2 V potkávacím světlometu nesvítí doplňkový zdroj světla, který však nevytváří hlavní potkávací světlo (k posílení světla do zatáčky). lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
5. 6. 2026
6. 6. 2024 Pravidelná STK Žďár nad Sázavou (č. 3724) 123 713 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
6. 6. 2025
8. 6. 2023 Pravidelná STK Žďár nad Sázavou (č. 3724) 100 806 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
8. 6. 2024
8. 6. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Žďár nad Sázavou (č. 3724) 76 680 km způsobilé
1 lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
8. 6. 2023
11. 6. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Žďár nad Sázavou (č. 3724) 52 209 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
11. 6. 2022
4. 6. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Žďár nad Sázavou (č. 3724) 28 599 km způsobilé bez závad 4. 6. 2021

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel TS města a.s. (IČO 25303660)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 6. 2020
    Vybavení zapsané v registru: MAJÁK ORANŽOVÝ
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 6. 2021 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 59148, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-20-06-0044
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 6. 2022 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 59148, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-21-06-0095
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 6. 2023 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 59148, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-22-06-0056
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 6. 2024 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 59148, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-23-06-0054
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 6. 2025 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 59148, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-24-06-0023
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 6. 2026 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 59148, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-25-06-0040
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 4. 7. 2026 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 59148, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-26-06-0027
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 6. 2027 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 59148, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-26-06-0201
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • MAJÁK ORANŽOVÝ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (50)

Identifikace

Tovární značka
MAN/A-TEC
Typ
/ L.2007.46.003
Varianta
71S01ZBBBZBG5CC18
Verze
U8AAB
Typ kód
L.2007.46.003
VIN
WMA71SZZXJM791109
PČV
15802332
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BA
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
MAN TRUCK & BUS AG, MNICHOV, SRN
Datum 1. registrace
7. 6. 2019
Datum 1. registrace v ČR
7. 6. 2019
Druh (typ)
18 PRO SBĚR ODPADKŮ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
MAN
Typ motoru
D2066LF85
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
265 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
10518
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ - 2 PŘEDNÍ A STŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 627/2014C
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.5
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
87/ 1350
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
9987/ 2550/ 3530
Rozvor [mm]
3900-1350
Provozní hmotnost
16360
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
27000/ 26000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
10000/ 10000
9000/ 9000
/
Ložná délka
5140
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/80R22.5 156 L/ 22.5X9.00
315/80R22.5 150 L [2]/ 22.5X9.00
385/65R22.5 160K/ 22.5x11.75
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
A-TEC SERVIS S.R.O.., FRÝDEK MÍSTEK ČR
Výrobní číslo karoserie
1219CZ
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 /
Airbag
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
10140-354-31
ES/EU
e4*2007/46*0231*
Číslo TP
UJ715593
Číslo ORV
UAU081393
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
-7.6.2019-zaevidována dostavba v druhém stupni výroby
Následující data jsou doplnena automaticky. Pred využitím doporucujeme provést kontrolu.
*V.9b: 627/2014C; EURO 6 C
 
 Vozidlo vyrobeno v II. stupni pod č. ES schválení e8*NKS*0074*00.
 
 Vozidlo je vybaveno zvláštním výstražným světelným zařízením oranžové barvy.
 
 Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb. s výjimkou:
 Nejsou splněny požadavky na výšku zadní registrační značky od země a její
 viditelnost. Je překročena přípustná vzdálenost posledního páru bočních
 obrysových svítilen a odrazek od zádi vozidla. Některá osvětlovací zařízení na
 zádi vozidla neplní požadavky na minimální úhly geometrické viditelnosti.
 M: 3900+1350

Další ověření (externí odkazy)