MAN TGS
- 2021
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 12419 cm³
- 346 kW ≈ 470 k
VINWMA84SZZ5ML077460
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 0:38 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WMA84SZZ5ML077460
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MAN
- Model
- TGS
- Typ
- L.2007.46.003
- Datum 1. registrace
- 26. 2. 2021
- Datum 1. registrace v ČR
- 26. 2. 2021
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12419 cm³
- Výkon
- 346 kW
- Kategorie
- N3G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: ŠIMÁK s.r.o. (IČO 25187210) od 26. 2. 2021
- Provozovatel: ŠIMÁK s.r.o. (IČO 25187210) od 26. 2. 2021
Obvyklé u vozidel z roku výroby 2021 při prohlídce v roce 2026: 85–204 tis. km (medián 132 189 km, 159 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 26. 2. 2021 | První registrace | ŠIMÁK s.r.o. (IČO 25187210) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20. 2. 2026 | Pravidelná STK | Sezimovo Ústí (č. 3304) | 241 642 km | způsobilé | bez závad | 20. 2. 2027 |
| 20. 2. 2026 | Měření emisí | Sezimovo Ústí (č. 430826) | 241 641 km | způsobilé | bez závad | 20. 2. 2028 |
| 21. 2. 2025 | Pravidelná STK | Sezimovo Ústí (č. 3304) | 182 033 km | způsobilé | bez závad | 21. 2. 2026 |
| 21. 2. 2025 | Měření emisí | Sezimovo Ústí (č. 430826) | 182 024 km | způsobilé | bez závad | 21. 2. 2026 |
| 23. 2. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Sezimovo Ústí (č. 3304) | 135 090 km | způsobilé | bez závad | 23. 2. 2025 |
| 24. 2. 2023 | Pravidelná STK | Sezimovo Ústí (č. 3304) | 81 854 km | způsobilé | bez závad | 24. 2. 2024 |
| 24. 2. 2023 | Měření emisí | Sezimovo Ústí (č. 430826) | 81 845 km | způsobilé | bez závad | 24. 2. 2024 |
| 25. 2. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Sezimovo Ústí (č. 3304) | 44 220 km | způsobilé | bez závad | 25. 2. 2023 |
| 15. 2. 2021 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | České Budějovice (č. 3307) | 243 km | způsobilé | bez závad | 15. 2. 2022 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 2. 2022 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 370 04, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-21-02-2045
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel ŠIMÁK s.r.o. (IČO 25187210)Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 2. 2023 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 391 02, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-22-02-0897
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 2. 2024 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 391 02, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-23-02-0901
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 2. 2025 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 391 02, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-24-02-0979
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 2. 2026 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 391 02, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-25-02-0647
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 2. 2027 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 391 02, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-26-02-0627
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Zprávy z registru
- Šimák - mont.spoj.zař.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (53)
Identifikace
- Tovární značka
- MAN
- Obchodní označení
- TGS
- Typ
- L.2007.46.003
- Varianta
- 84S01ZAAAZBT6DC
- Verze
- W3ACC
- Typ kód
- L.2007.46.003
- VIN
- WMA84SZZ5ML077460
- PČV
- 16683783
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BA
- Kategorie vozidla
- N3G
- Výrobce vozidla
- MAN TRUCK & BUS SE, MNICHOV, SRN
- Datum 1. registrace
- 26. 2. 2021
- Datum 1. registrace v ČR
- 26. 2. 2021
- Druh (typ)
- 17 PŘEPRAVA DŘEVA
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- MAN
- Typ motoru
- D2676LF79
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 346 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12419
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ - 2 PŘEDNÍ A STŘEDNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 2018/932
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0,36
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 95/ 1350
- Za jízdy
- 79
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7820/ 2550/ 3990
- Rozvor [mm]
- 3900+1400
- Provozní hmotnost
- 10930
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 28000/ 26000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 9000/ 9000
13000/ 11500
9000/ 7500
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 36000/ 28500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 60000/ 48000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/65R22.5 164 K/ 22.5X11.75
315/80R22.5 150 K [2]/ 22.5X9.00
385/65R22.5 164 K/ 22.5X11.75
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- KUHN-MT S.R.O.,ČESKÉ BUDĚJOVICE, ČR
- Výrobní číslo karoserie
- E210001
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA C50-X / RINGFEDER 5050A
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 10140-451-40
- ES/EU
- e4*2007/46*0231*40
- Číslo TP
- UL676600
- Číslo ORV
- UAZ808624
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- DNE 24.02.2021 BYLA MĚSTSKÝM ÚŘADEM PRACHATICE POD Č.J. MUPT/07805/2021/KSD/AMP SCHVÁLENA TECHNICKÁ ZPŮSOBILOST JEDNOTLIVÉHO VOZIDLA VE II. STUPNI VÝROBY – MONTÁŽ NÁSTAVBY PRO PŘEPRAVU DŘEVA VYROBENÉ FIRMOU KUHN-MT, S.R.O. OKRUŽNÍ 673 ČESKÉ BUDĚJOVICE. SOUČASNĚ SE DOPLŇUJÍ TECHNICKÉ ÚDAJE VOZIDLA V KOLONKÁCH: 1, 2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, G, 16.VÝROBA JEDNOTLIVÉHO VOZIDLA VE DRUHÉM STUPNI JE PROVEDENA PODLE ROZHODNUTÍ A PŘILOŽENÉ DOKUMENTACE. DOKONČENÉ VOZIDLO SPLŇUJE USTANOVENÍ ZÁK. Č. 56/2001 SB. ZÁK. 193/2018 SB., VYHLÁŠKY. MDS Č. 341/2014 SB., VYHLÁŠKY 209/2018 SB. A INFORMAČNÍHO DOKUMENTU MD ČR.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WMA84SZZ5ML077460
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.