MAN TGS 28.360 6X4-4 BL
- 2012
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 10518 cm³
- 265 kW ≈ 360 k
VINWMA84SZZ8DL066470
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 15:36 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WMA84SZZ8DL066470
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MAN
- Model
- TGS 28.360 6X4-4 BL
- Typ
- / 84 S
- Datum 1. registrace
- 19. 11. 2012
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 12. 2012
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 10518 cm³
- Výkon
- 265 kW
- Kategorie
- N3 – SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Technické služby Vsetín, s.r.o. (IČO 26782596) od 17. 12. 2012
- Provozovatel: Technické služby Vsetín, s.r.o. (IČO 26782596) od 17. 12. 2012
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 19. 11. 2012 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 17. 12. 2012 | Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) | Registr silničních vozidel | |
| 17. 12. 2012 | Nový vlastník a provozovatel | Technické služby Vsetín, s.r.o. (IČO 26782596) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9. 1. 2026 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 220 027 km | způsobilé | 1 lehká
| 9. 1. 2027 |
| 9. 1. 2026 | Měření emisí | Želechovice nad Dřevnicí (č. 570522) | 220 012 km | způsobilé | bez závad | 9. 1. 2028 |
| 29. 1. 2025 | Opakovaná STK | Kroměříž (č. 3729) | 217 078 km | způsobilé | 3 lehké
| 14. 1. 2026 |
| 14. 1. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Kroměříž (č. 3729) | 216 766 km | dočasně způsobilé | 3 lehké, 2 vážné
| 14. 1. 2026 |
| 10. 1. 2024 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 206 805 km | způsobilé | 4 lehké
| 10. 1. 2025 |
| 10. 1. 2024 | Měření emisí | Želechovice nad Dřevnicí (č. 570522) | 206 790 km | způsobilé | bez závad | 10. 1. 2026 |
| 6. 1. 2023 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 199 046 km | způsobilé | 6 lehkých
| 6. 1. 2024 |
| 6. 1. 2023 | Měření emisí | Želechovice nad Dřevnicí (č. 570522) | 199 031 km | způsobilé | bez závad | 6. 1. 2025 |
| 6. 1. 2022 | Pravidelná STK | Valašské Klobouky (č. 3738) | 180 966 km | způsobilé | 2 lehké
| 6. 1. 2023 |
| 6. 1. 2022 | Měření emisí | Valašské Klobouky (č. 570509) | 18 966 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 6. 1. 2023 |
| 6. 1. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Valašské Klobouky (č. 3738) | 159 425 km | způsobilé | 3 lehké
| 6. 1. 2022 |
| 7. 1. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Valašské Klobouky (č. 3738) | 137 658 km | způsobilé | 1 lehká
| 7. 1. 2021 |
| 8. 1. 2019 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 116 248 km | způsobilé | 2 lehké
| 8. 1. 2020 |
| 8. 1. 2019 | Měření emisí | Želechovice nad Dřevnicí (č. 570522) | 116 234 km | způsobilé | bez závad | 8. 1. 2020 |
| 10. 1. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Zlínský kraj (č. 3738) | 95 759 km | způsobilé | 3 lehké
| 10. 1. 2019 |
| 19. 1. 2017 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3738) | 74 843 km | způsobilé | 1 lehká
| 19. 1. 2018 |
| 19. 1. 2016 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3738) | 54 374 km | způsobilé | 2 lehké
| 19. 1. 2017 |
| 9. 12. 2014 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3738) | 34 292 km | způsobilé | bez závad | 9. 12. 2015 |
| 10. 12. 2013 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3738) | 16 808 km | způsobilé | bez závad | 10. 12. 2014 |
| 13. 12. 2012 | Před registrací | Zlínský kraj (č. 3738) | 1 232 km | způsobilé | bez závad | 13. 12. 2012 |
| 10. 12. 2012 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3738) | 1 232 km | způsobilé | bez závad | 10. 12. 2013 |
| 3. 12. 2012 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3615) | 898 km | způsobilé | bez závad | |
| 20. 11. 2012 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Královéhradecký kraj (č. 3615) | 721 km | způsobilé | bez závad | 20. 11. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 12. 2013 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel Technické služby Vsetín, s.r.o. (IČO 26782596)Vybavení zapsané v registru: ABSVybavení zapsané v registru: MAJÁK ORANŽOVÝVybavení zapsané v registru: OMEZ. RYCHLOSTI
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 12. 2014 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 12. 2015 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 1. 2017 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 1. 2018 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-17-01-0089
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 1. 2019 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-18-01-0043
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 1. 2020 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-19-01-0422
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 1. 2021 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-20-01-0028
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 1. 2022 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-21-01-0022
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 1. 2023 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-22-01-0032
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 1. 2024 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-23-01-0471
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 1. 2025 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-24-01-0727
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 13. 2. 2025 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-25-01-0117
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 1. 2026 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-25-01-0213
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 1. 2027 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-26-01-0480
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Záznamy bez uvedeného data
- Dovoz ze zahraničí – Spolková republika Německo (datum dovozu není v registru uvedeno)
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- MAJÁK ORANŽOVÝ
- OMEZ. RYCHLOSTI
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (54)
Identifikace
- Tovární značka
- MAN
- Obchodní označení
- TGS 28.360 6X4-4 BL
- Typ
- / 84 S
- Typ kód
- 84 S
- VIN
- WMA84SZZ8DL066470
- PČV
- 12478963
- Druh vozidla
- SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- KOMUNÁLNÍ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- MAN NFZ., AG, SRN
- Datum 1. registrace
- 19. 11. 2012
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 12. 2012
- Druh (typ)
- KOMUNÁLNÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- MAN NFZ., AG, MNICHOV, SRN
- Typ motoru
- D 2066 LF42
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 265 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 10518
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ -2
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 89
- Nejvyšší rychlost omezení
- 89
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2008/74G
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.9
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 89/ 1425
- Za jízdy
- 82
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 9400/ 2550/ 3700
- Rozvor [mm]
- 3600+1400
- Provozní hmotnost
- 15905
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 28000/ 26000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
11500/ 13000
7500/ 9000
/ - Objem cisterny
- 20
- Zatížení střechy
- 100
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/80 R 22.5 156K/ 22.5 X 9.00
315/80 R 22.5 156/152K /2// 22.5 X 9.00
385/65 R 22.5 160K/ 22.5 X 11.75
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- KOBIT S.R.O., PRAHA, ČR
- Barva
- BÍLÁ
- Barva doplňková
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 3 / 3 /
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- UE980038
- Číslo ORV
- UAS636625
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- Typ nástavby PRESKO 20, v.č. nástavby 285/6208/13.
Vozidlo je vybaveno zvláštním výstražným světelným zařízením oranžové barvy /majáky/,
které musí být v činnosti při práci vozidla na pozemních komunikacích.
Vozidlo je vybaveno kontrolním snímačem zatížení zadní nápravy.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Datum 1. registrace vozidla dle TP-SRN: 19.11.2012
Protokol o TK 36.15/D/76/11/12 předložen.
Nástavba plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb. s vyjímkami:
-požadavky předpisu EHK 48 nejsou splněny v celém rozsahu ( na zádi vozidla jsou
dvě obrysová, směrová a brzdová světla).
-tabulka registrační značky je umístěna výše než je předepsáno.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WMA84SZZ8DL066470
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.