MAN 35.480 8X4
- 2012
- MODRÁ
- motorová nafta (NM)
- 12419 cm³
- 353 kW ≈ 480 k
VINWMA92SZZ2CL064397
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 7:30 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WMA92SZZ2CL064397
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Švýcarská konfederace), datum dovozu 12. 12. 2024. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MAN
- Model
- 35.480 8X4
- Typ
- / TGS
- Datum 1. registrace
- 16. 5. 2012
- Datum 1. registrace v ČR
- 12. 12. 2024
- Barva
- MODRÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12419 cm³
- Výkon
- 353 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Viktor Burcin (IČO 71985522) od 12. 12. 2024
- Provozovatel: Viktor Burcin (IČO 71985522) od 12. 12. 2024
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 16. 5. 2012 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 12. 12. 2024 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 12. 12. 2024 | Nový vlastník a provozovatel | Viktor Burcin (IČO 71985522) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10. 12. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Horoměřice (č. 3225) | 279 267 km | způsobilé | 5 lehkých
| 10. 12. 2026 |
| 8. 1. 2025 | Opakovaná STK | Horoměřice (č. 3225) | 276 119 km | způsobilé | 1 lehká
| 9. 12. 2025 |
| 8. 1. 2025 | Opakovaná STK | Horoměřice (č. 3225) | 276 119 km | dočasně způsobilé | 1 lehká, 2 vážné
| 7. 2. 2025 |
| 9. 12. 2024 | Před schvál. tech. způsob. vozidla + měření emisí | Horoměřice (č. 3225) | 276 023 km | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| 9. 12. 2025 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 8. 1. 2025 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-24-12-0478Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 31. 1. 2025 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE
-
První registrace v ČRDovoz ze zahraničí Švýcarská konfederaceNový vlastník a provozovatel Viktor Burcin (IČO 71985522)Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 7. 2. 2025 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-25-01-0353Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 12. 2025 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-25-01-0360
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 12. 2026 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-25-12-0590
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (45)
Identifikace
- Tovární značka
- MAN
- Obchodní označení
- 35.480 8X4
- Typ
- / TGS
- Typ kód
- TGS
- VIN
- WMA92SZZ2CL064397
- PČV
- 18734005
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BA NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- MAN NFZ. A.G., MNICHOV, SRN
- Datum 1. registrace
- 16. 5. 2012
- Datum 1. registrace v ČR
- 12. 12. 2024
- Druh (typ)
- 08 NOSIČ KONTEJNERU
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- MAN NFZ. A.G., MNICHOV, SRN
- Typ motoru
- D 2676 LF07
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 353 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12419
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 4/ 2-DRUHÁ,TŘETÍ
- Hydropohon
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 1999/96 B2
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 5
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 1.1
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 9100/ 2540/ 3750
- Rozvor [mm]
- 3600+1360+1450
- Provozní hmotnost
- 17550
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 37000/ 32000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 9000/ 9000
11500/ 11500
11500/ 11500
9000/ 9000 - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 44000/ 44000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/55 R22.5 160 K/ 22.5 X 11.75
315/70 R22.5 154/150 L (2)/ 22.5 X 9.00
315/70 R22.5 154/150 L (2)/ 22.5 X 9.00
385/55 R22.5 160 K/ 22.5 X 11.75
Karoserie a výbava
- Barva
- MODRÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA S
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo ORV
- UBK852871
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- IDV-ŠVÝCARSKO, MHMP 2036299/2024
- Další záznamy
- ZEMĚ PŮVODU: CH - Švýcarsko
TECHNICKÝ PRŮKAZ: 418.287.342
REGISTRAČNÍ ZNAČKA: VD144 931
1. REGISTRACE VOZIDLA: 16. 5. 2012
REGISTRAČNÍ DOKLADY ODEVZDÁNY PŘI SCHVÁLENÍ TECHNICKÉ ZPŮSOBILOSTI DOVEZENÉHO VOZIDLA.
Schválení technické způsobilosti dovezeného vozidla pod č.j. MHMP 2036299/2024
#Vozidlo je vybaveno hydraulickou zvedací rukou ATLAS , typ-190.2E-A4, r.v 2012
Vozidlo plní požadavky zákona č.56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WMA92SZZ2CL064397
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.