MAN TGS

  • 2021
  • MODRÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12419 cm³
  • 375 kW ≈ 510 k

VINWMA93SZZ7MP157035

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 0:48 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WMA93SZZ7MP157035

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
MAN
Model
TGS
Typ
/ L.2007.46.006
Datum 1. registrace
12. 1. 2021
Datum 1. registrace v ČR
12. 1. 2021
Barva
MODRÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12419 cm³
Výkon
375 kW
Kategorie
N3G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 6. 1. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
100 425 km
při prohlídce 6. 1. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 5 let: 85–204 tis. km (medián 132 189 km, 159 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

1
Vlastník v registru
Speciální stavby Most spol. s r.o.
od 12. 1. 2021

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
12. 1. 2021 První registrace Speciální stavby Most spol. s r.o. (IČO 41327225) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

050 000100 000150 000 2023202420252026 12. 1. 2022: 22 794 km12. 1. 2022: 22 795 km11. 1. 2023: 45 295 km12. 1. 2024: 61 571 km10. 1. 2025: 78 301 km6. 1. 2026: 100 425 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
6. 1. 2026 Pravidelná STK Dubí (č. 3511) 100 425 km způsobilé
4 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
6. 1. 2027
10. 1. 2025 Pravidelná STK Dubí (č. 3511) 78 301 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
10. 1. 2026
12. 1. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Dubí (č. 3511) 61 571 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
12. 1. 2025
11. 1. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Dubí (č. 3511) 45 295 km způsobilé
2 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
11. 1. 2024
12. 1. 2022 Pravidelná STK Dubí (č. 3511) 22 795 km způsobilé
3 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
12. 1. 2023
12. 1. 2022 Měření emisí Dubí (č. 450915) 22 794 km způsobilé bez závad 12. 1. 2023

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Speciální stavby Most spol. s r.o. (IČO 41327225)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 1. 2022
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 1. 2023 · stanice: K EMANCE 291, 41703, DUBÍ - MSTIŠOV · protokol CZ-3511-22-01-0394
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 1. 2024 · stanice: K EMANCE 291, 41703, DUBÍ - MSTIŠOV · protokol CZ-3511-23-01-0427
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 1. 2025 · stanice: K EMANCE 291, 41703, DUBÍ - MSTIŠOV · protokol CZ-3511-24-01-0371
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 1. 2026 · stanice: K EMANCE 291, 41703, DUBÍ - MSTIŠOV · protokol CZ-3511-25-01-0297
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 1. 2027 · stanice: K EMANCE 291, 41703, DUBÍ - MSTIŠOV · protokol CZ-3511-26-01-0089
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (50)

Identifikace

Tovární značka
MAN
Obchodní označení
TGS
Typ
/ L.2007.46.006
Varianta
93S01ZAAAZBT5LB
Verze
2HAAC
Typ kód
L.2007.46.006
VIN
WMA93SZZ7MP157035
PČV
16629743
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BA
Kategorie vozidla
N3G
Výrobce vozidla
MAN TRUCK & BUS SE, MNICHOV, SRN
Datum 1. registrace
12. 1. 2021
Datum 1. registrace v ČR
12. 1. 2021
Druh (typ)
10 SKLÁPĚCÍ VOZIDLO
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
MAN
Typ motoru
D2676LF78
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
375 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12419
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
4/ 3 DRUHÁ, TŘETÍ A ČTVRTÁ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2018/932
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.36
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
95/ 1350
Za jízdy
79

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
9150/ 2550/ 3390
Rozvor [mm]
1795+2980+1400
Provozní hmotnost
16240
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
37000/ 32000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
8000/ 8000
12600/ 9500
12600/ 9500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
44000/ 44000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/80R22.5 156 L/ 22.5X9.00
315/80R22.5 156 L/ 22.5X9.00
315/80R22.5 150 K [2]/ 22.5X9.00
315/80R22.5 150 K [2]/ 22.5X9.00

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
F.X. MEILLER FAHRZEUG-UND MASCHINENFABR*
Barva
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
10143-211-40
ES/EU
e4*2007/46*0234*40
Číslo TP
UL676565
Číslo ORV
UBA100474
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENA *D.2: (*5,*6,*7), L 2007, 46 006, 93S01ZAAAZBT5LB, 2HAAC, *V.9 (*17): 2018/932, EURO 6D, *3/4: FXM-TG-4-MAN/93SHKZAAAZVT5LB/2HAACH42/P430, *8: F.X.MEILLER FAHRZEUG-UNG MASCHINENFABRIK GMBH CO, KG, MUNCHEN, NĚMECKO, NA VÝROBNÍM ŠTÍTKU VOZIDLA JE UVEDENO ČÍSLO ES HOMOLOGACE TYPU VOZIDLA E4*2007/46* V HOMOLOGACE RYPU VOZIDLA E1*2007/46*1020* (VÝROBCE F.X.MEILLER FAHRZEUG-UNG MASCHINENFABRIK GMBH CO, KG, MUNCHEN, NĚMECKO) VE II. STUPNI VÝROBY, ZTP Č. C-10068-001-021

Další ověření (externí odkazy)