MAN
- 1998
- MODROZEL-SVĚTLÁ
- motorová nafta (NM)
- 11967 cm³
- 228 kW ≈ 310 k
VINWMAA010255B017271
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 0:22 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WMAA010255B017271
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: CHRUDIM.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1998. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MAN
- Typ
- MAN 18.350 HOCL / A01A29 9999902
- Rok výroby
- 1998
- Datum 1. registrace
- 27. 7. 1998
- Datum 1. registrace v ČR
- 23. 3. 2007
- Barva
- MODROZEL-SVĚTLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 11967 cm³
- Výkon
- 228 kW
- Kategorie
- M3 – AUTOBUS
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Vlastník: RJK Chrast s.r.o. (IČO 06970303) od 9. 1. 2019
- Provozovatel: RJK Chrast s.r.o. (IČO 06970303) od 9. 1. 2019
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 27. 7. 1998 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 23. 3. 2007 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 23. 3. 2007 | Nový vlastník a provozovatel | LP Železářství, s.r.o. (IČO 25853929) | Registr silničních vozidel |
| 9. 1. 2019 | Nový vlastník a provozovatel | RJK Chrast s.r.o. (IČO 06970303) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25. 4. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Pardubice (č. 3622) | 754 329 km | způsobilé | 8 lehkých
| 25. 4. 2024 |
| 29. 4. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Pardubice (č. 3622) | 754 256 km | způsobilé | 11 lehkých
| 29. 4. 2021 |
| 3. 5. 2019 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | 734 428 km | způsobilé | 17 lehkých
| 3. 5. 2020 |
| 2. 5. 2019 | Měření emisí | Chrudim (č. 460319) | 734 375 km | způsobilé | bez závad | 2. 5. 2020 |
| 6. 12. 2018 | Evidenční kontrola | Skuteč (č. 3634) | 733 521 km | způsobilé | bez závad | |
| 9. 8. 2018 | TSK - Opakovaná | Jeseník (č. 3806) | 731 952 km | způsobilé | 13 lehkých
| 25. 4. 2019 |
| 31. 7. 2018 | Technická silniční kontrola | Jeseník (č. 8811) | 731 464 km | způsobilé | bez závad | |
| 31. 7. 2018 | Technická silniční kontrola | Jeseník (č. 8811) | 731 464 km | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 26. 8. 2018 |
| 25. 4. 2018 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3806) | 723 627 km | způsobilé | 15 lehkých
| 25. 4. 2019 |
| 20. 4. 2018 | Měření emisí | Jeseník (č. 581101) | 723 556 km | – | bez závad | 20. 4. 2019 |
| 25. 4. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3806) | 704 953 km | způsobilé | 7 lehkých
| 25. 4. 2018 |
| 26. 4. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3806) | 685 564 km | způsobilé | 7 lehkých
| 26. 4. 2017 |
| 21. 4. 2015 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3806) | 670 224 km | způsobilé | 7 lehkých
| 21. 4. 2016 |
| 21. 4. 2015 | Na žádost zákazníka | Olomoucký kraj (č. 3806) | 670 214 km | nezpůsobilé | 5 lehkých, 3 vážné, 2 nebezpečné
| 21. 4. 2015 |
| 29. 4. 2014 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3806) | 653 236 km | způsobilé | 6 lehkých
| 29. 4. 2015 |
| 29. 4. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3806) | 637 827 km | způsobilé | 7 lehkých
| 29. 4. 2014 |
| 24. 4. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3807) | 616 853 km | způsobilé | 8 lehkých
| 24. 4. 2013 |
| 12. 4. 2011 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3806) | 595 793 km | způsobilé | 7 lehkých
| 12. 4. 2012 |
| 25. 3. 2010 | Opakovaná STK | Olomoucký kraj (č. 3806) | 575 301 km | způsobilé | 4 lehké
| 18. 3. 2011 |
| 18. 3. 2010 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3806) | 574 112 km | dočasně způsobilé | 4 lehké, 1 vážná
| 17. 4. 2010 |
| 20. 3. 2009 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3806) | 545 566 km | způsobilé | 4 lehké
| 20. 3. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel LP Železářství, s.r.o. (IČO 25853929)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 4. 2013 · stanice: ŽEROTÍNOVA 63, 78701, ŠUMPERK
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 4. 2014 · stanice: U Bělidla 3/926, 790 01, Jeseník
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 4. 2015 · stanice: U Bělidla 3/926, 790 01, Jeseník
-
Prohlídka na žádost provozovatele výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: U Bělidla 3/926, 790 01, JeseníkPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 4. 2016 · stanice: U Bělidla 3/926, 790 01, Jeseník
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 4. 2017 · stanice: U Bělidla 3/926, 790 01, Jeseník
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 4. 2018 · stanice: U Bělidla 3/926, 790 01, Jeseník · protokol CZ-3806-17-04-0078
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 4. 2019 · stanice: U Bělidla 3/926, 790 01, Jeseník · protokol CZ-3806-18-04-0094
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Masarykovo nám. 1/167, 79001, Jeseník · protokol CZ-8811-18-07-0007Technická silniční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · stanice: Masarykovo nám. 1/167, 79001, Jeseník · protokol CZ-8811-18-07-0008
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 4. 2019 · stanice: U Bělidla 3/926, 790 01, Jeseník · protokol CZ-3806-18-08-0038
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: VÍTĚZSLAVA NOVÁKA 621, 53973, SKUTEČ · protokol CZ-3634-18-12-0099
-
Nový vlastník a provozovatel RJK Chrast s.r.o. (IČO 06970303)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 5. 2020 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-19-05-0130
-
Vyřazení z provozu CHRUDIM
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 4. 2021 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-20-04-1710
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 4. 2023 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-22-04-1533Konec vyřazení z provozu CHRUDIM
-
Vyřazení z provozu CHRUDIM
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (51)
Identifikace
- Tovární značka
- MAN
- Typ
- MAN 18.350 HOCL / A01A29 9999902
- Typ kód
- A01A29 9999902
- VIN
- WMAA010255B017271
- PČV
- 8270488
- Druh vozidla
- AUTOBUS
- Druh vozidla 2. ř.
- MEZIMĚSTSKÝ
- Kategorie vozidla
- M3
- Výrobce vozidla
- MAN NFZ, SRN
- Rok výroby
- 1998
- Datum 1. registrace
- 27. 7. 1998
- Datum 1. registrace v ČR
- 23. 3. 2007
- Druh (typ)
- JEDNOPODLAŽNÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- MAN NFZ., SRN
- Typ motoru
- D2866L0H26
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 228 / 2000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 11967
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 ZADNÍ
- Retarder
- ano
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 100
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 96/1B
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.9
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 93/ 1500
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 12000/ 2500/ 3370
- Rozvor [mm]
- 6060
- Provozní hmotnost
- 12650
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 18000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7100/ 7100
11500/ 11500
/
/ - Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 295/80 R22.5 152K/ 22.5 X 8.25
295/80 R22.5 158K [2]/ 22.5 X 8.25
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- MAN, SRN
- Výrobní číslo karoserie
- WMAA010255B017271
- Barva
- MODROZEL-SVĚTLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 51 / 51 / 0
- ABS
- ano
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- Číslo TP
- UI535269
- Číslo ORV
- UAV120179
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- zástavní právo ve prospěch česke spořitelny č.sml.598-025-07, notářský zápis č.NZ111/2007 N/117/2007 - dne 09.01.2019 zrušeno zástavní právo
- Další záznamy
- Výbava: ASR, retarder, tempomat, nez. topení, klimatizace.
První registrace dle TP SRN 27.07.1998
Vozidlo vyhovuje požadavkům zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WMAA010255B017271
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.