MAN Lion's City LE Ü

  • 2020
  • ŠEDÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 6871 cm³
  • 213 kW ≈ 290 k

VINWMAA78ZZ6LT033719

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 0:28 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WMAA78ZZ6LT033719

STK končí 26. 11. 2026. Upozornění vám pošleme brzy po zapnutí hlídání.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
MAN
Model
Lion's City LE Ü
Typ
B.2007.46.010 / B.2007.46.010
Rok výroby
2020
Datum 1. registrace
2. 6. 2020
Datum 1. registrace v ČR
2. 6. 2020
Barva
ŠEDÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
6871 cm³
Výkon
213 kW
Kategorie
M3 – AUTOBUS
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK končí za 23 dnů
platnost do 26. 11. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
363 517 km
při prohlídce 26. 11. 2025
1
Vlastníků v registru
ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.
od 2. 6. 2020

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
2. 6. 2020 První registrace ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o. (IČO 25620886) Registr silničních vozidel
9. 9. 2020 Nový provozovatel ČSAD autobusy Plzeň a.s. (IČO 48362611) Registr silničních vozidel
26. 2. 2021 Nový provozovatel Z-Group bus a.s. (IČO 45192120) Registr silničních vozidel
15. 1. 2024 Nový provozovatel AKV bus a.s. (IČO 25332473) Registr silničních vozidel
2. 10. 2025 Nový provozovatel ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o. (IČO 25620886) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

300 000325 000350 000375 000 11/202411/2025 28. 11. 2024: 302 042 km26. 11. 2025: 363 517 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
26. 11. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Klatovy (č. 3412) 363 517 km způsobilé bez závad 26. 11. 2026
28. 11. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Klatovy (č. 3412) 302 042 km způsobilé 1 lehká 28. 11. 2025

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o. (IČO 25620886)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 6. 2021
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-20-09-0389
  3. Nový provozovatel ČSAD autobusy Plzeň a.s. (IČO 48362611)
  4. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-21-02-0191
  5. Nový provozovatel Z-Group bus a.s. (IČO 45192120)
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 11. 2022 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-21-11-0095
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 11. 2023 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-22-11-0119
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 11. 2024 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-23-11-0120
  9. Nový provozovatel AKV bus a.s. (IČO 25332473)
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 11. 2025 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-24-11-0313
  11. Nový provozovatel ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o. (IČO 25620886)
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 11. 2026 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-25-11-0285
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (52)

Identifikace

Tovární značka
MAN
Obchodní označení
Lion's City LE Ü
Typ
B.2007.46.010 / B.2007.46.010
Varianta
A7819BZZZ*
Verze
H2ABE
Typ kód
B.2007.46.010
VIN
WMAA78ZZ6LT033719
PČV
16307876
Druh vozidla
AUTOBUS
Druh vozidla 2. ř.
MEZIMĚSTSKÝ
Kategorie vozidla
M3
Výrobce vozidla
MAN TRUCK & BUS SE, MNICHOV, SRN
Rok výroby
2020
Datum 1. registrace
2. 6. 2020
Datum 1. registrace v ČR
2. 6. 2020
Druh (typ)
CE NÍZKOPODLAŽNÍ JEDNOPODLAŽNÍ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
MAN
Typ motoru
D0836LOH87
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
213 / 2200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
6871
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 2/1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
100

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2018/932
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.51
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
85/ 1725
Za jízdy
77

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
11895/ 2550/ 3240
Rozvor [mm]
5725
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
12000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
19000/ 18600
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7100/ 7100
12000/ 11500
/
/
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
295/80R22.5 152 M/ 22.5X8.25
295/80R22.5 148 L [2]/ 22.5X8.25
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ŠEDÁ
Barva doplňková
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
76 / 44 / 32
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
10139-107-40
ES/EU
e4*2007/46*0202*40
Číslo ORV
UBM483190
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
*D.2; 3/4: B.2007.46.010; A7819BZZZZAP1AA; H2ABE
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)