MAN
- 1995
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 6871 cm³
- 169 kW ≈ 230 k
VINWMAM033017Y015357
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 9:42 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WMAM033017Y015357
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1995. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MAN
- Typ
- / M03
- Datum 1. registrace
- 13. 2. 1995
- Datum 1. registrace v ČR
- 20. 7. 2021
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 6871 cm³
- Výkon
- 169 kW
- Kategorie
- N3 – VOZIDLO ZVLÁŠTNÍHO URČENÍ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Město Jílové (IČO 00261408) od 20. 7. 2021
- Provozovatel: Město Jílové (IČO 00261408) od 20. 7. 2021
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 13. 2. 1995 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 20. 7. 2021 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 20. 7. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | Město Jílové (IČO 00261408) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. 10. 2026 | Pravidelná STK | Chlumec (č. 3516) | 11 591 km | způsobilé | bez závad | 2. 10. 2027 |
| 2. 10. 2026 | Měření emisí | Chlumec (č. 451034) | 11 590 km | způsobilé | bez závad | 2. 10. 2028 |
| 3. 10. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Chlumec (č. 3516) | 10 480 km | způsobilé | bez závad | 3. 10. 2027 |
| 12. 11. 2024 | Pravidelná STK | Chlumec (č. 3516) | 9 501 km | způsobilé | 3 lehké
| 12. 11. 2025 |
| 12. 11. 2024 | Měření emisí | Chlumec (č. 451034) | 9 500 km | způsobilé | bez závad | 12. 11. 2026 |
| 13. 11. 2023 | Pravidelná STK | Chlumec (č. 3516) | 8 385 km | způsobilé | 3 lehké
| 13. 11. 2024 |
| 13. 11. 2023 | Měření emisí | Chlumec (č. 451034) | 8 384 km | způsobilé | bez závad | 13. 11. 2025 |
| 22. 11. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Chlumec (č. 3516) | 7 615 km | způsobilé | 4 lehké
| 22. 11. 2023 |
| 12. 7. 2021 | Před registrací + měření emisí | Klatovy (č. 3412) | 5 748 km | způsobilé | 2 lehké
| 12. 7. 2022 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 7. 2022 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-21-07-0089
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel Město Jílové (IČO 00261408)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 11. 2023 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-22-11-2110
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 11. 2024 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-23-11-1085
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 11. 2025 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-24-11-0940
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 10. 2026 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-25-10-0277
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (44)
Identifikace
- Tovární značka
- MAN
- Typ
- / M03
- Typ kód
- M03
- VIN
- WMAM033017Y015357
- PČV
- 16931613
- Druh vozidla
- VOZIDLO ZVLÁŠTNÍHO URČENÍ
- Druh vozidla 2. ř.
- SG
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- MAN AG, MÜNCHEN, SRN
- Datum 1. registrace
- 13. 2. 1995
- Datum 1. registrace v ČR
- 20. 7. 2021
- Druh (typ)
- 25 Vozidlo se žebříkem DLK 23-12
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- MAN AG, MÜNCHEN, SRN
- Typ motoru
- D 0826 LF 08
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 169 / 2400
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 6871
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ 1 ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 94
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 91/542
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 2.3
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 90/
- Za jízdy
- 84
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 10000/ 2500/ 3250
- Rozvor [mm]
- 4350
- Provozní hmotnost
- 12970
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 14000/ 14000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 5000/ 5000
9600/ 9600
/
/ - Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- / 19,5x7.50;285/70R 19,5 146/144L
/ 19,5x7.50;285/70R 19,5 146/144L ”[2]”
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- IVECO MAGIRUS AG, ULM, NĚMECKO
- Výrobní číslo karoserie
- 6864405640
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 3 / 3 /
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- UL851905
- Číslo ORV
- UBB225048
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- VOZIDLO VYBAVENO ZVLÁŠTNÍM ZVUKOVÝM VÝSTRAŽNÝM ZAŘÍZENÍM DOPLNĚNÝM ZVLÁŠTNÍM VÝSTRAŽNÝM
SVĚTLEM MODRÉ A ORANŽOVÉ BARVY.
VÝBAVA VOZIDLA - NEZÁVISLÉ TOPENÍ EBERSPÄCHER,D3LC
DOVOZ SRN, TP: AY582899, RZ: HM-AM206
DATUM 1.REGISTRACE VOZIDLA V ZAHRANIČÍ: 13.02.1995
VOZIDLO SPLŇUJE POŽADAVKY ZÁKONA Č.56/2001 SB.
Následující data jsou doplnena automaticky. Pred využitím doporucujeme provést kontrolu.
Vozidlo vybaveno zvláštním zvukovým výstražným zařízením doplněným zvláštním výstražným světlem modré a oranžové barvy.
 Výbava vozidla - nezávislé topení EBERSPÄCHER,D3LC
 
 
 Evidenční kontrola : Identifikační údaje a popis vozidla uvedený v předložených 
 dokladech souhlasí s identifikačními znaky a provedením vozidla.
 Závěr : Vozidlo vyhovuje technickým požadavkům zákona č.56/2001Sb.,ve znění
 pozdějších změn a doplňků.
 
 M: 4350
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WMAM033017Y015357
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.