MAN 12.222 FA CAS K 27
- 1996
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 6871 cm³
- 162 kW ≈ 220 k
VINWMAM070776Y025935
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 23:45 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WMAM070776Y025935
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 3× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1996. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MAN 12.222 FA CAS K 27
- Typ
- MAN 12.222 FA CAS K 27 WMAM07077
- Rok výroby
- 1996
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1996
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1996
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 6871 cm³
- Výkon
- 162 kW
- Kategorie
- N3 – Nákladní automobil speciální
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Městys Slabce (IČO 00244422) od 27. 11. 2023
- Provozovatel: Městys Slabce (IČO 00244422) od 27. 11. 2023
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1996 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 30. 12. 1996 | Nový provozovatel | Hasičský záchranný sbor okresu Nymburk (IČO 14798581) | Registr silničních vozidel |
| 8. 3. 2001 | Nový vlastník a provozovatel | Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje (IČO 70885371) | Registr silničních vozidel |
| 1. 8. 2017 | Nový vlastník a provozovatel | Obec Roztoky (IČO 00639966) | Registr silničních vozidel |
| 27. 11. 2023 | Nový vlastník a provozovatel | Městys Slabce (IČO 00244422) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20. 5. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Rybnice (č. 3415) | 30 991 km | způsobilé | bez závad | 20. 5. 2027 |
| 29. 5. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Rybnice (č. 3415) | 30 547 km | způsobilé | bez závad | 29. 5. 2026 |
| 31. 5. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Rybnice (č. 3415) | 29 872 km | způsobilé | bez závad | 31. 5. 2025 |
| 2. 6. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Nové Strašecí (č. 3239) | 28 795 km | způsobilé | 3 lehké
| 2. 6. 2024 |
| 30. 5. 2022 | Pravidelná STK | Nové Strašecí (č. 3239) | 27 717 km | způsobilé | 1 lehká
| 30. 5. 2023 |
| 30. 5. 2022 | Měření emisí | Nové Strašecí (č. 521207) | 277 170 km | způsobilé | bez závad | 30. 5. 2023 |
| 28. 5. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Nové Strašecí (č. 3239) | 26 289 km | způsobilé | 3 lehké
| 28. 5. 2022 |
| 29. 5. 2020 | Pravidelná STK | Nové Strašecí (č. 3239) | 25 038 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 29. 5. 2021 |
| 29. 5. 2020 | Měření emisí | Nové Strašecí (č. 521207) | 250 385 km | způsobilé | bez závad | 29. 5. 2021 |
| 28. 5. 2019 | Pravidelná STK | Nové Strašecí (č. 3239) | 240 244 km | způsobilé | 1 lehká
| 28. 5. 2020 |
| 28. 5. 2019 | Měření emisí | Nové Strašecí (č. 521207) | 240 242 km | způsobilé | bez závad | 28. 5. 2020 |
| 31. 5. 2018 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3239) | 22 775 km | způsobilé | 3 lehké
| 31. 5. 2019 |
| 31. 5. 2018 | Měření emisí | Nové Strašecí (č. 521207) | 227 753 km | – | bez závad | 31. 5. 2019 |
| 1. 8. 2017 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3239) | 21 814 km | způsobilé | bez závad | |
| 19. 5. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | 21 543 km | způsobilé | bez závad | 19. 5. 2018 |
| 11. 8. 2016 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | 20 042 km | způsobilé | 4 lehké
| 19. 5. 2017 |
| 19. 5. 2016 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | 19 915 km | dočasně způsobilé | 4 lehké, 4 vážné
| 18. 6. 2016 |
| 18. 6. 2015 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3239) | 16 161 km | způsobilé | 4 lehké
| 22. 5. 2016 |
| 22. 5. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3239) | 15 864 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 4 lehké, 1 vážná
| 21. 6. 2015 |
| 15. 5. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3220) | 124 567 km | způsobilé | 3 lehké
| 15. 5. 2015 |
| 25. 2. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3220) | 9 337 km | způsobilé | 4 lehké
| 25. 2. 2014 |
| 13. 2. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3220) | 5 600 km | způsobilé | 5 lehkých
| 13. 2. 2013 |
| 15. 2. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3220) | 1 456 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 15. 2. 2012 |
| 10. 2. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3220) | 55 920 km | způsobilé | 4 lehké
| 10. 2. 2011 |
| 23. 2. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3220) | 51 234 km | způsobilé | 4 lehké
| 23. 2. 2010 |
| 23. 2. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3220) | 5 021 km | způsobilé | bez závad | 23. 2. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový provozovatel Hasičský záchranný sbor okresu Nymburk (IČO 14798581)
-
Nový vlastník a provozovatel Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje (IČO 70885371)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 2. 2013 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 288 02, Nymburk
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 2. 2014 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 288 02, Nymburk
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 5. 2015 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 288 02, Nymburk
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 21. 6. 2015 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 271 01, NOVÉ STRAŠECÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 5. 2016 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 271 01, NOVÉ STRAŠECÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 18. 6. 2016 · stanice: RYBNICE 155, 331 51, RYBNICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 5. 2017 · stanice: RYBNICE 155, 331 51, RYBNICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 5. 2018 · stanice: RYBNICE 155, 331 51, RYBNICE · protokol CZ-3415-17-05-1681
-
Nový vlastník a provozovatel Obec Roztoky (IČO 00639966)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 271 01, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-17-08-0005
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 5. 2019 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 271 01, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-18-05-1882
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 5. 2020 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 271 01, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-19-05-1471
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 5. 2021 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 271 01, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-20-05-1522
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 5. 2022 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 271 01, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-21-05-1291
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 5. 2023 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 271 01, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-22-05-1883
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 6. 2024 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 271 01, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-23-06-0096
-
Nový vlastník a provozovatel Městys Slabce (IČO 00244422)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 5. 2025 · stanice: RYBNICE 155, 331 51, RYBNICE · protokol CZ-3415-24-05-3277
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 5. 2026 · stanice: RYBNICE 155, 331 51, RYBNICE · protokol CZ-3415-25-05-3111
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 5. 2027 · stanice: RYBNICE 155, 331 51, RYBNICE · protokol CZ-3415-26-05-1732
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- KATALYZÁTOR
- MAJÁK MODRÝ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (57)
Identifikace
- Tovární značka
- MAN 12.222 FA CAS K 27
- Typ
- MAN 12.222 FA CAS K 27 WMAM07077
- VIN
- WMAM070776Y025935
- PČV
- 6257563
- Druh vozidla
- Nákladní automobil speciální
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- MAN AG SRN
- Rok výroby
- 1996
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1996
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1996
- Druh (typ)
- SKŘÍŇOVÁ SPECIÁLNÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- MAN AG SRN
- Typ motoru
- D0826LF11
- Číslo motoru
- 17882155045311
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 162 / 2400
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 6871
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -2
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 110
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7260/ 2440/ 3150
- Rozvor [mm]
- 3625
- Provozní hmotnost
- 8403
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 13500/ 13500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 5200/ 5200
8400/ 8400
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 14500/ 14500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 900/ 900
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 28000/ 28000
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 10 R 22,5 140/137L/ 22,5X6,75
10 R 22,5 140/137L/ 22,5X6,75
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- WMAM070776Y025935
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 9 / 9 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ROCKINGER TK 226 A
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- UI600703
- Číslo ORV
- UBF014467
- Druh RZ
- NÁKLADNÍ
- Další záznamy
- PROVOZNÍ SPOTŘEBU VOZUDLA STANOVÍ DRŽITEL
NA STŘEŠE KABINY ŘIDIČE JE VOZIDLO VYBAVENO VÝSTRAŽNÝM OPTICKO AKUSTICKÝM
ZAŘÍZENÍM VOAZ 12 MODRÉ BARVY
V ZADNÍ ČÁSTI NÁSTAVBY JE VÝSTRAŽNÉ SVĚTELNÉ ZAŘÍZENÍ/OTOČNÝ MAJÁK/
MODRÉ BARVY
NA PŘEDNÍ STĚNĚ KABINY JSOU DVĚ PŘÍDAVNÁ VÝSTRAŽNÁ SVĚTLA MODRÉ BARVY
VYDÁN DRUHOPIS TP ZA PŮVODNÍ AN299343 POPSANÝ
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WMAM070776Y025935
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.