MAN TGL 12.180 4X2 BB
- 2013
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 4580 cm³
- 132 kW ≈ 179 k
VINWMAN05ZZ0EY312335
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 2. listopadu 2026 v 10:55 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WMAN05ZZ0EY312335
Semafor rizik: oranžová
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžová Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžová Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 96 dnů (27. 12. 2013 až 2. 4. 2014). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informace V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Základní údaje
- Značka
- MAN
- Model
- TGL 12.180 4X2 BB
- Typ
- / L.2007.46.011
- Rok výroby
- 2013
- Datum 1. registrace
- 27. 12. 2013
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 12. 2013
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 4580 cm³
- Výkon
- 132 kW
- Kategorie
- N2 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: BP STAVBY CZ s.r.o. (IČO 25201506) od 22. 4. 2014
- Vlastník: BP STAVBY CZ s.r.o. (IČO 25201506) od 10. 5. 2017
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel SP-KV AUTO s.r.o. (IČO 25222112)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 12. 2014Vyřazení z provozu NÝŘANY
-
Nový vlastník a provozovatel BP STAVBY CZ s.r.o. (IČO 25201506)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 4. 2014 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICEEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 4. 2014 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-14-04-0204Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 4. 2014 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE
-
Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)Nový provozovatel BP STAVBY CZ s.r.o. (IČO 25201506)Konec vyřazení z provozu NÝŘANY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 12. 2015 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICEPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 12. 2015 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-14-12-1040
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 12. 2016 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-15-12-4056Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 12. 2016 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 12. 2017 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-16-12-3498
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 5. 2017 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-17-05-0902
-
Nový vlastník BP STAVBY CZ s.r.o. (IČO 25201506)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 12. 2018 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-17-12-3933
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 12. 2019 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-18-12-3157
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 12. 2020 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-19-12-4045
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 12. 2021 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-20-12-4416
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 12. 2022 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-21-12-2128
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 12. 2023 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-22-12-1887
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 12. 2024 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-23-12-1804
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 12. 2025 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-24-12-2329
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Nádražní, 30228, Plzeň · protokol CZ-7703-25-02-0012
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 12. 2026 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-25-12-3499
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NÁBŘEŽÍ LUDVÍKA SVOBODY 12, 11015, PRAHA · protokol CZ-9933-26-08-0433
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (66)
Identifikace
- Tovární značka
- MAN
- Obchodní označení
- TGL 12.180 4X2 BB
- Typ
- / L.2007.46.011
- Varianta
- N0501B05AA
- Verze
- 1426000014
- Typ kód
- L.2007.46.011
- VIN
- WMAN05ZZ0EY312335
- PČV
- 12902876
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- NOSIČ KONTEJNERŮ
- Kategorie vozidla
- N2
- Výrobce vozidla
- MAN TRUCK & BUS, AG, MNICHOV, SRN
- Rok výroby
- 2013
- Datum 1. registrace
- 27. 12. 2013
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 12. 2013
- Druh (typ)
- NOSIČ KONTEJNERŮ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- MAN TRUCK & BUS, AG, MNICHOV, SRN
- Typ motoru
- D 0834 LFL64
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 132 / 2400
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 4580
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2008/74G
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 88/ 1800
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6150/ 2550/ 2650
- Rozvor [mm]
- 3600
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 4760
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 11990/ 11990
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 4240/ 4240
8000/ 8000
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 10 R17.5 134L / 17.5 X 6.75
10 R17.5 138/136 [2] / 17.5 X 6.75
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- FORNÁL TRADING S.R.O.
- Výrobní číslo karoserie
- 890/2014
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 3030-180-01
- ES/EU
- E4*2007/46*0239*
- Číslo TP
- UM796940
- Číslo ORV
- UAQ529794
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- P.Č. 24/9332574026, ÚVĚROVÁ SMLOUVA GEN. 6145783434
- Další záznamy
- VOZIDLO Z VÝROBY BEZ ZÁVĚSNÉHO ZAŘÍZENÍ. ÚDAJ V KOLONCE D2 (7) UVEDEN VE ZKRÁCENÉM ROZSAHU
NÁSTAVBA PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – web si VIN nenechá předvyplnit, zkopírujte si ho: WMAN05ZZ0EY312335
- Zjištění pojistitele vozidla – Česká kancelář pojistitelů externí – formulář je určen hlavně poškozeným při dopravní nehodě; zadejte do něj VIN.