MAN LION S COACH
- 2014
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 12419 cm³
- 324 kW ≈ 441 k
VINWMAR07ZZ4ET021069
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 13:28 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WMAR07ZZ4ET021069
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 112 dnů (23. 6. 2014 až 13. 10. 2014). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MAN
- Model
- LION S COACH
- Typ
- / B.2007.46.006
- Datum 1. registrace
- 23. 6. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 23. 6. 2014
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12419 cm³
- Výkon
- 324 kW
- Kategorie
- M3 – AUTOBUS
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Ing. Petr Volf (IČO 13138162) od 15. 10. 2014
- Provozovatel: Ing. Petr Volf (IČO 13138162) od 15. 10. 2014
Obvyklé u modelu ve stáří 12 let (všechny roky výroby): 549–765 tis. km (medián 650 665 km, 57 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 23. 6. 2014 | První registrace | MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o. (IČO 46965904) | Registr silničních vozidel |
| 13. 10. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | Ing. Petr Volf (IČO 13138162) | Registr silničních vozidel |
| 15. 10. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | Ing. Petr Volf (IČO 13138162) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. 5. 2026 | Pravidelná STK | Horoměřice (č. 3225) | 599 532 km | způsobilé | 1 lehká
| 6. 5. 2027 |
| 6. 5. 2026 | Měření emisí | Horoměřice (č. 421024) | 399 531 km | způsobilé | bez závad | 6. 5. 2027 |
| 21. 5. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3106) | 383 473 km | způsobilé | 1 lehká
| 21. 5. 2027 |
| 3. 6. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Horoměřice (č. 3225) | 338 467 km | způsobilé | 4 lehké
| 3. 6. 2025 |
| 5. 6. 2023 | Pravidelná STK | Horoměřice (č. 3225) | 292 536 km | způsobilé | 2 lehké
| 5. 6. 2024 |
| 5. 6. 2023 | Měření emisí | Horoměřice (č. 421024) | 292 535 km | způsobilé | bez závad | 5. 6. 2024 |
| 8. 6. 2022 | Pravidelná STK | Horoměřice (č. 3225) | 265 544 km | způsobilé | 1 lehká
| 8. 6. 2023 |
| 8. 6. 2022 | Měření emisí | Horoměřice (č. 421024) | 255 154 km | způsobilé | bez závad | 8. 6. 2023 |
| 7. 6. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Horoměřice (č. 3225) | 232 943 km | způsobilé | 1 lehká
| 7. 6. 2022 |
| 23. 9. 2019 | Evidenční kontrola | Horoměřice (č. 3225) | 213 455 km | způsobilé | bez závad | |
| 15. 7. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Horoměřice (č. 3225) | 202 937 km | způsobilé | bez závad | 15. 7. 2020 |
| 16. 7. 2018 | Pravidelná STK | Praha (č. 3106) | 164 280 km | způsobilé | bez závad | 16. 7. 2019 |
| 16. 7. 2018 | Měření emisí | Praha (č. 410533) | 164 278 km | – | bez závad | 16. 7. 2019 |
| 19. 6. 2017 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | 124 816 km | způsobilé | bez závad | 19. 6. 2018 |
| 21. 6. 2016 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | 81 206 km | způsobilé | bez závad | 21. 6. 2017 |
| 29. 6. 2015 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | 40 949 km | způsobilé | bez závad | 29. 6. 2016 |
| 14. 10. 2014 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3106) | 13 896 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o. (IČO 46965904)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 6. 2015Vybavení zapsané v registru: ABSVybavení zapsané v registru: OMEZ. RYCHLOSTI
-
Nový vlastník a provozovatel Ing. Petr Volf (IČO 13138162)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJEEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJEEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-14-10-1295
-
Nový vlastník a provozovatel Ing. Petr Volf (IČO 13138162)Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 6. 2016 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-15-06-3374Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 6. 2016 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 6. 2017 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-16-06-1861Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 6. 2017 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 6. 2018 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-17-06-1433
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 7. 2019 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-18-07-0833
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 7. 2020 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-19-07-0947
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-19-09-1271
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu PRAHA HLAVNÍ MĚSTOVyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 6. 2022 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-21-06-0392Konec vyřazení z provozu PRAHA HLAVNÍ MĚSTO
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 6. 2023 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-22-06-0637
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 6. 2024 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-23-06-0234
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 6. 2025 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-24-06-0090
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 5. 2026 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-25-05-1476
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 5. 2027 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-26-05-0316
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- OMEZ. RYCHLOSTI
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (58)
Identifikace
- Tovární značka
- MAN
- Obchodní označení
- LION S COACH
- Typ
- / B.2007.46.006
- Varianta
- R0720AA7AA
- Verze
- 3553000035
- Typ kód
- B.2007.46.006
- VIN
- WMAR07ZZ4ET021069
- PČV
- 13104591
- Druh vozidla
- AUTOBUS
- Druh vozidla 2. ř.
- DÁLKOVÝ
- Kategorie vozidla
- M3
- Výrobce vozidla
- MAN TRUCK & BUS, AG, MNICHOV, SRN
- Datum 1. registrace
- 23. 6. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 23. 6. 2014
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- MAN TRUCK & BUS, AG, MNICHOV, SRN
- Typ motoru
- D 2676 LOH30
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 324 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12419
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Retarder
- ano
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 100
- Nejvyšší rychlost omezení
- 100
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 64/2012B
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 84/ 1350
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 12000/ 2550/ 3900
- Rozvor [mm]
- 6060
- Provozní hmotnost
- 13440
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 19700/ 18600
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7100/ 7100
12600/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3000/ 3000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 22700/ 21600
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 295/80 R 22.5 152 M / 22.5 X 8.25
295/80 R 22.5 152/148 M [2] / 22.5 X 8.25
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- MAN TRUCK & BUS, AG, MNICHOV, SRN
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 51 / 51 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A50-X
- ABS
- ano
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 2. 32. 4050
- ES/EU
- e4*2007/46*0099*
- Číslo TP
- UG026701
- Číslo ORV
- UAN310468
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- Dne 13.10.2014 zápis tažného zařízení třída A50-X.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WMAR07ZZ4ET021069
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.