MAN Lion's Coach C
- 2021
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 12419 cm³
- 346 kW ≈ 470 k
VINWMAR10ZZXLT034216
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 20:41 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WMAR10ZZXLT034216
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 2× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MAN
- Model
- Lion's Coach C
- Typ
- / B.2007.46.006
- Rok výroby
- 2021
- Datum 1. registrace
- 27. 1. 2021
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 1. 2021
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12419 cm³
- Výkon
- 346 kW
- Kategorie
- M3 – AUTOBUS
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: ČSAD Tišnov, spol. s r.o. (IČO 46905952) od 27. 1. 2021
- Vlastník: ČSAD Tišnov, spol. s r.o. (IČO 46905952) od 8. 4. 2026
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 27. 1. 2021 | První registrace | Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863) | Registr silničních vozidel |
| 27. 1. 2021 | Nový provozovatel | ČSAD Tišnov, spol. s r.o. (IČO 46905952) | Registr silničních vozidel |
| 8. 4. 2026 | Nový vlastník | ČSAD Tišnov, spol. s r.o. (IČO 46905952) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9. 2. 2026 | Opakovaná STK | Brno (č. 3757) | 589 070 km | způsobilé | bez závad | 21. 1. 2027 |
| 5. 2. 2026 | Měření emisí | Tišnov (č. 570304) | 588 273 km | způsobilé | bez závad | 5. 2. 2028 |
| 21. 1. 2026 | Pravidelná STK | Brno (č. 3757) | 587 054 km | dočasně způsobilé | 3 vážné
| 20. 2. 2026 |
| 20. 1. 2026 | Měření emisí | Tišnov (č. 570304) | 58 702 km nižší než dříve | nezpůsobilé | 2 vážné
| |
| 21. 1. 2025 | Pravidelná STK | Brno (č. 3757) | 328 080 km | způsobilé | bez závad | 21. 1. 2026 |
| 17. 1. 2025 | Měření emisí | Tišnov (č. 570304) | 323 852 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 17. 1. 2027 |
| 24. 1. 2024 | Pravidelná STK | Brno (č. 3757) | 953 941 km | způsobilé | bez závad | 24. 1. 2025 |
| 18. 1. 2024 | Měření emisí | Tišnov (č. 570304) | 947 555 km | způsobilé | bez závad | 18. 1. 2026 |
| 9. 2. 2023 | Opakovaná STK | Brno (č. 3757) | 591 958 km | způsobilé | bez závad | 24. 1. 2024 |
| 24. 1. 2023 | Pravidelná STK | Brno (č. 3757) | 579 271 km | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 23. 2. 2023 |
| 20. 1. 2023 | Měření emisí | Tišnov (č. 570304) | 575 048 km | způsobilé | bez závad | 20. 1. 2025 |
| 24. 1. 2022 | Pravidelná STK | Brno (č. 3757) | 217 455 km | způsobilé | bez závad | 24. 1. 2023 |
| 10. 1. 2022 | Měření emisí | Tišnov (č. 570304) | 206 928 km | způsobilé | bez závad | 10. 1. 2024 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863)Nový provozovatel ČSAD Tišnov, spol. s r.o. (IČO 46905952)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 1. 2022
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 1. 2023 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-22-01-1428
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 23. 2. 2023 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-23-01-1334
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 1. 2024 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-23-02-0506
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 1. 2025 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-24-01-1416
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 1. 2026 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-25-01-1039
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 20. 2. 2026 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-26-01-1213
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 1. 2027 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-26-02-0468
-
Nový vlastník ČSAD Tišnov, spol. s r.o. (IČO 46905952)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (48)
Identifikace
- Tovární značka
- MAN
- Obchodní označení
- Lion's Coach C
- Typ
- / B.2007.46.006
- Varianta
- R1020BZZZZAR1AA
- Verze
- J0ACE
- Typ kód
- B.2007.46.006
- VIN
- WMAR10ZZXLT034216
- PČV
- 16648070
- Druh vozidla
- AUTOBUS
- Druh vozidla 2. ř.
- DÁLKOVÝ
- Kategorie vozidla
- M3
- Výrobce vozidla
- MAN TRUCK & BUS SE, MNICHOV, SRN
- Rok výroby
- 2021
- Datum 1. registrace
- 27. 1. 2021
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 1. 2021
- Druh (typ)
- CA JEDNOPODLAŽNÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- MAN
- Typ motoru
- D2676LOH39
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 346 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12419
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 100
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2018/932, EURO 6 D
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.36
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 87/ 1350
- Za jízdy
- 77
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 13091/ 2550/ 3870
- Rozvor [mm]
- 7050
- Provozní hmotnost
- 14731
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 19700/ 19000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
12600/ 11500
/
/ - Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/70R22.5 156 L/ 22.5X9.00
315/70R22.5 150 L [2]/ 22.5X9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 51 / 51 /
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 6318-135-42
- ES/EU
- e4*2007/46*0099*42
- Číslo ORV
- UBN224099
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- [Alternativní provedení vozidla:
*35: dle provedení]
#D.2 (*5; *6; *7): B.2007.46.006; R1020BZZZZAR1AA; J0ACE
#V.9b (*17): 2018/932; EURO 6 D
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
M: 7050
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WMAR10ZZXLT034216
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.