MAN LION´S REGIO L

  • 2017
  • MODRÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 10518 cm³
  • 265 kW ≈ 360 k

VINWMAR13ZZ8HT026754

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 17:35 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WMAR13ZZ8HT026754

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
MAN
Model
LION´S REGIO L
Typ
/ B.2007.46.009
Datum 1. registrace
12. 10. 2017
Datum 1. registrace v ČR
12. 10. 2017
Barva
MODRÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
10518 cm³
Výkon
265 kW
Kategorie
M3 – AUTOBUS
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 30. 9. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
607 257 km
při prohlídce 30. 9. 2026
2
Vlastníci v registru
Tourbus, a.s.
od 6. 3. 2023

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
12. 10. 2017 První registrace SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) Registr silničních vozidel
12. 10. 2017 Nový provozovatel Tourbus, a.s. (IČO 48533076) Registr silničních vozidel
6. 3. 2023 Nový vlastník Tourbus, a.s. (IČO 48533076) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000600 000800 000 2019202120232025 8. 10. 2018: 66 491 km10. 10. 2018: 67 068 km3. 10. 2019: 142 259 km7. 10. 2019: 142 866 km1. 10. 2020: 202 948 km5. 10. 2020: 203 426 km15. 9. 2021: 257 388 km5. 10. 2021: 261 726 km3. 10. 2022: 340 011 km5. 10. 2022: 340 724 km21. 2. 2023: 366 827 km27. 9. 2023: 409 683 km6. 10. 2023: 411 326 km8. 10. 2024: 483 772 km8. 10. 2024: 483 777 km22. 9. 2025: 533 040 km1. 10. 2025: 535 404 km21. 9. 2026: 605 706 km30. 9. 2026: 607 257 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
30. 9. 2026 Pravidelná STK Brno (č. 3757) 607 257 km způsobilé bez závad 30. 9. 2027
21. 9. 2026 Měření emisí Brno (č. 570206) 605 706 km způsobilé bez závad 21. 9. 2027
1. 10. 2025 Pravidelná STK Brno (č. 3757) 535 404 km způsobilé bez závad 1. 10. 2026
22. 9. 2025 Měření emisí Brno (č. 570206) 533 040 km způsobilé bez závad 22. 9. 2026
8. 10. 2024 Pravidelná STK Brno (č. 3757) 483 777 km způsobilé bez závad 8. 10. 2025
8. 10. 2024 Měření emisí Brno (č. 570206) 483 772 km způsobilé bez závad 8. 10. 2025
6. 10. 2023 Pravidelná STK Brno (č. 3757) 411 326 km způsobilé bez závad 6. 10. 2024
27. 9. 2023 Měření emisí Brno (č. 570206) 409 683 km způsobilé bez závad 27. 9. 2024
21. 2. 2023 Evidenční kontrola Brno (č. 3757) 366 827 km způsobilé bez závad
5. 10. 2022 Pravidelná STK Brno (č. 3757) 340 724 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
5. 10. 2023
3. 10. 2022 Měření emisí Brno (č. 470287) 340 011 km způsobilé bez závad 3. 10. 2024
5. 10. 2021 Pravidelná STK Brno (č. 3757) 261 726 km způsobilé
2 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
5. 10. 2022
15. 9. 2021 Měření emisí Brno (č. 470287) 257 388 km způsobilé bez závad 15. 9. 2022
5. 10. 2020 Pravidelná STK Brno (č. 3757) 203 426 km způsobilé bez závad 5. 10. 2021
1. 10. 2020 Měření emisí Brno (č. 470287) 202 948 km způsobilé bez závad 1. 10. 2021
7. 10. 2019 Pravidelná STK Brno (č. 3757) 142 866 km způsobilé bez závad 7. 10. 2020
3. 10. 2019 Měření emisí Brno (č. 470287) 142 259 km způsobilé bez závad 3. 10. 2020
10. 10. 2018 Pravidelná STK Brno (č. 3757) 67 068 km způsobilé bez závad 10. 10. 2019
8. 10. 2018 Měření emisí Brno (č. 470287) 66 491 km způsobilé bez závad 8. 10. 2019

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)
    Nový provozovatel Tourbus, a.s. (IČO 48533076)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 12. 10. 2018
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 10. 2019 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-18-10-0617
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 10. 2020 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-19-10-0351
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 10. 2021 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-20-10-0165
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 10. 2022 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-21-10-0191
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 10. 2023 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-22-10-0292
  7. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-23-02-1165
  8. Nový vlastník Tourbus, a.s. (IČO 48533076)
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 10. 2024 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-23-10-0546
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 10. 2025 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-24-10-0523
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 10. 2026 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-25-10-0070
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 9. 2027 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-26-09-1767
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (60)

Identifikace

Tovární značka
MAN
Obchodní označení
LION´S REGIO L
Typ
/ B.2007.46.009
Varianta
R1319BZZZ*
Verze
2SAAB
Typ kód
B.2007.46.009
VIN
WMAR13ZZ8HT026754
PČV
14841443
Druh vozidla
AUTOBUS
Druh vozidla 2. ř.
MEZIMĚSTSKÝ
Kategorie vozidla
M3
Výrobce vozidla
MAN TRUCK & BUS, AG, MNICHOV, SRN
Datum 1. registrace
12. 10. 2017
Datum 1. registrace v ČR
12. 10. 2017
Druh (typ)
CA JEDNOPODLAŽNÍ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
MAN TRUCK & BUS, AG, MNICHOV, SRN
Typ motoru
D 2066 LUH34
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
265 / 1700
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
10518
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ - 1 STŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ano
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
100

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 627/2014C
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.5
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
88/ 1275
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
13900/ 2550/ 3400
Rozvor [mm]
6600; 1470
Provozní hmotnost
14300
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
25530/ 23920
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7100/ 7100
12600/ 12600
5830/ 5830
/
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
295/80 R22.5 152 M / 22.5 X 8.25
295/80 R22.5 152/148 M [2] / 22.5 X 8.25
295/80 R22.5 152/150 M / 22.5 X 8.25
/

Karoserie a výbava

Barva
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
102 / 61 / 41
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
10138-102-30
ES/EU
e4*2007/46*0201*
Číslo TP
UI276110
Číslo ORV
UBE690377
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
ČP 0001/8641428528, KN

Další ověření (externí odkazy)