MAN 26-403 FNL 6x2
- 1997
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 11967 cm³
- 294 kW ≈ 400 k
VINWMAT361105W031885
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 0:49 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WMAT361105W031885
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1997. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MAN
- Model
- 26-403 FNL 6x2
- Typ
- MAN 26-403 FNL 6X2 /
- Rok výroby
- 1997
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1997
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 12. 2001
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 11967 cm³
- Výkon
- 294 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Provozovatel: František Holubec (IČO 07567588) od 23. 4. 2020
- Vlastník: František Holubec (IČO 07567588) od 2. 10. 2023
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1997 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 5. 12. 2001 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 5. 12. 2001 | Nový vlastník a provozovatel | Martin Šálek (IČO 44953828) | Registr silničních vozidel |
| 5. 9. 2012 | Nový provozovatel | Miloš Kacetl (IČO 60407239) | Registr silničních vozidel |
| 24. 9. 2012 | Nový vlastník a provozovatel | Miloš Kacetl (IČO 60407239) | Registr silničních vozidel |
| 23. 4. 2020 | Nový vlastník | PERFECT INVEST, a.s. (IČO 27736997) | Registr silničních vozidel |
| 23. 4. 2020 | Nový provozovatel | František Holubec (IČO 07567588) | Registr silničních vozidel |
| 2. 10. 2023 | Nový vlastník | František Holubec (IČO 07567588) | Registr silničních vozidel |
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel Martin Šálek (IČO 44953828)
-
Konec: vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 11. 2012 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV
-
Nový provozovatel Miloš Kacetl (IČO 60407239)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 9. 2013 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE
-
Nový vlastník a provozovatel Miloš Kacetl (IČO 60407239)
-
Vyřazení z provozu TŘEBÍČ
-
Konec vyřazení z provozu TŘEBÍČ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 16. 10. 2013 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 9. 2014 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 9. 2015 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE
-
Technická silniční kontrola výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 15. 5. 2015 · stanice: MASARYKOVO NÁM. 116/6, 67401, TŘEBÍČTechnická silniční kontrola výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 15. 5. 2015 · stanice: MASARYKOVO NÁM. 116/6, 67401, TŘEBÍČ
-
Vybavení zapsané v registru: NESTANDARD. PNEU
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 9. 2015 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 9. 2016 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 9. 2017 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 10. 2018 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-17-10-0099
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 10. 2019 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-18-10-0205
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 8. 5. 2020 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-20-04-0278
-
Konec vyřazení z provozu MORAVSKÉ BUDĚJOVICE
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 4. 2021 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-20-04-0762
-
Nový vlastník PERFECT INVEST, a.s. (IČO 27736997)Nový provozovatel František Holubec (IČO 07567588)Konec vyřazení z provozu TŘEBÍČ
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Nový vlastník František Holubec (IČO 07567588)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Záznamy bez uvedeného data
- Nový vlastník – MONETA Leasing, s.r.o.
Zprávy z registru
- Zprávu zapsal: Halašková Libuše,Typ vozu: MAN 26.
- Zprávu zapsal: Halašková Libuše,Typ vozu: MAN 26.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 5. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- NESTANDARD. PNEU
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (61)
Identifikace
- Tovární značka
- MAN
- Obchodní označení
- 26-403 FNL 6x2
- Typ
- MAN 26-403 FNL 6X2 /
- VIN
- WMAT361105W031885
- PČV
- 11849568
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- SKLÁPĚČKOVÝ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- MAN NFZ, A.G., SRN
- Rok výroby
- 1997
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1997
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 12. 2001
- Druh (typ)
- SKLÁPĚCÍ S3
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- MAN NFZ, A.G., SRN
- Typ motoru
- D2866LF20
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 294 / 2000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 11967
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ - 1 PROSTŘEDNÍ
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 85
- Nejvyšší rychlost omezení
- 85
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 91/542 B
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 1.3
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 89/
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 9500/ 2550/ 3550
- Rozvor [mm]
- 4600+1350
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 11775
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 26000/ 26000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7500/ 7500
11500/ 11500
7500/ 7500
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 18000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 44000/ 44000
- Ložná délka
- 7100
- Ložná šířka
- 2420
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/80 R22.5 154G/ 22.5 x 9.00
315/80 R22.5 156/150G/ 22.5 x 9.00
315/80 R22.5 156/150G/ 22.5 x 9.00
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- MAN NFZ, A.G., SRN
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- C50-X, RINGFEDER 86G/150
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- Číslo TP
- UH320964
- Číslo ORV
- UBG146469
- Druh RZ
- NÁKLADNÍ
- Doplňkový text na TP
- INDIV. DOVOZ ZE SRNzástavní právo ve prospech FÚ Mor.Budejovice -c.j. 18745/07/332971/3955 ze 4.5.2007 -c.j.12635/09/332970703955 ze dne 8.5.2009 -c.j.29708/07/332971/3955 //159/12 zást.pr.FÚ MB c.j.39273/07332971/3955-ZÁNIK 851/2012
- Další záznamy
- Nezávislé topení WEBASTO THERMO 90.
Dne 29.4. 2015 zapsány alternativní pneu na 1 a 3 nápravě dle vyjádření MAN Truck & Bus
385/65 R22.5 160 K na ráfku 11.75. x 22.5.
Dne 21.9. 2016 vystaven druhopis TP za popsaný č. AP 325589
Technická způsobilost schválena individuálně v Brně dne 26.11. 2001.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WMAT361105W031885
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.