MAN 26.464 FNLLW/L
- 2000
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 12816 cm³
- 338 kW ≈ 460 k
VINWMAT37ZZZ1W040991
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 9:37 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WMAT37ZZZ1W040991
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2000. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MAN
- Model
- 26.464 FNLLW/L
- Typ
- MAN 26.464 FNLLW /
- Rok výroby
- 2000
- Datum 1. registrace
- 2. 8. 2000
- Datum 1. registrace v ČR
- 9. 3. 2005
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12816 cm³
- Výkon
- 338 kW
- Kategorie
- N3 – Nákladní automobil speciální
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Prokop mlýn Borovy s.r.o. (IČO 45355053) od 3. 2. 2010
- Provozovatel: Prokop mlýn Borovy s.r.o. (IČO 45355053) od 3. 2. 2010
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2. 8. 2000 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 9. 3. 2005 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 9. 3. 2005 | Nový vlastník | MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606) | Registr silničních vozidel |
| 9. 3. 2005 | Nový provozovatel | Hana Lesáková (IČO 41241703) | Registr silničních vozidel |
| 27. 1. 2010 | Nový provozovatel | MOTOR CZ a.s. (IČO 26214261) | Registr silničních vozidel |
| 3. 2. 2010 | Nový vlastník a provozovatel | Prokop mlýn Borovy s.r.o. (IČO 45355053) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21. 7. 2026 | Pravidelná STK | Klatovy (č. 3412) | 554 138 km | způsobilé | 5 lehkých
| 21. 7. 2027 |
| 21. 7. 2026 | Měření emisí | Klatovy (č. 140402) | 554 134 km | způsobilé | bez závad | 21. 7. 2027 |
| 18. 7. 2025 | Pravidelná STK | Klatovy (č. 3412) | 552 996 km | způsobilé | 3 lehké
| 18. 7. 2026 |
| 18. 7. 2025 | Měření emisí | Klatovy (č. 440415) | 552 995 km | způsobilé | bez závad | 18. 7. 2026 |
| 14. 6. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Klatovy (č. 3412) | 548 876 km | způsobilé | 4 lehké
| 14. 6. 2025 |
| 16. 6. 2023 | Pravidelná STK | Klatovy (č. 3412) | 544 559 km | způsobilé | 8 lehkých
| 16. 6. 2024 |
| 16. 6. 2023 | Měření emisí | Klatovy (č. 440416) | 544 554 km | způsobilé | bez závad | 16. 6. 2024 |
| 17. 6. 2022 | Pravidelná STK | Klatovy (č. 3412) | 541 893 km | způsobilé | 6 lehkých
| 17. 6. 2023 |
| 15. 6. 2022 | Měření emisí | Klatovy (č. 440416) | 541 888 km | způsobilé | bez závad | 15. 6. 2023 |
| 22. 6. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Klatovy (č. 3412) | 539 374 km | způsobilé | 5 lehkých
| 22. 6. 2022 |
| 27. 4. 2020 | Opakovaná STK | Klatovy (č. 3412) | 533 576 km | způsobilé | 5 lehkých
| 27. 4. 2021 |
| 27. 4. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Klatovy (č. 3412) | 533 572 km | dočasně způsobilé | 5 lehkých, 3 vážné
| 27. 4. 2021 |
| 25. 4. 2019 | Pravidelná STK | Klatovy (č. 3412) | 524 662 km | způsobilé | 7 lehkých
| 25. 4. 2020 |
| 24. 4. 2019 | Měření emisí | Klatovy (č. 440416) | 524 658 km | způsobilé | bez závad | 24. 4. 2020 |
| 23. 4. 2018 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | 513 901 km | způsobilé | 6 lehkých
| 23. 4. 2019 |
| 20. 4. 2018 | Měření emisí | Klatovy (č. 440416) | 513 897 km | – | bez závad | 20. 4. 2019 |
| 7. 4. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | 502 659 km | způsobilé | 5 lehkých
| 7. 4. 2018 |
| 15. 4. 2016 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | 492 217 km | způsobilé | 7 lehkých
| 7. 4. 2017 |
| 7. 4. 2016 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | 492 201 km | dočasně způsobilé | 7 lehkých, 1 vážná
| 7. 5. 2016 |
| 10. 4. 2015 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | 485 019 km | způsobilé | 8 lehkých
| 10. 4. 2016 |
| 16. 4. 2014 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | 475 359 km | způsobilé | 5 lehkých
| 16. 4. 2015 |
| 10. 4. 2013 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3419) | 460 721 km | způsobilé | 8 lehkých
| 10. 4. 2014 |
| 19. 3. 2012 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3419) | 453 693 km | způsobilé | 5 lehkých
| 19. 3. 2013 |
| 19. 3. 2012 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3419) | 453 686 km | dočasně způsobilé | 5 lehkých, 3 vážné
| 18. 4. 2012 |
| 15. 3. 2011 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3419) | 435 289 km | dočasně způsobilé | 5 lehkých, 1 vážná
| 14. 4. 2011 |
| 15. 3. 2011 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3419) | 435 308 km | způsobilé | 5 lehkých
| 15. 3. 2012 |
| 2. 2. 2010 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3318) | 411 017 km | způsobilé | 6 lehkých
| 1. 2. 2011 |
| 1. 2. 2010 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3318) | 411 009 km | způsobilé | bez závad | 1. 2. 2010 |
| 1. 2. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3318) | 411 009 km | nezpůsobilé | 6 lehkých, 2 vážné, 3 nebezpečné
| 1. 2. 2010 |
| 2. 3. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3611) | 410 741 km | způsobilé | 2 lehké
| 2. 3. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)Nový provozovatel Hana Lesáková (IČO 41241703)
-
Konec: vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)
-
Nový provozovatel MOTOR CZ a.s. (IČO 26214261)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK
-
Nový vlastník a provozovatel Prokop mlýn Borovy s.r.o. (IČO 45355053)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 3. 2013 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 4. 2014 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 4. 2015 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 4. 2016 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 7. 5. 2016 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 4. 2017 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 4. 2018 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-17-04-0084
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 4. 2019 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-18-04-0261
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 4. 2020 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-19-04-0283
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 27. 5. 2020 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-20-04-0262Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 4. 2021 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-20-04-0271
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 6. 2022 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-21-06-0273
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 6. 2023 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-22-06-0251
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 6. 2024 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-23-06-0213
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 6. 2025 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-24-06-0284
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 7. 2026 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-25-07-0224
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 7. 2027 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-26-07-0223
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- OMEZ. RYCHLOSTI
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
- ZÁVĚS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (58)
Identifikace
- Tovární značka
- MAN
- Obchodní označení
- 26.464 FNLLW/L
- Typ
- MAN 26.464 FNLLW /
- VIN
- WMAT37ZZZ1W040991
- PČV
- 10145592
- Druh vozidla
- Nákladní automobil speciální
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- MAN NFZ., MNICHOV, SRN
- Rok výroby
- 2000
- Datum 1. registrace
- 2. 8. 2000
- Datum 1. registrace v ČR
- 9. 3. 2005
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- MAN NFZ., MNICHOV, SRN
- Typ motoru
- D2876LF06
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 338 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12816
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ -1 STŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 1999/96A
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 89/ 1425
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 9500/ 2500/ 3150
- Rozvor [mm]
- 0
- Provozní hmotnost
- 9200
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 26000/ 26000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7500/ 7500
11500/ 11500
7500/ 7500
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 24000/ 24000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 42000/ 42000
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 1350
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/80 R 22.5 156/150 G/ 22.5 X 9.00
315/80 R 22.5 156/150 G (2)/ 22.5 X 9.00
315/80 R 22.5 156/150 G/ 22.5 X 9.00
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- MAN NFZ., MNICHOV, SRN
- Výrobní číslo karoserie
- WMAT37ZZZ1W040991
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA S ČEP 40 MM ROCKINGER 400/G150
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- UF763670
- Číslo ORV
- UAM122759
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- dovoz SRN UKONČENÍ LEASINGU-23.03.2009
- Další záznamy
- Alternativní použití pneumatik a ráfků dle dokumentace výrobce.
Vozidlo má třetí nápravu řiditelnou / natáčení v závislosti s natáčením předních kol /
Vozidlo je schváleno pro přepravu nebezpečných věcí ADR jako dopravní jednotka AT, OX.
Vozidlo splňuje požadavky zákona č.56/2001 Sb.
Dne 13.04.2016 provedena obnova VIN náhradní technologií.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WMAT37ZZZ1W040991
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.