MAN 26.414
- 2000
- ŽLUTÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 11967 cm³
- 301 kW ≈ 409 k
VINWMAT37ZZZ1W041002
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 0:19 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WMAT37ZZZ1W041002
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 3× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2000. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MAN
- Model
- MAN 26.414
- Typ
- MAN 26.414 FNL/FNLT / 26.414
- Rok výroby
- 2000
- Datum 1. registrace
- 25. 7. 2000
- Datum 1. registrace v ČR
- 8. 1. 2004
- Barva
- ŽLUTÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 11967 cm³
- Výkon
- 301 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: RENTAL DEALING s.r.o. (IČO 25209248) od 6. 3. 2024
- Provozovatel: BSG s.r.o. (IČO 02108232) od 28. 3. 2025
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 25. 7. 2000 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 8. 1. 2004 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 8. 1. 2004 | Nový vlastník | UNILEASING a.s. (IČO 25205552) | Registr silničních vozidel |
| 8. 1. 2004 | Nový provozovatel | GLOBTRANS TRADE s.r.o. "v likvidaci" (IČO 25869540) | Registr silničních vozidel |
| 18. 1. 2007 | Nový provozovatel | MARTIN OBERFALCER | Registr silničních vozidel |
| 5. 3. 2007 | Nový vlastník a provozovatel | BETONOVÉ STAVBY - GROUP, s.r.o. (IČO 64834131) | Registr silničních vozidel |
| 6. 3. 2024 | Nový vlastník | RENTAL DEALING s.r.o. (IČO 25209248) | Registr silničních vozidel |
| 28. 3. 2025 | Nový provozovatel | BSG s.r.o. (IČO 02108232) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27. 2. 2026 | Pravidelná STK | Klatovy (č. 3412) | 290 699 km | způsobilé | 6 lehkých
| 27. 2. 2027 |
| 27. 2. 2026 | Měření emisí | Klatovy (č. 440415) | 290 698 km | způsobilé | bez závad | 27. 2. 2027 |
| 27. 2. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Klatovy (č. 3412) | 262 766 km | způsobilé | 6 lehkých
| 27. 2. 2026 |
| 2. 8. 2024 | Technická silniční kontrola | Plzeň (č. 7703) | 241 913 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 13. 6. 2024 | Technická silniční kontrola | Plzeň (č. 7703) | 1 235 455 km | způsobilé | bez závad | |
| 29. 2. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Klatovy (č. 3412) | 223 287 km | způsobilé | 3 lehké
| 28. 2. 2025 |
| 13. 3. 2023 | Pravidelná STK | Klatovy (č. 3412) | 181 668 km | způsobilé | 8 lehkých
| 13. 3. 2024 |
| 13. 3. 2023 | Měření emisí | Klatovy (č. 440415) | 181 667 km | způsobilé | bez závad | 13. 3. 2024 |
| 11. 3. 2022 | Pravidelná STK | Klatovy (č. 3412) | 145 327 km | způsobilé | 9 lehkých
| 11. 3. 2023 |
| 10. 3. 2022 | Měření emisí | Klatovy (č. 440415) | 145 327 km | způsobilé | bez závad | 10. 3. 2023 |
| 11. 3. 2021 | Opakovaná STK | Klatovy (č. 3412) | 107 718 km | způsobilé | 7 lehkých
| 11. 3. 2022 |
| 11. 3. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Klatovy (č. 3412) | 107 696 km | nezpůsobilé | 7 lehkých, 1 vážná, 2 nebezpečné
| |
| 13. 3. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Klatovy (č. 3412) | 73 788 km | způsobilé | 7 lehkých
| 13. 3. 2021 |
| 14. 3. 2019 | Pravidelná STK | Klatovy (č. 3412) | 37 038 km | způsobilé | 9 lehkých
| 14. 3. 2020 |
| 14. 3. 2019 | Měření emisí | Klatovy (č. 440415) | 37 037 km | způsobilé | bez závad | 14. 3. 2020 |
| 29. 3. 2018 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3419) | 8 552 km | způsobilé | 9 lehkých
| 15. 3. 2019 |
| 15. 3. 2018 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3419) | 7 861 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 9 lehkých, 1 vážná
| 14. 4. 2018 |
| 15. 3. 2018 | Měření emisí | Chrastavice (č. 440114) | 7 860 km nižší než dříve | – | bez závad | 15. 3. 2019 |
| 18. 5. 2017 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | 981 056 km | způsobilé | 8 lehkých
| 18. 4. 2018 |
| 18. 4. 2017 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | 979 526 km | dočasně způsobilé | 8 lehkých, 2 vážné
| 18. 5. 2017 |
| 22. 3. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | 978 060 km | dočasně způsobilé | 8 lehkých, 5 vážných
| 21. 4. 2017 |
| 16. 8. 2016 | TSK - Opakovaná | Plzeňský kraj (č. 3412) | 962 946 km | způsobilé | bez závad | 22. 3. 2017 |
| 9. 8. 2016 | Technická silniční kontrola | Plzeňský kraj (č. 8404) | 961 598 km | dočasně způsobilé | 2 vážné
| 27. 8. 2016 |
| 19. 4. 2016 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | 951 342 km | způsobilé | 5 lehkých
| 22. 3. 2017 |
| 22. 3. 2016 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | 948 159 km | dočasně způsobilé | 5 lehkých, 2 vážné
| 21. 4. 2016 |
| 23. 3. 2015 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | 932 081 km | způsobilé | 8 lehkých
| 23. 3. 2016 |
| 17. 3. 2014 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | 905 420 km | způsobilé | 8 lehkých
| 10. 3. 2015 |
| 10. 3. 2014 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | 905 296 km | dočasně způsobilé | 8 lehkých, 6 vážných
| 9. 4. 2014 |
| 28. 3. 2013 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | 877 468 km | způsobilé | 5 lehkých
| 1. 3. 2014 |
| 1. 3. 2013 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | 875 763 km | dočasně způsobilé | 5 lehkých, 1 vážná
| 31. 3. 2013 |
| 1. 3. 2012 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | 837 614 km | způsobilé | 5 lehkých
| 1. 3. 2013 |
| 3. 3. 2011 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | 798 766 km | způsobilé | 7 lehkých
| 3. 3. 2012 |
| 3. 3. 2010 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | 759 692 km | způsobilé | 6 lehkých
| 3. 3. 2011 |
| 4. 3. 2009 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | 730 389 km | způsobilé | 5 lehkých
| 4. 3. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový vlastník UNILEASING a.s. (IČO 25205552)Nový provozovatel GLOBTRANS TRADE s.r.o. "v likvidaci" (IČO 25869540)Vybavení zapsané v registru: ABSVybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Konec: vlastník UNILEASING a.s. (IČO 25205552)
-
Nový provozovatel MARTIN OBERFALCER
-
Evidenční kontrola výsledek: nezjištěn · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 339 01, KLATOVY
-
Nový vlastník a provozovatel BETONOVÉ STAVBY - GROUP, s.r.o. (IČO 64834131)
-
Vybavení zapsané v registru: HYDRAULICKÁ RUKA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2010 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 339 01, KLATOVY · protokol CZ-3412-09-03-0054
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 3. 2011 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 339 01, KLATOVY · protokol CZ-3412-10-03-0044
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 3. 2012 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 339 01, KLATOVY · protokol CZ-3412-11-03-0045
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 3. 2013 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 339 01, KLATOVYPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 3. 2013 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 339 01, KLATOVY · protokol CZ-3412-12-03-0019
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 31. 3. 2013 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 339 01, KLATOVY · protokol CZ-3412-13-03-0019Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 31. 3. 2013 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 339 01, KLATOVY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 3. 2014 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 339 01, KLATOVY · protokol CZ-3412-13-03-0334Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 3. 2014 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 339 01, KLATOVY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 9. 4. 2014 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 339 01, KLATOVYPravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 9. 4. 2014 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 339 01, KLATOVY · protokol CZ-3412-14-03-0116
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 3. 2015 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 339 01, KLATOVY · protokol CZ-3412-14-03-0192Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 3. 2015 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 339 01, KLATOVY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 3. 2016 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 339 01, KLATOVY · protokol CZ-3412-15-03-0265Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 3. 2016 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 339 01, KLATOVY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 21. 4. 2016 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 339 01, KLATOVYPravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 21. 4. 2016 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 339 01, KLATOVY · protokol CZ-3412-16-03-0234
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 3. 2017 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 339 01, KLATOVY · protokol CZ-3412-16-04-0228Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 3. 2017 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 339 01, KLATOVY
-
Technická silniční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 27. 8. 2016 · stanice: NÁMĚSTÍ MÍRU 62, 339 01, KLATOVYTechnická silniční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 27. 8. 2016 · stanice: NÁMĚSTÍ MÍRU 62, 339 01, KLATOVY · protokol CZ-8404-16-07-0005
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 339 01, KLATOVY · protokol CZ-3412-16-08-0151Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 339 01, KLATOVY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 21. 4. 2017 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 339 01, KLATOVY · protokol CZ-3412-17-03-0253
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 18. 5. 2017 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 339 01, KLATOVY · protokol CZ-3412-17-04-0165
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 4. 2018 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 339 01, KLATOVY · protokol CZ-3412-17-05-0166
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 14. 4. 2018 · stanice: CHRASTAVICE 111, 344 01, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-18-03-0609
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 3. 2019 · stanice: CHRASTAVICE 111, 344 01, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-18-03-1385
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 3. 2020 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 339 01, KLATOVY · protokol CZ-3412-19-03-0135
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 3. 2021 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 339 01, KLATOVY · protokol CZ-3412-20-03-0163
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 339 01, KLATOVY · protokol CZ-3412-21-03-0117Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 3. 2022 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 339 01, KLATOVY · protokol CZ-3412-21-03-0123
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 3. 2023 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 339 01, KLATOVY · protokol CZ-3412-22-03-0140
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 3. 2024 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 339 01, KLATOVY · protokol CZ-3412-23-03-0139
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 2. 2025 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 339 01, KLATOVY · protokol CZ-3412-24-02-0434
-
Nový vlastník RENTAL DEALING s.r.o. (IČO 25209248)
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Nádražní, 302 28, Plzeň · protokol CZ-7703-24-06-0089
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Nádražní, 302 28, Plzeň · protokol CZ-7703-24-08-0009
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 2. 2026 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 339 01, KLATOVY · protokol CZ-3412-25-02-0311
-
Nový provozovatel BSG s.r.o. (IČO 02108232)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 2. 2027 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 339 01, KLATOVY · protokol CZ-3412-26-02-0319
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- HYDRAULICKÁ RUKA
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (58)
Identifikace
- Tovární značka
- MAN
- Obchodní označení
- MAN 26.414
- Typ
- MAN 26.414 FNL/FNLT / 26.414
- Typ kód
- 26.414
- VIN
- WMAT37ZZZ1W041002
- PČV
- 4913785
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Kategorie vozidla
- N3
- Rok výroby
- 2000
- Datum 1. registrace
- 25. 7. 2000
- Datum 1. registrace v ČR
- 8. 1. 2004
- Druh (typ)
- VALNÍKOVÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- MAN, SRN
- Typ motoru
- D2866LF31
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 301 / 2000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 11967
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ -1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 1999/96A
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 1,3
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 88
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 9450/ 2500/ 3950
- Rozvor [mm]
- 4 630+1 350
- Provozní hmotnost
- 10250
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 26000/ 26000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7 500/ 7 500
11 500/ 11 500
7 500/ 7 500
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 18000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 40000/ 40000
- Ložná délka
- 7000
- Ložná šířka
- 2500
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/80 R 22.5 154/150G/ 22.5 X 9.00
315/80 R 22.5 154/150G [ 2 ]/ 22.5 X 9.00
315/80 R 22.5 154/150G/ 22.5 X 9.00
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- WALHET
- Barva
- ŽLUTÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA C50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo ORV
- UBK418529
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- Alternat.montáž pneu 295/80 R 22,5 a pneu 385/65 R22,5, Hydraulická ruka DNE 06.03.2024 NA ŽÁDOST TP Č. UK253829 PONECHAT.
- Další záznamy
- DATUM PRVNÍ REGISTRACE VOZIDLA V ZAHRANIČÍ: 25.7.2000.
PLNÍ USTANOVENÍ ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*18: 44 000/44 000
*19: TŘÍDA S (ČEP 40 MM, RINGFEDER 2040/G150)
ALTERNATIVNÍ PNEU: 295/80 R22.5; 385/65 R22.5
HYDRAULICKÝ NAKLÁDACÍ JEŘÁB - HNJ, PALFINGER, TYP: PK 19 000 C.
*7: VALNÍKOVÁ
DNE 27.03.2018-OPRAVA DLE SKUTEČNOSTI*21 2. 22.5 X 9.00; 315/80 R 22.5 154/150G [ 2 ]
NA VOZIDLE JE NAMONTOVÁNA HNJ SCHVÁLENÁ MDCR S-0097.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WMAT37ZZZ1W041002
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.