MAN 26.414 26.414

  • 2001
  • ČERNÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 11967 cm³
  • 301 kW ≈ 409 k

VINWMAT37ZZZ1W042199

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 14:34 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WMAT37ZZZ1W042199

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 2× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 9 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 1 den (19. 11. 2014 až 20. 11. 2014). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2001. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
MAN 26.414
Model
26.414
Typ
/ F 2001
Rok výroby
2001
Datum 1. registrace
3. 1. 2001
Datum 1. registrace v ČR
19. 4. 2004
Barva
ČERNÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
11967 cm³
Výkon
301 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Stav tachometru
968 367 km
při prohlídce 20. 4. 2026
stav v některé prohlídce nižší než dříve
9
Vlastníků v registru
AGROCENTRUM HRUŠOVANY, spol. s r.o.
od 6. 5. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
3. 1. 2001 První registrace Registr silničních vozidel
19. 4. 2004 První registrace v ČR Registr silničních vozidel
19. 4. 2004 Nový provozovatel Ladislav Borkovec (IČO 18279775) Registr silničních vozidel
14. 7. 2004 Nový provozovatel RADEK PILAR VARNSDORF MLADOBOLESLAVSKÁ C.1363 Registr silničních vozidel
8. 6. 2007 Nový vlastník Erste Leasing, a.s. (IČO 16325460) Registr silničních vozidel
8. 6. 2007 Nový provozovatel SCRAPSERVIS spol. s r.o. (IČO 49815431) Registr silničních vozidel
9. 3. 2009 Nový provozovatel UNIFINANCE A.S. POD SKALKOU 2234/9 JABLONEC NAD NISOU Registr silničních vozidel
19. 3. 2009 Nový provozovatel Unifinance a.s., v likvidaci (IČO 28360699) Registr silničních vozidel
3. 4. 2009 Nový provozovatel Josef Šusta (IČO 12759082) Registr silničních vozidel
14. 9. 2009 Nový provozovatel JASPO - AUTODOPRAVA s.r.o. (IČO 25175637) Registr silničních vozidel
17. 3. 2010 Nový vlastník FORMANS TRUCKS s.r.o. "v likvidaci" (IČO 25914863) Registr silničních vozidel
17. 3. 2010 Nový provozovatel FORMANS TRUCKS S.R.O. PAPÍRENSKÁ 720,PASKOV Registr silničních vozidel
22. 3. 2010 Nový provozovatel AJ-TIS spol. s r. o. v likvidaci (IČO 61947067) Registr silničních vozidel
19. 11. 2014 Nový vlastník FORMANS TRUCKS s.r.o. "v likvidaci" (IČO 25914863) Registr silničních vozidel
19. 11. 2014 Nový provozovatel DRCENÍ OLOMOUC s.r.o. (IČO 03332225) Registr silničních vozidel
20. 11. 2014 Nový vlastník FORMANS TRUCKS s.r.o. "v likvidaci" (IČO 25914863) Registr silničních vozidel
20. 11. 2014 Nový provozovatel DRCENÍ OLOMOUC s.r.o. (IČO 03332225) Registr silničních vozidel
1. 11. 2016 Nový vlastník DRCENÍ OLOMOUC s.r.o. (IČO 03332225) Registr silničních vozidel
3. 11. 2016 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
25. 3. 2019 Nový vlastník a provozovatel HUKOTRANS, spol. s r.o. (IČO 60706406) Registr silničních vozidel
6. 5. 2026 Nový vlastník a provozovatel AGROCENTRUM HRUŠOVANY, spol. s r.o. (IČO 48529427) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

250 000500 000750 0001 000 000 201020132016201920222025 9. 3. 2009: 730 000 km25. 8. 2009: 523 546 km22. 3. 2010: 540 000 km22. 9. 2010: 350 000 km7. 10. 2011: 768 320 km10. 10. 2012: 777 107 km21. 10. 2013: 786 753 km20. 10. 2014: 797 707 km20. 11. 2014: 801 400 km6. 11. 2015: 807 538 km6. 4. 2016: 810 251 km26. 10. 2016: 820 538 km26. 10. 2016: 820 538 km27. 10. 2017: 864 365 km20. 2. 2019: 877 085 km18. 3. 2019: 879 698 km25. 2. 2020: 895 375 km26. 3. 2020: 897 238 km18. 1. 2022: 924 827 km3. 3. 2022: 925 324 km17. 4. 2023: 935 934 km22. 4. 2024: 948 134 km30. 4. 2024: 948 411 km22. 4. 2025: 959 561 km15. 4. 2026: 968 250 km20. 4. 2026: 968 367 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
20. 4. 2026 Pravidelná STK Kroměříž (č. 3729) 968 367 km způsobilé
5 lehkých
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 4.11.2.1 Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
20. 4. 2027
15. 4. 2026 Měření emisí Uherské Hradiště (č. 571104) 968 250 km způsobilé bez závad 15. 4. 2027
22. 4. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Kroměříž (č. 3729) 959 561 km způsobilé
4 lehké
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.11.2.1 Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
22. 4. 2026
30. 4. 2024 Opakovaná STK Kroměříž (č. 3729) 948 411 km způsobilé
3 lehké
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
22. 4. 2025
22. 4. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Kroměříž (č. 3729) 948 134 km dočasně způsobilé
4 lehké, 1 vážná
  • 1.1.18.2 Výrazný rozdíl zdvihu pák brzdových klíčů na nápravě nebo seřízení zdvihu pák brzdových klíčů neodpovídá požadavkům výrobce. vážná
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
22. 4. 2025
17. 4. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Kroměříž (č. 3729) 935 934 km způsobilé
9 lehkých
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.6.2.3.2 Pro nepovinný (volitelný) zpětný světlomet použito světelné zařízení, určené pro jinou funkci osvětlení (např. dálkový, pracovní nebo mlhový světlomet). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
17. 4. 2024
3. 3. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Kroměříž (č. 3729) 925 324 km způsobilé
9 lehkých
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.6.2.3.2 Pro nepovinný (volitelný) zpětný světlomet použito světelné zařízení, určené pro jinou funkci osvětlení (např. dálkový, pracovní nebo mlhový světlomet). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
3. 3. 2023
18. 1. 2022 Měření emisí Uherské Hradiště (č. 571104) 924 827 km způsobilé bez závad 18. 1. 2023
26. 3. 2020 Opakovaná STK Kroměříž (č. 3729) 897 238 km způsobilé
5 lehkých
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.6.1.1 Sedadlo má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
25. 2. 2021
25. 2. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Kroměříž (č. 3729) 895 375 km dočasně způsobilé
7 lehkých, 5 vážných
  • 0.1.2.2 Uchycení tabulky registrační značky není spolehlivé, takže tabulka registrační značky může upadnout. vážná
  • 0.2.1.2 Identifikační číslo / výrobní číslo je neúplné nebo nečitelné nebo vyrezlé nebo jinak poškozené. vážná
  • 1.1.15.6.1 Pohyby pák / táhel brzdového systému svědčící o nadměrném opotřebení nebo o nesprávném seřízení. vážná
  • 1.2.1.5 Kolísání brzdné síly v průběhu každého úplného otočení kola na válcové zkušebně brzd přesahuje + 10 %. vážná
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.7.1.1.2 Zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky poškozené, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti nebo nezpůsobuje vyzařování bílého světla směrem vzad. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.2.1 Na karosérii, kabině nebo nástavbě vozidla se vyskytují nebezpečné vnější díly, které mohou způsobit zachycení nebo zranění osob. vážná
  • 6.2.6.1.1 Sedadlo má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
25. 2. 2021
18. 3. 2019 Opakovaná STK Olomouc (č. 3818) 879 698 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.7.1.1.2 Zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky poškozené, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti nebo nezpůsobuje vyzařování bílého světla směrem vzad. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
20. 2. 2020
20. 2. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Olomouc (č. 3818) 877 085 km dočasně způsobilé
5 lehkých, 10 vážných
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.18.1.2 Po odbrzdění se nevrací některý brzdový klíč na nápravě do původní polohy (výrazný rozdíl). vážná
  • 1.2.1.2.2 Rozdíl brzdných sil (při brzdění nebo odbrzdění) na kolech téže nápravy je větší než 30 %. V případě jízdní zkoušky se vozidlo nadměrně vychyluje z přímého směru. vážná
  • 4.2.1.1.2 Nesvítí některá obrysová svítilna. vážná
  • 4.5.1.1.2 Nesvítí zadní mlhová svítilna na straně přivrácené do středu vozovky. vážná
  • 4.7.1.2.2 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí žádný světelný zdroj. vážná
  • 4.8.1.1.5 Deska zadního značení poškozená, deformovaná nebo barevně změněná tak (např. od slunce), že poškození zjevně negativně ovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost) nebo může způsobit zranění (ostré hrany). vážná
  • 5.3.1.4.1 V pohyblivém uložení (pouzdra / čepy / silentbloky / tyčky s kulovými čepy) zařízení stabilizátoru jsou větší vůle než provozní nebo některé spojovací prvky jsou uvolněné, prasklé nebo chybí nebo spojení neodpovídá požadavkům. vážná
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.2 Výfukový systém zjevně netěsný. vážná
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.1.2 Zástěrka / zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie, je-li vyžadováno, chybí nebo je poškozené natolik, že neplní svoji funkci. vážná
  • 7.9.4 Montážní štítek záznamového zařízení chybí nebo je porušen tak, že není čitelný nebo je překročena lhůta pro periodickou prohlídku záznamového zařízení nebo není montážní štítek v souladu s požadavky. vážná
20. 2. 2020
27. 10. 2017 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3818) 864 365 km způsobilé
3 lehké
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
27. 10. 2018
26. 10. 2016 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3818) 820 538 km způsobilé
3 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
26. 10. 2017
26. 10. 2016 Evidenční kontrola Olomoucký kraj (č. 3818) 820 538 km způsobilé bez závad
6. 4. 2016 Evidenční kontrola Olomoucký kraj (č. 3818) 810 251 km dočasně způsobilé
1 vážná
  • 0.3.1.1 Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá dokumentaci vozidla (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, barva vozidla, ABS, apod.). vážná
6. 11. 2015 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3818) 807 538 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
6. 11. 2016
20. 11. 2014 Evidenční kontrola Olomoucký kraj (č. 3818) 801 400 km způsobilé bez závad
20. 10. 2014 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3818) 797 707 km způsobilé
3 lehké
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
20. 10. 2015
21. 10. 2013 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3818) 786 753 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
21. 10. 2014
10. 10. 2012 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3818) 777 107 km způsobilé
3 lehké
  • 2.4.1 Seřízení sbíhavosti (rozbíhavost) kol řízené nápravy přesahuje povolené tolerance lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
10. 10. 2013
7. 10. 2011 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3818) 768 320 km způsobilé
2 lehké
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
7. 10. 2012
22. 9. 2010 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3818) 350 000 km nižší než dříve způsobilé
3 lehké
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5203 Některé zpětné zrcátko je uvolněné nebo mírně poškozené, avšak doposud použitelné (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
22. 9. 2011
22. 3. 2010 Evidenční kontrola Olomoucký kraj (č. 3818) 540 000 km způsobilé bez závad 22. 3. 2010
25. 8. 2009 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3223) 523 546 km nižší než dříve způsobilé
5 lehkých
  • 2171 Zdvihy pák klíčů brzd na vozidle nejsou stejně dlouhé, avšak žádný nepřesahuje přípustnou mez (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4074 Pneumatika dře o jiné části vozidla (poškození pneumatiky). (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4164 Zkrutná tyč stabilizátoru, případně pružná vodící lůžka jsou mírně poškozená (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6034 Světlomet má prasklé sklo, tento stav nemá vliv na seřízení ani funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6222 Svítí jen část osvětlení zadní tabulky státní poznávací značky (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
25. 8. 2010
9. 3. 2009 Evidenční kontrola Liberecký kraj (č. 3512) 730 000 km způsobilé bez závad 9. 3. 2009

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. První registrace v ČR
    Nový provozovatel Ladislav Borkovec (IČO 18279775)
  3. Nový provozovatel RADEK PILAR VARNSDORF MLADOBOLESLAVSKÁ C.1363
  4. Nový vlastník Erste Leasing, a.s. (IČO 16325460)
    Nový provozovatel SCRAPSERVIS spol. s r.o. (IČO 49815431)
  5. Konec: vlastník Erste Leasing, a.s. (IČO 16325460)
  6. Nový provozovatel UNIFINANCE A.S. POD SKALKOU 2234/9 JABLONEC NAD NISOU
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LIBERECKÁ 558, 47301, NOVÝ BOR · protokol CZ-3512-09-03-0157
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LIBERECKÁ 558, 47301, NOVÝ BOR
  7. Nový provozovatel Unifinance a.s., v likvidaci (IČO 28360699)
  8. Nový provozovatel Josef Šusta (IČO 12759082)
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 8. 2010 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 8. 2010 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-09-08-1339
  10. Nový provozovatel JASPO - AUTODOPRAVA s.r.o. (IČO 25175637)
  11. Nový vlastník FORMANS TRUCKS s.r.o. "v likvidaci" (IČO 25914863)
    Nový provozovatel FORMANS TRUCKS S.R.O. PAPÍRENSKÁ 720,PASKOV
  12. Nový provozovatel AJ-TIS spol. s r. o. v likvidaci (IČO 61947067)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-10-03-0546
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 9. 2011 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-10-09-0411
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 9. 2011 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 10. 2012 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-11-10-0141
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 10. 2012 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 10. 2013 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 10. 2013 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-12-10-0261
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 10. 2014 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-13-10-0453
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 10. 2014 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 10. 2015 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-14-10-0457
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 10. 2015 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC
  18. Nový vlastník FORMANS TRUCKS s.r.o. "v likvidaci" (IČO 25914863)
    Nový provozovatel DRCENÍ OLOMOUC s.r.o. (IČO 03332225)
  19. Nový vlastník FORMANS TRUCKS s.r.o. "v likvidaci" (IČO 25914863)
    Nový provozovatel DRCENÍ OLOMOUC s.r.o. (IČO 03332225)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-14-11-0404
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 11. 2016 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-15-11-0175
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 11. 2016 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC
  21. Evidenční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-16-04-0130
    Evidenční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC
    Evidenční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC
  22. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-16-10-0712
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 10. 2017 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 10. 2017 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-16-10-0711
  23. Nový vlastník DRCENÍ OLOMOUC s.r.o. (IČO 03332225)
  24. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  25. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 10. 2018 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-17-10-0823
  26. Vyřazení z provozu OLOMOUC
  27. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 22. 3. 2019 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-19-02-0474
    Konec vyřazení z provozu OLOMOUC
  28. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 2. 2020 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-19-03-0497
  29. Nový vlastník a provozovatel HUKOTRANS, spol. s r.o. (IČO 60706406)
  30. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 26. 3. 2020 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-20-02-0242
  31. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 2. 2021 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-20-03-0268
  32. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 3. 2023 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-22-03-0040
  33. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 4. 2024 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-23-04-0085
  34. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 22. 5. 2024 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-24-04-0210
  35. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 4. 2025 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-24-04-0289
  36. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 4. 2026 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-25-04-0181
  37. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 4. 2027 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-26-04-0145
  38. Nový vlastník a provozovatel AGROCENTRUM HRUŠOVANY, spol. s r.o. (IČO 48529427)
  39. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Zprávy z registru

  • Zprávu zapsal: Halašková Libuše,Typ vozu: MAN 26.
  • Zprávu zapsal: Halašková Libuše,Typ vozu: MAN 26.
  • Hukotrans - nečit.VIN
  • Alternativní rozměr pneumatik

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 9. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (66)

Identifikace

Tovární značka
MAN 26.414
Obchodní označení
26.414
Typ
/ F 2001
Varianta
A240
Typ kód
F 2001
VIN
WMAT37ZZZ1W042199
PČV
10060237
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
NOSIČ KONTEJNERŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
MAN, NFZ, MNICHOV, SRN
Rok výroby
2001
Datum 1. registrace
3. 1. 2001
Datum 1. registrace v ČR
19. 4. 2004
Druh (typ)
NOSIČ KONTEJNERŮ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
MAN, NFZ, MNICHOV, SRN
Typ motoru
D2866 LF31
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
301 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
11967
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ -1 STŘEDNÍ
Hydropohon
ano
Retarder
ano
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Nejvyšší rychlost omezení
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 96/1
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 2
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.3
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
88/ 1425
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
9300/ 2500/ 3650
Rozvor [mm]
4 600 + 1 350
Provozní hmotnost
9600
Hmotnosti zatížení SZ
1000
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
26000/ 26000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7 500/ 7 500
11 500/ 11 500
7 500/ 7 500
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
24000/ 24000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
50000/ 40000
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/60 R 22.5 154/150G/ 22.5 X 9.0
315/60 R 22.5 154/150G [2)/ 22.5 X9.00
315/60 R 22.5 154/150 G/ 22.5 X 9.0
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
MAN, NFZ, MNICHOV, SRN
Barva
ČERNÁ
Barva doplňková
ČERNÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA C50-X TYP E 509
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
Číslo ORV
UBL159492
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
TZ TŘÍDA C50-X TYP E509 ORLANDI, DEPOZIT 5361/2018; 18.05.2022 ZÁPIS VYRAŽENÍ PŮVODNÍHO VIN NÁHRADNÍ TECHNOLOGIÍ;
Další záznamy
ALTERNATIVNÍ POUŽITÍ PNEU: 385/65 R 22,5 152 L NA RÁFKU 22.5 X 11.75
Zapsána výměna TZ třídy S čep 40 mm za TZ třídy C50-X typ E 509.
ALTERNATIVNĚ:
*20-21:315/80 R 22.5 156/150 K; 9.00 x 22.5

Další ověření (externí odkazy)