MUELLER MITTELTAL T3 30.0
- 2002
- BÍLÁ
- .
VINWMM00000020046375
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 15:27 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WMM00000020046375
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 18. 12. 2025 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2002. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MUELLER MITTELTAL
- Model
- T3 30.0
- Typ
- MUELLER MITTELTAL T3 30.0 /
- Rok výroby
- 2002
- Datum 1. registrace
- 17. 5. 2002
- Datum 1. registrace v ČR
- 19. 3. 2004
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- .
- Kategorie
- O4 – PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Tomáš Mazal (IČO 76047407) od 21. 1. 2025
- Provozovatel: Tomáš Mazal (IČO 76047407) od 21. 1. 2025
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 17. 5. 2002 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 19. 3. 2004 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 19. 3. 2004 | Nový vlastník a provozovatel | STARKON Nová Říše, spol. s r.o. (IČO 63472724) | Registr silničních vozidel |
| 21. 1. 2025 | Nový vlastník a provozovatel | Tomáš Mazal (IČO 76047407) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18. 12. 2024 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | – | způsobilé | 1 lehká
| 18. 12. 2025 |
| 11. 7. 2024 | Pravidelná STK | Jihlava (č. 3714) | – | dočasně způsobilé | 6 vážných
| 10. 8. 2024 |
| 12. 7. 2023 | Pravidelná STK | Jihlava (č. 3714) | – | způsobilé | 1 lehká
| 12. 7. 2024 |
| 15. 7. 2022 | Pravidelná STK | Třebíč (č. 3711) | – | způsobilé | 4 lehké
| 15. 7. 2023 |
| 15. 7. 2021 | Pravidelná STK | Jihlava (č. 3714) | – | způsobilé | 1 lehká
| 15. 7. 2022 |
| 17. 7. 2020 | Pravidelná STK | Jihlava (č. 3714) | – | způsobilé | 1 lehká
| 17. 7. 2021 |
| 8. 8. 2019 | Opakovaná STK | Moravské Budějovice (č. 3730) | – | způsobilé | 2 lehké
| 24. 7. 2020 |
| 24. 7. 2019 | Pravidelná STK | Moravské Budějovice (č. 3730) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 5 vážných
| 23. 8. 2019 |
| 22. 5. 2018 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3714) | – | způsobilé | 3 lehké
| 22. 5. 2019 |
| 1. 6. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3730) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 1. 6. 2018 |
| 28. 6. 2016 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3714) | – | způsobilé | 2 lehké
| 27. 5. 2017 |
| 27. 5. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3714) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 1 vážná
| 26. 6. 2016 |
| 20. 5. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3714) | – | způsobilé | 2 lehké
| 20. 5. 2016 |
| 16. 5. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3730) | 140 000 km | způsobilé | 6 lehkých
| 16. 5. 2015 |
| 7. 6. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3714) | – | způsobilé | 2 lehké
| 7. 6. 2014 |
| 24. 5. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3714) | – | způsobilé | 1 lehká
| 24. 5. 2013 |
| 26. 5. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3714) | – | způsobilé | 2 lehké
| 26. 5. 2012 |
| 13. 5. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3714) | – | způsobilé | 4 lehké
| 13. 5. 2011 |
| 14. 5. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3714) | – | způsobilé | 3 lehké
| 14. 5. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel STARKON Nová Říše, spol. s r.o. (IČO 63472724)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 5. 2013 · stanice: BRTNICKÁ 23, 58601, JIHLAVA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 6. 2014 · stanice: BRTNICKÁ 23, 58601, JIHLAVA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 5. 2015 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 5. 2016 · stanice: BRTNICKÁ 23, 58601, JIHLAVA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 26. 6. 2016 · stanice: BRTNICKÁ 23, 58601, JIHLAVA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 5. 2017 · stanice: BRTNICKÁ 23, 58601, JIHLAVA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 6. 2018 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-17-06-0030
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 5. 2019 · stanice: BRTNICKÁ 23, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3714-18-05-0146
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 23. 8. 2019 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-19-07-0939
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 7. 2020 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-19-08-0264
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 7. 2021 · stanice: BRTNICKÁ 23, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3714-20-07-0102
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 7. 2022 · stanice: BRTNICKÁ 23, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3714-21-07-0067
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 7. 2023 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 154, 67401, TŘEBÍČ, JEJKOV · protokol CZ-3711-22-07-0091
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 7. 2024 · stanice: BRTNICKÁ 23, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3714-23-07-0035
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 10. 8. 2024 · stanice: BRTNICKÁ 23, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3714-24-07-0058
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 12. 2025 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-24-12-1391
-
Nový vlastník a provozovatel Tomáš Mazal (IČO 76047407)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (48)
Identifikace
- Tovární značka
- MUELLER MITTELTAL
- Obchodní označení
- T3 30.0
- Typ
- MUELLER MITTELTAL T3 30.0 /
- VIN
- WMM00000020046375
- PČV
- 11846705
- Druh vozidla
- PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
- Druh vozidla 2. ř.
- PLOŠINOVÝ
- Kategorie vozidla
- O4
- Výrobce vozidla
- MUELLER , BAIERSBRONN, SRN
- Rok výroby
- 2002
- Datum 1. registrace
- 17. 5. 2002
- Datum 1. registrace v ČR
- 19. 3. 2004
- Druh (typ)
- PLOŠINOVÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Palivo
- .
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ -0
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 80
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 10600/ 2550/ 3450
- Rozvor [mm]
- 4900+1420
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 6250
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 30000/ 24000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 10000/ 10000
10000/ 9000
10000/ 9000
/ - Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 235/75 R 17.5 141/140J (2)/ 17.5 X 6.00 DOT
235/75 R 17.5 141/140J (2)/ 17.5 X 6.00 DOT
235/75 R 17.5 141/140J (2)/ 17.5 X 6.00 DOT
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- MUELLER MITTELTAL.
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA D50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo ORV
- UBJ376861
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- CP a.s.c.7420360117 od 4.3.2004
- Další záznamy
- Techniká způsobilost vozidla byla schválena k provozu na pozemních komunikacích MD ČR dne 27.2.2004 č.j.
MMB-ODSČ-70017-648/2004 -DOVOZ SRN 1.registrace v zahraničí 17.5.2002.
První registrace v ČR v Telči dne 19.3.2004.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WMM00000020046375
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.