MUELLER MITTELTAL
- 2004
- ORANŽOVÁ-SVĚTLÁ
VINWMM00000040048380
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 22:41 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WMM00000040048380
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2004. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MUELLER MITTELTAL
- Typ
- MUELLER MITTELTAL / T40
- Rok výroby
- 2004
- Datum 1. registrace
- 15. 12. 2004
- Datum 1. registrace v ČR
- 15. 12. 2004
- Barva
- ORANŽOVÁ-SVĚTLÁ
- Kategorie
- O4 – NÁKLADNÍ PŘÍVĚS
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Rudolf Paul (IČO 45820376) od 10. 12. 2025
- Provozovatel: Rudolf Paul (IČO 45820376) od 10. 12. 2025
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 15. 12. 2004 | První registrace | Froněk, spol. s r.o. (IČO 47534630) | Registr silničních vozidel |
| 10. 12. 2025 | Nový vlastník a provozovatel | Rudolf Paul (IČO 45820376) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14. 9. 2026 | Pravidelná STK | Rybnice (č. 3415) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 14. 9. 2027 |
| 22. 7. 2025 | Opakovaná STK | Rybnice (č. 3415) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 26. 6. 2026 |
| 26. 6. 2025 | Pravidelná STK | Rybnice (č. 3415) | – | dočasně způsobilé | 6 lehkých, 4 vážné
| 26. 7. 2025 |
| 21. 6. 2024 | Pravidelná STK | Nové Strašecí (č. 3239) | – | způsobilé | 1 lehká
| 21. 6. 2025 |
| 20. 6. 2023 | Pravidelná STK | Nové Strašecí (č. 3239) | – | způsobilé | 3 lehké
| 20. 6. 2024 |
| 16. 6. 2022 | Pravidelná STK | Nové Strašecí (č. 3239) | – | způsobilé | 2 lehké
| 16. 6. 2023 |
| 15. 6. 2021 | Pravidelná STK | Nové Strašecí (č. 3239) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 15. 6. 2022 |
| 15. 7. 2019 | Opakovaná STK | Nové Strašecí (č. 3239) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 14. 6. 2020 |
| 11. 7. 2019 | Opakovaná STK | Nové Strašecí (č. 3239) | – | nezpůsobilé | 4 lehké, 1 vážná
| |
| 14. 6. 2019 | Pravidelná STK | Nové Strašecí (č. 3239) | – | dočasně způsobilé | 4 lehké, 2 vážné
| 14. 7. 2019 |
| 13. 7. 2018 | Opakovaná STK | Nové Strašecí (č. 3239) | – | způsobilé | 2 lehké
| 15. 6. 2019 |
| 15. 6. 2018 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3239) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 9 vážných
| 15. 7. 2018 |
| 19. 6. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3239) | – | způsobilé | 4 lehké
| 19. 6. 2016 |
| 17. 6. 2014 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3239) | – | způsobilé | 1 lehká
| 16. 6. 2015 |
| 16. 6. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3239) | – | nezpůsobilé | 3 lehké, 1 nebezpečná
| |
| 5. 3. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3239) | – | způsobilé | 3 lehké
| 5. 3. 2014 |
| 6. 3. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3239) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 6. 3. 2013 |
| 18. 3. 2011 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3239) | – | způsobilé | 3 lehké
| 4. 3. 2012 |
| 4. 3. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3239) | – | nezpůsobilé | 3 lehké, 2 nebezpečné
| 4. 3. 2011 |
| 24. 2. 2010 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3239) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 22. 2. 2011 |
| 22. 2. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3239) | – | dočasně způsobilé | 5 lehkých, 1 vážná
| 24. 3. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Froněk, spol. s r.o. (IČO 47534630)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 2. 2010 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 24. 3. 2010 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-10-02-0521
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 2. 2011 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-10-02-0590
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-11-03-0148
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2012 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-11-03-0662
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 3. 2013 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-12-03-0193
-
Vyřazení z provozu RAKOVNÍK
-
Konec vyřazení z provozu RAKOVNÍK
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 3. 2014 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-13-03-0157
-
Vyřazení z provozu RAKOVNÍK
-
Konec vyřazení z provozu RAKOVNÍK
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-14-06-0789Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 6. 2015 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 6. 2015 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-14-06-0881
-
Vyřazení z provozu RAKOVNÍK
-
Konec vyřazení z provozu RAKOVNÍK
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 6. 2016 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-15-06-1351Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 6. 2016 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 6. 2017 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 6. 2018 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-17-06-0825
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 15. 7. 2018 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-18-06-0833
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 6. 2019 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-18-07-0572
-
Vyřazení z provozu RAKOVNÍK
-
Konec vyřazení z provozu RAKOVNÍK
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 14. 7. 2019 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-19-06-0698
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-19-07-0443
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 6. 2020 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-19-07-0598
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-20-06-0798
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 6. 2021 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-20-06-0915
-
Vyřazení z provozu RAKOVNÍK
-
Konec vyřazení z provozu RAKOVNÍK
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 6. 2022 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-21-06-0763
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu RAKOVNÍK
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 6. 2023 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-22-06-0990
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 6. 2024 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-23-06-1065
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 6. 2025 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-24-06-1123
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 26. 7. 2025 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-25-06-2770
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 6. 2026 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-25-07-2032
-
Nový vlastník a provozovatel Rudolf Paul (IČO 45820376)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 9. 2027 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-26-09-1149
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (46)
Identifikace
- Tovární značka
- MUELLER MITTELTAL
- Typ
- MUELLER MITTELTAL / T40
- Typ kód
- T40
- VIN
- WMM00000040048380
- PČV
- 11835567
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ PŘÍVĚS
- Druh vozidla 2. ř.
- PLOŠINOVÝ
- Kategorie vozidla
- O4
- Výrobce vozidla
- KARL MULLER GMBH SRN
- Rok výroby
- 2004
- Datum 1. registrace
- 15. 12. 2004
- Datum 1. registrace v ČR
- 15. 12. 2004
- Druh (typ)
- (PLOŠINOVÝ)
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 4/ -0
- Hydropohon
- ano
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 80
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 11950/ 2550/ 3550
- Rozvor [mm]
- Z 2200-1420-5350-1420
- Provozní hmotnost
- 8900
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 40000/ 24000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 10000/ 9000
10000/ 9000
10000/ 9000
10000/ 9000 - Ložná šířka
- 2550
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 235/75 R 17.5 141/140J /2// 17.5 X 6.75
235/75 R 17.5 141/140J /2// 17.5 X 6.75
235/75 R 17.5 141/140J /2// 17.5 X 6.75
235/75 R 17.5 141/140J /2// 17.5 X 6.75
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- KARL MULLER GMBH, SRN
- Výrobní číslo karoserie
- WMM00000040048380
- Barva
- ORANŽOVÁ-SVĚTLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA E
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo ORV
- UBN246822
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- dovoz SRN
- Další záznamy
- VÝBAVA : VÝSTRAŽNÉ SVĚTLO ORANŽOVÉ BARVY . PLNÍ POŽADAVKY ZÁK. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WMM00000040048380
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.