MUELLER MITTELTAL

  • 2014
  • BÍLÁ

VINWMM000000E0058009

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 3:15 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WMM000000E0058009

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo), datum dovozu 2. 9. 2021. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
MUELLER MITTELTAL
Typ
/ KA-TA-R 18,0
Datum 1. registrace
25. 6. 2014
Datum 1. registrace v ČR
2. 9. 2021
Barva
BÍLÁ
Kategorie
O4 – PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 20. 8. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
neuvedeno
1
Vlastník v registru
Zlínské stavby, a.s.
od 2. 9. 2021

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
25. 6. 2014 První registrace Registr silničních vozidel
2. 9. 2021 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
2. 9. 2021 Nový vlastník a provozovatel Zlínské stavby, a.s. (IČO 25317300) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
20. 8. 2026 Pravidelná STK Valašské Klobouky (č. 3738) – způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
20. 8. 2027
26. 8. 2025 Pravidelná STK Valašské Klobouky (č. 3738) – způsobilé
1 lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
26. 8. 2026
27. 8. 2024 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) – způsobilé bez závad 27. 8. 2025
31. 8. 2023 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) – způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
31. 8. 2024
30. 8. 2022 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) – způsobilé bez závad 30. 8. 2023
21. 9. 2021 Opakovaná STK Zlín (č. 3713) – způsobilé bez závad 31. 8. 2022
31. 8. 2021 Před registrací Zlín (č. 3713) – dočasně způsobilé
4 vážné
  • 1.1.14.1.4 Brzdový kotouč s rýhami zjevně přesahující hloubku rýhy 1,5 mm. vážná
  • 4.8.1.1.4 Odrazka poškozená tak, že stav poškození zjevně negativně ovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). vážná
  • 4.8.2.1.2 Vozidlo, je-li vyžadováno, není vybaveno předepsanými deskami zadního značení. vážná
  • 6.1.6.3.1 Zjevně nadměrné opotřebení některé části spojovacího zařízení. vážná
30. 9. 2021

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. První registrace v ČR
    Dovoz ze zahraničí Spolková republika Německo
    Nový vlastník a provozovatel Zlínské stavby, a.s. (IČO 25317300)
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 8. 2022 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-21-09-1811
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 8. 2023 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-22-08-2470
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 8. 2024 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-23-08-2564
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 8. 2025 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-24-08-1835
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 8. 2026 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-25-08-0076
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 8. 2027 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-26-08-0069
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (37)

Identifikace

Tovární značka
MUELLER MITTELTAL
Typ
/ KA-TA-R 18,0
Typ kód
KA-TA-R 18,0
VIN
WMM000000E0058009
PČV
17004883
Druh vozidla
PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
Kategorie vozidla
O4
Výrobce vozidla
KARL MÜLLER GMBH & CO.KG, BAIERSBRONN, NĚMECKO
Datum 1. registrace
25. 6. 2014
Datum 1. registrace v ČR
2. 9. 2021
Druh (typ)
10 SKLÁPĚCÍ VOZIDLO
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
7150/ 2550/ 2500
Rozvor [mm]
3935+1350
Provozní hmotnost
4300
Hmotnosti zatížení SZ
1000
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
18000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
9000/ 9000
9000/ 9000
/
/
Ložná délka
4700
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R 22.5 160 J/ 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J/ 22.5 X 11.75
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
KARL MÜLLER GMBH & CO.KG, BAIERSBRONN, NĚMECKO
Barva
BÍLÁ
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA D50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo TP
UL291659
Číslo ORV
UBA166649
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
102
Doplňkový text na TP
KOOP. 6341675310
Další záznamy
DOVOZ SRN. TP Č. 269837536, EF675186 ODEB. VOZIDLO VYHOVUJE TECHNICKÝM POŽADAVKŮM ZÁKONA Č. 56/2001SB.
Následující data jsou doplnena automaticky. Pred využitím doporucujeme provést kontrolu.
M: 3935+1350

Další ověření (externí odkazy)