MULLER MITTEELTAL
- 2000
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
VINWMM000000Y0044510
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 15:32 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WMM000000Y0044510
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 15. 6. 2024 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2000. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MULLER
- Model
- MITTEELTAL
- Typ
- MUELLER MITTELTAL T3 / T3
- Rok výroby
- 2000
- Datum 1. registrace
- 21. 9. 2000
- Datum 1. registrace v ČR
- 12. 6. 2007
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Kategorie
- O4 – PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: KAISERTEX s.r.o. (IČO 06775624) od 4. 1. 2023
- Provozovatel: KAISERTEX s.r.o. (IČO 06775624) od 4. 1. 2023
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 21. 9. 2000 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 12. 6. 2007 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 12. 6. 2007 | Nový vlastník | Deutsche Leasing ČR, spol. s r.o. (IČO 25723758) | Registr silničních vozidel |
| 12. 6. 2007 | Nový vlastník a provozovatel | VHS Bohemia a.s. (IČO 47910305) | Registr silničních vozidel |
| 4. 1. 2023 | Nový vlastník a provozovatel | KAISERTEX s.r.o. (IČO 06775624) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15. 6. 2023 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 3618) | – | způsobilé | 4 lehké
| 15. 6. 2024 |
| 19. 12. 2022 | Evidenční kontrola | Žďár nad Sázavou (č. 3724) | – | způsobilé | bez závad | |
| 14. 6. 2022 | Pravidelná STK | Žďár nad Sázavou (č. 3724) | – | způsobilé | 1 lehká
| 14. 6. 2023 |
| 18. 6. 2021 | Opakovaná STK | Žďár nad Sázavou (č. 3724) | – | způsobilé | bez závad | 14. 6. 2022 |
| 14. 6. 2021 | Pravidelná STK | Žďár nad Sázavou (č. 3724) | – | dočasně způsobilé | 4 lehké, 2 vážné
| 14. 7. 2021 |
| 3. 6. 2020 | Pravidelná STK | Žďár nad Sázavou (č. 3724) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 1 vážná
| 3. 7. 2020 |
| 3. 6. 2020 | Opakovaná STK | Žďár nad Sázavou (č. 3724) | – | způsobilé | 3 lehké
| 3. 6. 2021 |
| 10. 7. 2019 | Opakovaná STK | Žďár nad Sázavou (č. 3724) | – | způsobilé | 2 lehké
| 11. 6. 2020 |
| 11. 6. 2019 | Pravidelná STK | Žďár nad Sázavou (č. 3724) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 3 vážné
| 11. 7. 2019 |
| 8. 8. 2018 | Opakovaná STK | Žďár nad Sázavou (č. 3724) | – | způsobilé | bez závad | 6. 6. 2019 |
| 6. 6. 2018 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3724) | – | dočasně způsobilé | 5 lehkých, 26 vážných
| 6. 7. 2018 |
| 26. 6. 2017 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3724) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 9. 6. 2018 |
| 9. 6. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3724) | – | dočasně způsobilé | 5 lehkých, 5 vážných
| 9. 7. 2017 |
| 7. 7. 2016 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3724) | – | způsobilé | 2 lehké
| 9. 6. 2017 |
| 9. 6. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3724) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 3 vážné
| 9. 7. 2016 |
| 11. 6. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3724) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 11. 6. 2016 |
| 11. 6. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3724) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 11. 6. 2015 |
| 10. 6. 2013 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3724) | – | způsobilé | 1 lehká
| 4. 6. 2014 |
| 4. 6. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3724) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 3 vážné
| 4. 7. 2013 |
| 22. 6. 2012 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3724) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 6. 6. 2013 |
| 6. 6. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3724) | – | dočasně způsobilé | 6 lehkých, 3 vážné
| 6. 7. 2012 |
| 6. 6. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3724) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 6. 6. 2012 |
| 3. 6. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3724) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 3. 6. 2011 |
| 2. 6. 2009 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3724) | – | způsobilé | 2 lehké
| 29. 5. 2010 |
| 29. 5. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3724) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 1 vážná
| 28. 6. 2009 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový vlastník Deutsche Leasing ČR, spol. s r.o. (IČO 25723758)Nový vlastník a provozovatel VHS Bohemia a.s. (IČO 47910305)Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: nezjištěn · platnost do 12. 6. 2008 · stanice: ČÍČENICKÁ PARC. Č. 641/90, 641/91, 641/93 ..., 389 01, VODŇANY
-
Konec: vlastník Deutsche Leasing ČR, spol. s r.o. (IČO 25723758)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 6. 2013 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 591 48, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 4. 7. 2013 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 591 48, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 6. 2014 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 591 48, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 6. 2015 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 591 48, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 6. 2016 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 591 48, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 9. 7. 2016 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 591 48, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 6. 2017 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 591 48, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 9. 7. 2017 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 591 48, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-17-06-0061
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 6. 2018 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 591 48, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-17-06-0172
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 6. 7. 2018 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 591 48, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-18-06-0042
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 6. 2019 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 591 48, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-18-08-0052
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 11. 7. 2019 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 591 48, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-19-06-0072
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 6. 2020 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 591 48, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-19-07-0045
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 3. 7. 2020 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 591 48, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-20-06-0029Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 6. 2021 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 591 48, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-20-06-0037
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 14. 7. 2021 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 591 48, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-21-06-0113
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 6. 2022 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 591 48, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-21-06-0171
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 6. 2023 · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 591 48, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-22-06-0094
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 591 48, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-22-12-0124
-
Nový vlastník a provozovatel KAISERTEX s.r.o. (IČO 06775624)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 6. 2024 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 500 03, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-23-06-1186
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (46)
Identifikace
- Tovární značka
- MULLER
- Obchodní označení
- MITTEELTAL
- Typ
- MUELLER MITTELTAL T3 / T3
- Typ kód
- T3
- VIN
- WMM000000Y0044510
- PČV
- 9695772
- Druh vozidla
- PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
- Kategorie vozidla
- O4
- Výrobce vozidla
- MÜELLER MITTELTAL
- Rok výroby
- 2000
- Datum 1. registrace
- 21. 9. 2000
- Datum 1. registrace v ČR
- 12. 6. 2007
- Druh (typ)
- PLOŠINA
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ -0
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 10500/ 2550/ 2950
- Rozvor [mm]
- 4850+1400
- Provozní hmotnost
- 6450
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 30000/ 30000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 10000/ 10000
10000/ 10000
10000/ 10000
/ - Ložná délka
- 8000
- Ložná šířka
- 2550
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 235/75 17,5; 141/140J/ 6,75 X 17,5
235/75 17,5; 141/140J/ 6,75 X 17,5
235/75 17,5; 141/140J/ 6,75 X 17,5
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0
- Spojovací zařízení - druh
- D50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- UG596634
- Číslo ORV
- UBE479307
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 104
- Další záznamy
- VOZIDLO PLNÍ USTANOVENÍ ZÁKONA 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WMM000000Y0044510
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.