M A V .
- 2008
- ČERVENÁ
- .
- 0 cm³
VINWMP3SCA398CSL2074
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 2:13 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WMP3SCA398CSL2074
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 27. 8. 2026 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2008. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- M A V
- Model
- .
- Typ
- M A V . EURO 802 / EURO 902
- Rok výroby
- 2008
- Datum 1. registrace
- 19. 12. 2008
- Datum 1. registrace v ČR
- 19. 12. 2008
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- .
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- O4 – NÁVĚS NÁKLADNÍ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Richard Pokorný (IČO 12217581) od 30. 5. 2012
- Provozovatel: Richard Pokorný (IČO 12217581) od 30. 5. 2012
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 19. 12. 2008 | První registrace | ANGRESTO KYJE, spol. s r.o. (IČO 40767281) | Registr silničních vozidel |
| 28. 4. 2009 | Nový vlastník | UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492) | Registr silničních vozidel |
| 28. 4. 2009 | Nový provozovatel | Martin Straka (IČO 67419364) | Registr silničních vozidel |
| 28. 5. 2012 | Nový provozovatel | Richard Pokorný | Registr silničních vozidel |
| 30. 5. 2012 | Nový vlastník a provozovatel | Richard Pokorný (IČO 12217581) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27. 8. 2025 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | – | způsobilé | 1 lehká | 27. 8. 2026 |
| 4. 7. 2024 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | – | způsobilé | bez závad | 4. 7. 2025 |
| 23. 6. 2022 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | – | způsobilé | 6 lehké | 23. 6. 2023 |
| 23. 6. 2021 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | – | způsobilé | 5 lehké | 23. 6. 2022 |
| 10. 5. 2021 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | – | dočasně způsobilé | 5 lehké, 5 vážné | 9. 6. 2021 |
| 14. 5. 2020 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | – | způsobilé | 7 lehké | 14. 5. 2021 |
| 15. 5. 2019 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | – | způsobilé | 5 lehké | 15. 5. 2020 |
| 17. 5. 2018 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | – | způsobilé | 5 lehké | 17. 5. 2019 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel ANGRESTO KYJE, spol. s r.o. (IČO 40767281)
-
Nový vlastník UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492)Nový provozovatel Martin Straka (IČO 67419364)Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 28. 4. 2009 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10
-
Nový provozovatel Richard PokornýKonec: vlastník UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492)
-
Nový vlastník a provozovatel Richard Pokorný (IČO 12217581)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 29. 5. 2013
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 5. 2014 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 5. 2015 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 5. 2016 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 5. 2017 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 5. 2018 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-17-05-1644
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 5. 2019 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-18-05-1484
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 5. 2020 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-19-05-1338
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 5. 2021 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-20-05-1370
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 9. 6. 2021 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-21-05-0746
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 6. 2022 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-21-06-2317
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 6. 2023 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-22-06-2409
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 7. 2025 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-24-07-0382
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 8. 2026 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-25-08-1834
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (59)
Identifikace
- Tovární značka
- M A V
- Obchodní označení
- .
- Typ
- M A V . EURO 802 / EURO 902
- Typ kód
- EURO 902
- VIN
- WMP3SCA398CSL2074
- PČV
- 9207757
- Druh vozidla
- NÁVĚS NÁKLADNÍ
- Druh vozidla 2. ř.
- NOSIČ KONTEJNERU
- Kategorie vozidla
- O4
- Výrobce vozidla
- M A V SIEGMAR
- Rok výroby
- 2008
- Datum 1. registrace
- 19. 12. 2008
- Datum 1. registrace v ČR
- 19. 12. 2008
- Druh (typ)
- NOSIČ KONTEJNERŮ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- .
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- .
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ - 0
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 9430/ 2470/ 1695
- Rozvor [mm]
- T 4567+1410+1310
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 5690
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 39000/ 36000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- T 12000; 9000/ 8000
9000/ 8000
9000/ 8000
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
385/65 R 22.5 160 J / 22.5 X 11.75
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- M A V
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA H50-X
- ABS
- ano
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 2417-062-00
- Číslo TP
- UJ637456
- Číslo ORV
- UAJ499686
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- TRIGLAV POJ.Č.02504773300 28.5.2012-28,5.2013
- Další záznamy
- Variabilní provedení vozidla:
*12: 9 430 až 12 495
*M: T 4 567 až 6 129 + 1 410 + 1 310
Vozidlo plní ustanovení zákona č. 56/2001 Sb.
*60: Vozidlo odpovídá podmínkám ADR a je typu EXII,EXIII, FL, OX, AT.
*20, 21, 22: 22,5 X 11,75; 385/55 R 22,5 160 J
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WMP3SCA398CSL2074
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.