MULTICAR M 26 ALD
- 2002
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 2800 cm³
- 78 kW ≈ 106 k
VINWMU2M26232WG00111
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 14:04 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WMU2M26232WG00111
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2002. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MULTICAR
- Model
- M 26 ALD
- Typ
- / M26
- Datum 1. registrace
- 25. 3. 2002
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 3. 2013
- Barva
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2800 cm³
- Výkon
- 78 kW
- Kategorie
- N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Technické služby Chrudim 2000 spol. s r.o. (IČO 25292081) od 4. 3. 2013
- Provozovatel: Technické služby Chrudim 2000 spol. s r.o. (IČO 25292081) od 4. 3. 2013
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 25. 3. 2002 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 4. 3. 2013 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 4. 3. 2013 | Nový vlastník a provozovatel | Technické služby Chrudim 2000 spol. s r.o. (IČO 25292081) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13. 8. 2025 | Pravidelná STK | Chrudim (č. 3620) | 158 334 km | způsobilé | bez závad | 13. 8. 2027 |
| 13. 8. 2025 | Měření emisí | Chrudim (č. 460320) | 158 333 km | způsobilé | bez závad | 13. 8. 2027 |
| 13. 4. 2023 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | 149 103 km | způsobilé | 4 lehké
| 13. 4. 2025 |
| 12. 4. 2023 | Měření emisí | Bylany (č. 460309) | 149 072 km | způsobilé | bez závad | 12. 4. 2025 |
| 15. 4. 2021 | Pravidelná STK | Chrudim (č. 3620) | 125 957 km | způsobilé | 3 lehké
| 15. 4. 2023 |
| 14. 4. 2021 | Měření emisí | Bylany (č. 460309) | 125 946 km | způsobilé | bez závad | 14. 4. 2023 |
| 3. 4. 2019 | Pravidelná STK | Chrudim (č. 3620) | 115 001 km | způsobilé | bez závad | 3. 4. 2021 |
| 1. 4. 2019 | Měření emisí | Chrudim (č. 560306) | 114 994 km | způsobilé | bez závad | 1. 4. 2021 |
| 28. 3. 2017 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3620) | 104 193 km | způsobilé | bez závad | 28. 3. 2019 |
| 17. 3. 2015 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3620) | 96 332 km | způsobilé | bez závad | 17. 3. 2017 |
| 26. 2. 2013 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3631) | 88 053 km | způsobilé | bez závad | |
| 9. 1. 2013 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Královéhradecký kraj (č. 3607) | 87 988 km | způsobilé | 4 lehké
| 9. 1. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel Technické služby Chrudim 2000 spol. s r.o. (IČO 25292081)Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2015 · stanice: VLČNOV 30, 53701, CHRUDIM
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 3. 2017 · stanice: DAŠICKÁ 248, 53701, CHRUDIM IV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 3. 2019 · stanice: DAŠICKÁ 248, 53701, CHRUDIM IV · protokol CZ-3620-17-03-1299Vybavení zapsané v registru: MAJÁK ORANŽOVÝ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 4. 2021 · stanice: DAŠICKÁ 248, 53701, CHRUDIM IV · protokol CZ-3620-19-04-0128
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 4. 2023 · stanice: DAŠICKÁ 248, 53701, CHRUDIM IV · protokol CZ-3620-21-04-0507
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 4. 2025 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-23-04-0499
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 8. 2027 · stanice: DAŠICKÁ 248, 53701, CHRUDIM IV · protokol CZ-3620-25-08-0523
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Záznamy bez uvedeného data
- Dovoz ze zahraničí – Spolková republika Německo (datum dovozu není v registru uvedeno)
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK ORANŽOVÝ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (62)
Identifikace
- Tovární značka
- MULTICAR
- Obchodní označení
- M 26 ALD
- Typ
- / M26
- Typ kód
- M26
- VIN
- WMU2M26232WG00111
- PČV
- 12533654
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- NOSIČ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB
- Kategorie vozidla
- N1
- Výrobce vozidla
- MSW, WALTERSHAUSEN, SRN
- Datum 1. registrace
- 25. 3. 2002
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 3. 2013
- Druh (typ)
- NOSIČ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- IVECO, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
- Typ motoru
- 8140-23
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 78 / 3600
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2800
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 2.5
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba předpis
- ZM
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 88/ 2700
- Za jízdy
- 76
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4675/ 1590/ 2370
- Rozvor [mm]
- 2675
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 1950
- Hmotnosti zatížení SZ
- 75
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1950/ 1950
2800/ 2800
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 5900/ 5900
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 195 R 14 C 8PR / 5.5J X 14 H2
195 R 14 C 8PR / 5.5J X 14 H2
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- MSW, WALTERSHAUSEN, SRN
- Barva
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A50-X
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- UF074372
- Číslo ORV
- UAR256315
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- Alternativní použití:
pneumatik na ráfku
185 R 14 C 8PR 5.5J x 14 H2
P 275/60 R 15 8 LB x 15 H2 ET 60
29 x 12.50 x 15 STG-1 8 LB x 15 H2 ET 60
Při použití pneumatik na ráfcích 8 LB x 15 H2 ET 60 je zadní náprava
v jednoduché montáži. Nejvyšší povolená rychlost se při použití
pneumatik 29 x 12.50 x 15 STG-1 snižuje na 50 km/h.
Na střeše vozidla namontovány dva majáky oranžové barvy schváleného provedení.
Uvedené údaje o rozměrech a hmotnostech jsou údaje bez nástavby.
Údaje o hmotnostech a rozměrech nástaveb jsou uvedeny v návodu k obsluze.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Datum 1. registrace vozidla dle TP-SRN: 25.03.2002
Protokol o TK 36.07/D/0002/01/13 předložen.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WMU2M26232WG00111
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.