MULTICAR M26 CHAMPION
- 1998
- ORANŽOVÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 2800 cm³
- 78 kW ≈ 106 k
VINWMU2M2623WW000331
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 22:40 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WMU2M2623WW000331
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1998. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MULTICAR
- Model
- M26 CHAMPION
- Typ
- MULTICAR M 26 A WMU2M26 / M26
- Rok výroby
- 1998
- Datum 1. registrace
- 7. 5. 1998
- Datum 1. registrace v ČR
- 30. 11. 2011
- Barva
- ORANŽOVÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2800 cm³
- Výkon
- 78 kW
- Kategorie
- N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: TEPVOS, spol. s r.o. (IČO 25945793) od 30. 11. 2011
- Provozovatel: TEPVOS, spol. s r.o. (IČO 25945793) od 30. 11. 2011
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 7. 5. 1998 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 30. 11. 2011 | Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) | Registr silničních vozidel | |
| 30. 11. 2011 | Nový vlastník a provozovatel | TEPVOS, spol. s r.o. (IČO 25945793) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15. 1. 2025 | Pravidelná STK | Ústí nad Orlicí (č. 3633) | 34 666 km | způsobilé | bez závad | 15. 1. 2027 |
| 13. 1. 2025 | Měření emisí | Ústí nad Orlicí (č. 461112) | 34 661 km | způsobilé | bez závad | 13. 1. 2027 |
| 21. 11. 2024 | Měření emisí | Ústí nad Orlicí (č. 461112) | 34 651 km | nezpůsobilé | 2 vážné
| |
| 22. 11. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Ústí nad Orlicí (č. 3633) | 27 541 km | způsobilé | 10 lehkých
| 22. 11. 2024 |
| 8. 12. 2020 | Opakovaná STK | Ústí nad Orlicí (č. 3633) | 3 846 km | způsobilé | 7 lehkých
| 20. 11. 2022 |
| 20. 11. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Ústí nad Orlicí (č. 3633) | 3 493 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 7 lehkých, 4 vážné
| 20. 12. 2020 |
| 14. 11. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Ústí nad Orlicí (č. 3633) | 129 157 km | způsobilé | 9 lehkých
| 14. 11. 2020 |
| 29. 12. 2016 | Opakovaná STK | Pardubický kraj (č. 3633) | 120 815 km | způsobilé | 8 lehkých
| 14. 11. 2018 |
| 14. 11. 2016 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3633) | 120 659 km | dočasně způsobilé | 7 lehkých, 3 vážné
| 14. 12. 2016 |
| 12. 11. 2014 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3633) | 112 144 km | způsobilé | 8 lehkých
| 12. 11. 2016 |
| 12. 11. 2012 | Opakovaná STK | Pardubický kraj (č. 3633) | 106 356 km | způsobilé | 3 lehké
| 12. 11. 2014 |
| 12. 11. 2012 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3633) | 106 340 km | dočasně způsobilé | 3 lehké, 3 vážné
| 12. 12. 2012 |
| 28. 11. 2011 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3607) | 106 242 km | způsobilé | bez závad | 28. 11. 2011 |
| 12. 11. 2010 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Pardubický kraj (č. 3647) | 56 200 km | způsobilé | 4 lehké
| 12. 11. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 11. 2012 · stanice: Obce Ležáků 758, 537 03, Chrudim
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Soukenická 242, 516 01, Rychnov nad Kněžnou
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel TEPVOS, spol. s r.o. (IČO 25945793)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 12. 12. 2012 · stanice: LETOHRADSKÁ 100, 562 06, ÚSTÍ NAD ORLICÍ - OLDŘICHOVICEPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 11. 2014 · stanice: LETOHRADSKÁ 100, 562 06, ÚSTÍ NAD ORLICÍ - OLDŘICHOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 11. 2016 · stanice: LETOHRADSKÁ 100, 562 06, ÚSTÍ NAD ORLICÍ - OLDŘICHOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 14. 12. 2016 · stanice: LETOHRADSKÁ 100, 562 06, ÚSTÍ NAD ORLICÍ - OLDŘICHOVICE · protokol CZ-3633-16-11-0462
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 11. 2018 · stanice: LETOHRADSKÁ 100, 562 06, ÚSTÍ NAD ORLICÍ - OLDŘICHOVICE · protokol CZ-3633-16-12-0664
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 11. 2020 · stanice: LETOHRADSKÁ 100, 562 06, ÚSTÍ NAD ORLICÍ - OLDŘICHOVICE · protokol CZ-3633-18-11-0461
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 20. 12. 2020 · stanice: LETOHRADSKÁ 100, 562 06, ÚSTÍ NAD ORLICÍ - OLDŘICHOVICE · protokol CZ-3633-20-11-0353
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 11. 2022 · stanice: LETOHRADSKÁ 100, 562 06, ÚSTÍ NAD ORLICÍ - OLDŘICHOVICE · protokol CZ-3633-20-12-0289
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 11. 2024 · stanice: LETOHRADSKÁ 100, 562 06, ÚSTÍ NAD ORLICÍ - OLDŘICHOVICE · protokol CZ-3633-22-11-0764
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 1. 2027 · stanice: LETOHRADSKÁ 100, 562 06, ÚSTÍ NAD ORLICÍ - OLDŘICHOVICE · protokol CZ-3633-25-01-0337
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Záznamy bez uvedeného data
- Dovoz ze zahraničí – Spolková republika Německo (datum dovozu není v registru uvedeno)
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK ORANŽOVÝ
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (65)
Identifikace
- Tovární značka
- MULTICAR
- Obchodní označení
- M26 CHAMPION
- Typ
- MULTICAR M 26 A WMU2M26 / M26
- Varianta
- KAK44
- Typ kód
- M26
- VIN
- WMU2M2623WW000331
- PČV
- 7257238
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- NOSIČ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB
- Kategorie vozidla
- N1
- Výrobce vozidla
- MSW, WALTERSHAUSEN, SRN
- Rok výroby
- 1998
- Datum 1. registrace
- 7. 5. 1998
- Datum 1. registrace v ČR
- 30. 11. 2011
- Druh (typ)
- NOSIČ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- IVECO, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
- Typ motoru
- 8140-23
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 78 / 3600
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2800
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 85
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 83-04C
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 1,27
- Spotřeba předpis
- ZM
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 88/ 0
- Za jízdy
- 76
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3720/ 1590/ 2320
- Rozvor [mm]
- 2100
- Provozní hmotnost
- 2600
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1800/ 1800
2700/ 2700
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 2500/ 2500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 6000/ 6000
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 195 R 14 C 8PR/ 5.5J X 14 H2
195 R 14 C 8PR/ 5.5J X 14 H2
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- MSW, WALTERSHAUSEN, SRN
- Výrobní číslo karoserie
- WMU2M2623WW000331
- Barva
- ORANŽOVÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA S-ČEP 40MM/TŘÍDA A50-X ORIS
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 3101-014-01
- Číslo TP
- UE066394
- Číslo ORV
- UAO713744
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- Alternativní použití:
pneumatik na ráfku
185 R 14 C 8PR 5.5J x 14 H2
P 275/60 R 15 8 LB x 15 H2 ET 60
29 x 12.50 x 15 STG-1 8 LB x 15 H2 ET 60
Při použití pneumatik na ráfcích 8 LB x 15 H2 ET 60 je zadní náprava
v jednoduché montáži. Nejvyšší povolená rychlost se při použití
pneumatik 29 x 12.50 x 15 STG-1 snižuje na 50 km/h.
Emise: 91/542 B, 96/1.
Uvedené údaje o rozměrech a hmotnostech jsou údaje bez nástavby.
Údaje o hmotnostech a rozměrech nástaveb jsou uvedeny v návodu k
obsluze.
Údaje o provozní spotřebě paliva výrobce neuvádí.
Provozní spotřebu paliva stanoví uživatel vozidla po vysledování
v provozu.
Na vozidle mohou být namontovány hromadně schválené výměnné nástavby
uvedené v návodu k obsluze, příp. nástavby jednotlivě schválené
DI Policie ČR.
Vozidlo splňuje ustanovení vyhlášky MD č. 102/95 Sb. s výjimkami
(§/odst.):
33/3 - některé ovladače nejsou opatřeny symbolem funkce a nejsou
prosvětleny,
40/2 - na vozidle jsou ostré hrany a výčnělky,
43/7 - některé požadavky na pracoviště řidiče nejsou zcela splněny,
45/3 - dveře nelze zajistit zevnitř,
68/3 - obsah nádržky ostřikovače je pouze 1.6 litru.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WMU2M2623WW000331
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.