MULTICAR

  • 1999
  • ORANŽOVÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2800 cm³
  • 78 kW ≈ 106 k

VINWMU2M2623XW101047

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 15:13 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WMU2M2623XW101047

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 2× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1999. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
MULTICAR
Typ
/ M 26
Datum 1. registrace
12. 11. 1999
Datum 1. registrace v ČR
10. 10. 2014
Barva
ORANŽOVÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2800 cm³
Výkon
78 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 19. 11. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
8 133 km
při prohlídce 19. 11. 2025
stav v některé prohlídce nižší než dříve
1
Vlastník v registru
Pohřební ústav města České Budějovice, příspěvková organizace
od 10. 10. 2014

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
12. 11. 1999 První registrace Registr silničních vozidel
10. 10. 2014 Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) Registr silničních vozidel
10. 10. 2014 Nový vlastník a provozovatel Pohřební ústav města České Budějovice, příspěvková organizace (IČO 70890412) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

050 000100 000150 000 201520172019202120232025 17. 9. 2014: 93 706 km8. 11. 2018: 102 167 km12. 11. 2018: 102 167 km11. 11. 2020: 102 627 km27. 11. 2020: 102 628 km28. 11. 2022: 102 729 km27. 11. 2023: 2 808 km27. 11. 2023: 2 810 km19. 11. 2025: 8 130 km19. 11. 2025: 8 133 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
19. 11. 2025 Pravidelná STK České Budějovice (č. 3307) 8 133 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
19. 11. 2027
19. 11. 2025 Měření emisí České Budějovice (č. 130102) 8 130 km způsobilé bez závad 19. 11. 2027
27. 11. 2023 Pravidelná STK České Budějovice (č. 3307) 2 810 km nižší než dříve způsobilé
3 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
27. 11. 2025
27. 11. 2023 Měření emisí České Budějovice (č. 530120) 2 808 km nižší než dříve způsobilé bez závad 27. 11. 2025
28. 11. 2022 Pravidelná STK + měření emisí České Budějovice (č. 3320) 102 729 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
28. 11. 2024
27. 11. 2020 Pravidelná STK České Budějovice (č. 3307) 102 628 km způsobilé bez závad 27. 11. 2022
11. 11. 2020 Měření emisí České Budějovice (č. 530104) 102 627 km způsobilé bez závad 11. 11. 2022
12. 11. 2018 Pravidelná STK České Budějovice (č. 3307) 102 167 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
12. 11. 2020
8. 11. 2018 Měření emisí Staré Hodějovice (č. 530117) 102 167 km způsobilé bez závad 8. 11. 2020
23. 9. 2014 Evidenční kontrola Jihočeský kraj (č. 3307) – způsobilé bez závad
17. 9. 2014 Před schvál. tech. způsob. vozidla Jihočeský kraj (č. 3307) 93 706 km způsobilé bez závad 17. 9. 2014

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
  3. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
  4. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel Pohřební ústav města České Budějovice, příspěvková organizace (IČO 70890412)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 10. 2018
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 11. 2020 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-18-11-1659
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 11. 2022 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-20-11-4009
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 11. 2024 · stanice: J. PLACHTY 56/2606, 37003, ČESKÉ BUDĚJOVICE 3 · protokol CZ-3320-22-11-1608
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 11. 2025 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-23-11-4123
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 11. 2027 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-25-11-2540
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Spolková republika Německo (datum dovozu není v registru uvedeno)

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (57)

Identifikace

Tovární značka
MULTICAR
Typ
/ M 26
Typ kód
M 26
VIN
WMU2M2623XW101047
PČV
13211568
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
NOSIČ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
MSW, WALTERSHAUSEN, SRN
Datum 1. registrace
12. 11. 1999
Datum 1. registrace v ČR
10. 10. 2014
Druh (typ)
NOSIČ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
IVECO, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
Typ motoru
8140.23
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
78 / 3600
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2800
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -2
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
85

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
83-04C /
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.27
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
88/ 2700
Za jízdy
76

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4375/ 1590/ 2370
Rozvor [mm]
2100
Provozní hmotnost
2475
Hmotnosti zatížení SZ
100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1950/ 1950
2800/ 2800
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
6700/ 6700
Ložná délka
2060
Ložná šířka
1500
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
195 R 14 C 106/104 N/ 5.5J X 14 H2
195 R 14 C 106/104 N (2)/ 5.5J X 14 H2
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
MSW, WALTERSHAUSEN, SRN
Barva
ORANŽOVÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA S-ČEP 3.5"
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo TP
UF893641
Číslo ORV
UAN537832
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
KOOPERATIVA 0010/6307538187
Další záznamy
*19: spodní spoj. zařízení TŘÍDA A50X, výrobce Oris typ D125/1
Vozidlo je vybaveno výstražným světlem ( majákem ) oranžové barvy.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Datum 1. registrace vozidla dle TP-D: 12.11.1999
Protokol o TK 33.07/D/2549/09/14 předložen.

Další ověření (externí odkazy)