MULTICAR

  • 2000
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2800 cm³
  • 78 kW ≈ 106 k

VINWMU2M2623YW100511

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 4:13 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WMU2M2623YW100511

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo), datum dovozu 17. 6. 2019. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2000. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
MULTICAR
Typ
/ M 26
Datum 1. registrace
15. 6. 2000
Datum 1. registrace v ČR
17. 6. 2019
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2800 cm³
Výkon
78 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 9. 6. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
147 251 km
při prohlídce 9. 6. 2025
2
Vlastníci v registru
Podzimek a synové s.r.o.
od 17. 6. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
15. 6. 2000 První registrace Registr silničních vozidel
17. 6. 2019 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
17. 6. 2019 Nový vlastník Oberbank Leasing spol. s r.o. (IČO 27091325) Registr silničních vozidel
17. 6. 2019 Nový provozovatel Podzimek a synové s.r.o. (IČO 46978194) Registr silničních vozidel
17. 6. 2022 Nový vlastník Podzimek a synové s.r.o. (IČO 46978194) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

130 000135 000140 000145 000150 000 202020212022202320242025 5. 6. 2019: 134 787 km6. 6. 2019: 134 795 km9. 7. 2019: 134 920 km11. 6. 2021: 139 447 km15. 6. 2022: 142 917 km9. 6. 2023: 143 589 km9. 6. 2025: 147 250 km9. 6. 2025: 147 251 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
9. 6. 2025 Pravidelná STK Jihlava (č. 3763) 147 251 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
9. 6. 2027
9. 6. 2025 Měření emisí Jihlava (č. 570709) 147 250 km způsobilé bez závad 9. 6. 2027
9. 6. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Jihlava (č. 3763) 143 589 km způsobilé
3 lehké
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
9. 6. 2025
15. 6. 2022 Evidenční kontrola Nové Veselí (č. 3733) 142 917 km způsobilé bez závad
11. 6. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Jihlava (č. 3763) 139 447 km způsobilé
2 lehké
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
11. 6. 2023
9. 7. 2019 Evidenční kontrola Jihlava (č. 3763) 134 920 km způsobilé bez závad
6. 6. 2019 Před registrací České Budějovice (č. 3307) 134 795 km způsobilé bez závad 6. 6. 2019
5. 6. 2019 Měření emisí České Budějovice (č. 530120) 134 787 km způsobilé bez závad 5. 6. 2021

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-19-06-1067
    Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 6. 2021 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
  3. První registrace v ČR
    Dovoz ze zahraničí Spolková republika Německo
    Nový vlastník Oberbank Leasing spol. s r.o. (IČO 27091325)
    Nový provozovatel Podzimek a synové s.r.o. (IČO 46978194)
    Vybavení zapsané v registru: MAJÁK ORANŽOVÝ
    Vybavení zapsané v registru: ZÁVĚS
  4. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Žižkova 5428/120, 58601, Jihlava · protokol CZ-3763-19-07-0137
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 6. 2023 · stanice: Žižkova 5428/120, 58601, Jihlava · protokol CZ-3763-21-06-0298
  6. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽDÁRSKÁ 311, 59214, NOVÉ VESELÍ · protokol CZ-3733-22-06-0934
  7. Nový vlastník Podzimek a synové s.r.o. (IČO 46978194)
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 6. 2025 · stanice: Žižkova 5428/120, 58601, Jihlava · protokol CZ-3763-23-06-0179
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 6. 2027 · stanice: Žižkova 5428/120, 58601, Jihlava · protokol CZ-3763-25-06-0163
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • MAJÁK ORANŽOVÝ
  • ZÁVĚS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (50)

Identifikace

Tovární značka
MULTICAR
Typ
/ M 26
Typ kód
M 26
VIN
WMU2M2623YW100511
PČV
15817325
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BA
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
MULTICAR, WALTERSHAUSEN, SRN
Datum 1. registrace
15. 6. 2000
Datum 1. registrace v ČR
17. 6. 2019
Druh (typ)
10 SKLÁPĚCÍ VOZIDLO
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
IVECO S.P.A.
Typ motoru
8140.23
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
78 / 3600
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2800
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 2
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
85

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 91/542 B; EURO 2
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.27
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
88/ 2700
Za jízdy
76

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4625/ 2370/ 2429
Rozvor [mm]
2675
Rozchod [mm]
1280/ 1150/ /
Provozní hmotnost
2420
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
4300/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1950/ 1950
2800/ 2800
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
6700/ 6700
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
195 R14 C 106/104 N / 5.5 J X 14 H2
195 R14 C 106/104 N (2)/ 5.5 J X 14 H2
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
MULTICAR, WALTERSHAUSEN, SRN
Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA S-ČEP 40 MM
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo TP
UI771250
Číslo ORV
UBC815900
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
IDV SRN
Další záznamy
ZEMĚ PŮVODU: SRN, RZ: BAR BV863, TP: FD810253
ROZCHOD: 1 280/1 150
Variabilní provedení vozidla
*19: spodní spojovací zařízení TŘÍDA A50X
- výrobce ORIS typ D 125/1 ; č.typ- schvál. e1 00 0019 viz zápis v TP
Vozidlo je vybaveno zvláštním výstražným světelným zařízením oranžové barvy .]
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
10.07.2019 ZMĚNA BARVY: ČERVENÁ
Následující data jsou doplnena automaticky. Pred využitím doporucujeme provést kontrolu.
Rozchod: 1280+1150
 [
 Bližší specifikace vozidla ;
 
 *19 ; spodní spojovací zařízení TŘÍDA A50X 
 - výrobce ORIS typ D 125/1 ; č.typ- schvál. e1 00 0019 viz zápis v TP
 
 - Vozidlo je vybaveno zvláštním výstražným světelným zařízením oranžové barvy .]
 -
 M: 2675

Další ověření (externí odkazy)