MULTICAR

  • 2002
  • ORANŽOVÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2800 cm³
  • 66,1 kW ≈ 90 k

VINWMU2M26432W000073

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 7:13 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WMU2M26432W000073

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2002. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
MULTICAR
Typ
MULTICAR M 26 A / M 26 A
Rok výroby
2002
Datum 1. registrace
16. 12. 2002
Datum 1. registrace v ČR
16. 12. 2002
Barva
ORANŽOVÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2800 cm³
Výkon
66,1 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 28. 8. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
116 729 km
při prohlídce 3. 9. 2026
1
Vlastník v registru
TS Hlučín s.r.o.
od 16. 12. 2002

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
16. 12. 2002 První registrace TS Hlučín s.r.o. (IČO 25887289) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

60 00080 000100 000120 000 201120142017202020232026 20. 4. 2010: 68 584 km27. 4. 2012: 76 338 km18. 6. 2014: 84 250 km14. 11. 2016: 93 959 km13. 11. 2018: 101 315 km14. 11. 2018: 101 339 km12. 12. 2018: 101 378 km12. 11. 2020: 105 910 km12. 11. 2020: 105 916 km22. 11. 2022: 110 155 km23. 11. 2022: 110 161 km29. 10. 2024: 113 481 km29. 10. 2024: 113 486 km6. 11. 2024: 113 559 km28. 8. 2026: 116 725 km3. 9. 2026: 116 729 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
3. 9. 2026 Opakovaná STK Frýdek-Místek (č. 3849) 116 729 km způsobilé
1 lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
28. 8. 2028
28. 8. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Frýdek-Místek (č. 3849) 116 725 km dočasně způsobilé
1 lehká, 6 vážných
  • 1.1.11.3.2 Brzdové potrubí nebo spojovací prvky jsou poškozeny nebo deformovány nebojsou nadměrně zkorodovány (tzv. hloubková koroze). vážná
  • 1.1.14.1.2 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně přesahuje 1/5 její šířky. vážná
  • 1.2.1.5 Kolísání brzdné síly v průběhu každého úplného otočení kola na válcové zkušebně brzd přesahuje o více jak ± 10 % střední hodnoty brzdné síly odečtené z brzdové charakteristiky brzdy. vážná
  • 1.4.2.1.1 Některé z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou, nedosahuje požadovaného brzdného účinku. vážná
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.1.2.1.1 Výškové seřízení sklonu rozhraní potkávacího světlometu neodpovídá požadavkům. vážná
  • 6.2.90.4.2 Některá část systému zavírání / otevírání nebo zajištění bočnic je zjevně opotřebovaná, zkorodovaná nebo neodpovídá požadavkům nebo některá část systému chybí nebo je poškozená tak, že některá část bočnice nelze spolehlivě uzavřít nebo zajistit proti otevření. vážná
28. 8. 2028
6. 11. 2024 Opakovaná STK Hlučín (č. 3825) 113 559 km způsobilé bez závad 29. 10. 2026
29. 10. 2024 Pravidelná STK Hlučín (č. 3825) 113 486 km dočasně způsobilé
2 vážné
  • 1.2.1.1.1 Nedostatečná brzdná síla na jednom nebo více kolech. vážná
  • 5.3.1.4.1 V pohyblivém uložení (pouzdra / čepy / silentbloky / tyčky s kulovými čepy) zařízení stabilizátoru jsou větší vůle než provozní nebo některé spojovací prvky jsou uvolněné, prasklé nebo chybí nebo spojení neodpovídá požadavkům. vážná
28. 11. 2024
29. 10. 2024 Měření emisí Hlučín (č. 480616) 113 481 km způsobilé bez závad 29. 10. 2026
23. 11. 2022 Pravidelná STK Hlučín (č. 3825) 110 161 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
23. 11. 2024
22. 11. 2022 Měření emisí Hlučín (č. 480616) 110 155 km způsobilé bez závad 22. 11. 2024
12. 11. 2020 Pravidelná STK Hlučín (č. 3825) 105 916 km způsobilé bez závad 12. 11. 2022
12. 11. 2020 Měření emisí Hlučín (č. 480616) 105 910 km způsobilé bez závad 12. 11. 2022
12. 12. 2018 Opakovaná STK Hlučín (č. 3825) 101 378 km způsobilé
3 lehké
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
14. 11. 2020
14. 11. 2018 Pravidelná STK Hlučín (č. 3825) 101 339 km dočasně způsobilé
3 lehké, 3 vážné
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.3.1.1.1 Nedostatečná brzdná síla na jednom nebo více kolech. vážná
  • 1.4.2.1.1 Některé z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou, nedosahuje požadovaného brzdného účinku. vážná
  • 2.1.3.1.1 V pohyblivém spoji pákového mechanismu řízení (např. kulový čep, kloub, pouzdro) je větší vůle než montážní. vážná
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
14. 12. 2018
13. 11. 2018 Měření emisí Hlučín (č. 480616) 101 315 km způsobilé bez závad 13. 11. 2020
14. 11. 2016 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3825) 93 959 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.21.2.1 Únik nemrznoucí směsi. lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.11.1.1 Poškození bočnice, čela valníkové karoserie. lehká
14. 11. 2018
18. 6. 2014 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3825) 84 250 km způsobilé bez závad 18. 6. 2016
27. 4. 2012 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3825) 76 338 km způsobilé
9 lehkých
  • 4144 Tlumič pérování,popřípadě jeho držák je mírně poškozený (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5104 Na skříni karosérie (kabině řidiče) jsou poškození, narušující její estetický vzhled, nikoli však její pevnost nebo funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5263 Místa určená k opření zvedáku při zvedání vozidla jsou poškozena (mechanicky nebo korozí) natolik, že nejsou způsobilá plnit spolehlivě svoji funkci je-li ve výstroji vozidla jiné náhradní zvedací zařízení, umožňující bezpečné zvedání za nepoškozené a nenarušené části (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5273 Některá bočnice, zadní čelo, případně nástavba bočnic je mírně poškozená,děravá nebo netěsná, popř. její kování, závěsy nebo závěry (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7033 Některá vedení (kabely) nejsou dostatečně připevněna, popřípadě některé vodiče jsou uvolněny ve svorkách (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7091 Předepsané zařízení (konstrukční úprava) k vlečení vozidla chybí, popřípadě je v nepoužitelném stavu: u osobního nebo dodávkového automobilu (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
27. 4. 2014
20. 4. 2010 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3825) 68 584 km způsobilé
1 lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
20. 4. 2012

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel TS Hlučín s.r.o. (IČO 25887289)
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 4. 2014 · stanice: MARKVARTOVICKÁ 7, 74801, HLUČÍN
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 6. 2016 · stanice: MARKVARTOVICKÁ 7, 74801, HLUČÍN
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 11. 2018 · stanice: MARKVARTOVICKÁ 7, 74801, HLUČÍN · protokol CZ-3825-16-11-0375
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 14. 12. 2018 · stanice: MARKVARTOVICKÁ 7, 74801, HLUČÍN · protokol CZ-3825-18-11-0368
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 11. 2020 · stanice: MARKVARTOVICKÁ 7, 74801, HLUČÍN · protokol CZ-3825-18-12-0220
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 11. 2022 · stanice: MARKVARTOVICKÁ 7, 74801, HLUČÍN · protokol CZ-3825-20-11-0312
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 11. 2024 · stanice: MARKVARTOVICKÁ 7, 74801, HLUČÍN · protokol CZ-3825-22-11-0567
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 28. 11. 2024 · stanice: MARKVARTOVICKÁ 7, 74801, HLUČÍN · protokol CZ-3825-24-10-0719
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 10. 2026 · stanice: MARKVARTOVICKÁ 7, 74801, HLUČÍN · protokol CZ-3825-24-11-0167
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 27. 9. 2026 · stanice: 17. LISTOPADU 2269, 73802, FRÝDEK-MÍSTEK · protokol CZ-3849-26-08-0909
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 8. 2028 · stanice: 17. LISTOPADU 2269, 73802, FRÝDEK-MÍSTEK · protokol CZ-3849-26-09-0113
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (62)

Identifikace

Tovární značka
MULTICAR
Typ
MULTICAR M 26 A / M 26 A
Typ kód
M 26 A
VIN
WMU2M26432W000073
PČV
5295657
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
NOSIČ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
MSW, WALTERSHAUSEN, SRN
Rok výroby
2002
Datum 1. registrace
16. 12. 2002
Datum 1. registrace v ČR
16. 12. 2002
Druh (typ)
VALNÍKOVÁ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
IVECO, TORINO, ITÁLIE
Typ motoru
8140.43R
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
66.1 / 3600
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2800
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -2
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2001/27A
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO III
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
90/ 1800
Za jízdy
77

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
3720/ 1590/ 2320
Rozvor [mm]
2100
Provozní hmotnost
1710
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1950/ 1950
2300/ 2300
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3200/ 3200
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
6700/ 6700
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
195 R14 C 8 PR / 5.5 J X 14 H2
195 R14 C 8 PR / 5.5 J X 14 H2
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
MSW, WALTERSHAUSEN, SRN
Výrobní číslo karoserie
WMU2M26432W000073
Barva
ORANŽOVÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
3101-014-04
Číslo TP
AP535448
Číslo ORV
UBG614813
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
rz vyleúpena
Další záznamy
NEJVĚTŠÍ SVISLÉ ZATÍŽENÍ SPOJOVACÍHO ZAŘÍZENÍ: Z 120
Uvedené údaje o rozměrech a hmotnostech jsou údaje bez nástavby.
Údaje o hmotnostech a rozměrech nástaveb jsou uvedeny v návodu k
obsluze.
Variabilní provedení vozidla:
*44-45: 5.5 J x 14 H2; 185 R14 C 8 PR
10 LB x 15 H2 ET 60; P 275/60 R15
10 LB x 15 H2 ET 60; LT 325/60 R15
Při použití pneumatik na ráfcích 10 LB x 15 H2 ET 60 je zadní náprava
v jednoduché montáži.
Provozní spotřebu paliva stanoví uživatel vozidla po vysledování v
provozu. Na vozidle mohou být namontovány hromadně schválené výměnné
nástavby uvedené v návodu k obsluze, příp. nástavby jednotlivě
schválené.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb. s výjimkami :
- některé ovladače nejsou opatřeny symbolem funkce a nejsou
prosvětleny,
- na vozidle jsou ostré hrany a výčnělky,
- některé požadavky na pracoviště řidiče nejsou zcela splněny,
- dveře nelze zajistit zevnitř.
NA VOZIDLE JSOU NAMONTOVÁNY STŘEŠNÍ SVĚTLOMETY A MAJÁK ORANŽOVÉ BARVY

Další ověření (externí odkazy)