MULTICAR M26

  • 2002
  • ORANŽOVÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2800 cm³
  • 66 kW ≈ 90 k

VINWMU2M26432W000096

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 23:06 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WMU2M26432W000096

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2002. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
MULTICAR
Model
M26
Datum 1. registrace
28. 11. 2002
Datum 1. registrace v ČR
25. 7. 2016
Barva
ORANŽOVÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2800 cm³
Výkon
66 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 18. 12. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
106 276 km
při prohlídce 18. 12. 2025
1
Vlastník v registru
Obec Dolní Rychnov
od 25. 7. 2016

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
28. 11. 2002 První registrace Registr silničních vozidel
25. 7. 2016 Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) Registr silničních vozidel
25. 7. 2016 Nový vlastník a provozovatel Obec Dolní Rychnov (IČO 00573132) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

70 00080 00090 000100 000110 000 20172019202120232025 17. 3. 2016: 78 974 km11. 7. 2016: 79 055 km3. 10. 2018: 86 107 km11. 10. 2018: 86 126 km12. 10. 2018: 86 142 km1. 10. 2020: 92 276 km1. 10. 2020: 92 278 km12. 10. 2022: 99 017 km12. 10. 2022: 99 019 km18. 12. 2025: 106 274 km18. 12. 2025: 106 276 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
18. 12. 2025 Pravidelná STK Most (č. 3506) 106 276 km způsobilé
2 lehké
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.1.3.5.1 Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. lehká
18. 12. 2027
18. 12. 2025 Měření emisí Most (č. 550801) 106 274 km způsobilé bez závad 18. 12. 2027
12. 10. 2022 Pravidelná STK Most (č. 3506) 99 019 km způsobilé
4 lehké
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.3.5.1 Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
12. 10. 2024
12. 10. 2022 Měření emisí Most (č. 550801) 99 017 km způsobilé bez závad 12. 10. 2024
1. 10. 2020 Pravidelná STK Most (č. 3506) 92 278 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
1. 10. 2022
1. 10. 2020 Měření emisí Most (č. 550801) 92 276 km způsobilé bez závad 1. 10. 2022
12. 10. 2018 Pravidelná STK Most (č. 3506) 86 142 km způsobilé
1 lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
12. 10. 2020
11. 10. 2018 Měření emisí Most (č. 550801) 86 126 km způsobilé bez závad 11. 10. 2020
3. 10. 2018 Měření emisí Most (č. 550801) 86 107 km nezpůsobilé
1 vážná, 1 nebezpečná
  • 6.1.3.5.4 Z netěsného palivového potrubí / hadice nebo jejich spojení dochází k úniku paliva. nebezpečná
  • 8.4.1.1.1 Únik provozních nebo jiných kapalin (které nejsou uvedeny v ostatních jednotlivých závadách), který by mohl poškodit životní prostředí nebo představovat bezpečnostní riziko pro ostatní účastníky silničního provozu. vážná
11. 7. 2016 Evidenční kontrola Olomoucký kraj (č. 3804) 79 055 km způsobilé bez závad
17. 3. 2016 Před registrací Olomoucký kraj (č. 3804) 78 974 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
17. 3. 2016

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LAZECKÁ 552, 779 00, OLOMOUC - LAZCE
  3. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LAZECKÁ 552, 779 00, OLOMOUC - LAZCE
  4. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel Obec Dolní Rychnov (IČO 00573132)
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 7. 2018 · stanice: LAZECKÁ 552, 779 00, OLOMOUC - LAZCE
    Vybavení zapsané v registru: MAJÁK ORANŽOVÝ
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 10. 2020 · stanice: BUDOVATELŮ 624, 434 01, MOST · protokol CZ-3506-18-10-0602
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 10. 2022 · stanice: BUDOVATELŮ 624, 434 01, MOST · protokol CZ-3506-20-10-0007
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 10. 2024 · stanice: BUDOVATELŮ 624, 434 01, MOST · protokol CZ-3506-22-10-0352
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 12. 2027 · stanice: BUDOVATELŮ 624, 434 01, MOST · protokol CZ-3506-25-12-0339
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Spolková republika Německo (datum dovozu není v registru uvedeno)

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • MAJÁK ORANŽOVÝ
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (60)

Identifikace

Tovární značka
MULTICAR
Obchodní označení
M26
VIN
WMU2M26432W000096
PČV
14143194
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
SKLÁPĚČKOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
MSW, WALTERSHAUSEN, SRN
Datum 1. registrace
28. 11. 2002
Datum 1. registrace v ČR
25. 7. 2016
Druh (typ)
SKLÁPĚČKOVÝ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
IVECO, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
Typ motoru
8140.43R
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
66 / 3600
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2800
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -2
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
2001/27A
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,57
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
238
Spotřeba předpis
ZM
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
88/ 0
Za jízdy
76

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4100/ 1590/ 2370
Rozvor [mm]
2100
Provozní hmotnost
2310
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1950/ 1950
2800/ 2800
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
6700/ 6700
Ložná délka
2050
Ložná šířka
1500
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
195 R 14 C 106/104 N/ 5.5J X 14 H2
195 R 14 C 106/104 N / 5.5J X 14 H2
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ORANŽOVÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
A 50-X + RINGFEDER
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo TP
UH039321
Číslo ORV
UAR001919
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
106
Doplňkový text na TP
dovoz SRN, Euro 3, sypací vozidlo, zvl. výstr.světel. zařízení oranžové barvy
Další záznamy
Datum 1. registrace vozidla v zahraničí - 28.11.2002.
V SRN přidělena RZ: ABI 882J.
Doloženy doklady ze SRN - ORV I č.ZBI171368090, ORV II č.WS527378 - odebrány MěÚ Sokolov, Odbor
dopravy.
Rozchod kol: přední náprava - 1 290
zadní náprava - vnější - 1 365
vnitřní - 920.
VÝBAVA VOZIDLA: zvláštní světelné výstražné zařízení oranžové barvy, tažné zařízení třídy A50-X (typ
Westfalia č.329062), tažné zařízení třídy S (typ Ringfeder 2020, E1 00-1494, S-350kg), přední
závěsné zařízení typ M26 (v.č.091), sypací nástavba typ BBS1200E (v.č.101E0135).

Další ověření (externí odkazy)